MALEŃCZUK U SZYMONA MAJEWSKIEGO POWIEDZIAŁ JAK ROBIENI SĄ WYBORCY PO!:)

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

MALEŃCZUK U SZYMONA MAJEWSKIEGO POWIEDZIAŁ JAK ROBIENI SĄ w k?.ja WYBORCY PO!:) Wypowiedź Maleńczuka Macieja dotyczyła Jana Borysewicza. Opowiedział zdarzenie mniej więcej tak:

Pewnego wieczoru po koncercie, do pokoju Jana Bo przyszła "babeczka" i powiedziała - KOCHAM CIĘ - Janek ją do pokoju zapodał i rano wychodząc z hotelu od portiera usłyszał: "dwieście złotych proszę zapłacić"!:)

Ta anegdota oddaje idealnie stan wyborców PO. Tak właśnie jest robiony w "wyborcę" każdy antykaczysta:)

Brak wiedzy na temat, dlaczego jest tak dobrze skoro jest tak źle, powoduje, że po wyborach w 2011r. każdy kto zagłosuje na PO będzie się wstydził do tego przyznać bo będzie za to płacił. Dosłownie płacił!

WYBORCO PO! ZANIM ZAGŁOSUJESZ NA PO, ZASTANÓW SIĘ, CZY BARDZIEJ WIERZYSZ TVN, GW, LISOWI, CZY WŁASNYM OCZOM?! 

Brak głosów

Komentarze

Ja uwielbiam lisa, za jego zdobyte oskary,fryderyki i Chopiny oraz za to,że jest najwybitniejszym baranem, w stadzie parobków medialnych.

http://www.youtube.com/watch?v=uVRE24WypzU

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#160619

Pozwolę sobie to powielić; rewelacja: zwięźle, dosadnie, do lemingów i polactwa inaczej nie trafisz. Pozdrawiam z łamów.

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#160632

niestety większość naszychwspółobywateli

jest przekonana , że myślenie to bolesny proces

tak więc głosują nie myśląc

i mamy takie "elyty" jakie mamy

niestety

yarenty - kraków

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
>>bez światłocienia<<

#160637

Dlaczego są takie rozbieżności w obwodowych komisja wyborczych województwa mazowieckiego w danych na stronie PKW. Anomalie które istnieją wśród danych po wyborach samorządowych w 2010 nasuwają pytania, dlaczego oficjalne dane podawane przez obwodowe komisje wyborcze to znaczy:

  • uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz
  • liczbę kart wydanych które się różnią się na różnych listach tak bardzo:
    • do sejmiku,
    • do rad powiatu,
    • na prezydenta, burmistrza, wójta.

Dlaczego w obwodowych komisjach wyborczych popełniono tyle błędów polegające na podawaniu rozbieżnych liczb uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych, (dane zaznaczone żółtym tłem).

Dlaczego w tak dużej liczbie obwodowych komisji wyborczych w głosowaniu do sejmiku procent głosów nieważnych jest dużo wyższy od średniej krajowej, czy to oznacza że województwie mazowieckim 303 351 wyborców poszło głosować i samo źle zagłosowało.

Wykaz danych z poszczególnych okręgów z informacją z obwodowych komisji wyborczych, rozbieżności zostały zaznaczone kolorowym tłem i innym kolorem cyfr dołączony linkach.

http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaaxw.png http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaana.png http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaaex.png http://s3.ifotos.pl/img/WarszawaO_hsnsaaq.png

Vote up!
0
Vote down!
0
#174805