Zepsuł mi dzień TERLIKOWSKI. Dlaczego ukazujesz brud myśli swoich, Człowieku?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Odnoszę się do wpisu redaktora Terlikowskiego, który obraża Czystych Ludzi.

http://niezalezna.pl/33132-moralna-histeria-i-realne-problemy

Takim szacunkiem darzę tego Człowieka a on tak uległ brudowi tego świata. Jeszcze przyznaje, że wszyscy mamy odpowiadać za zwyrodniałą wyobraźnię ludzi, którzy w narysowanym słońcu dostrzegają zgorszenie.

Początek wypowiedzi Pana Terlikowskiego mnie "zdeptał".

"Nie byłoby afery wokół księdza z Lubina, gdyby nie pewien model życia kapłańskiego, który zaczęliśmy promować. I to on, a nie domniemany podtekst erotyczny, ..."

Przedstawię teraz w mocny sposób, jak widzą to Dzieci i Ludzie Czyści Moralnie i Duchowo. Powtarzam. Oczami Dziecka tak widać zaistniałą sytuację.

Jakim trzeba być brudnym człowiekiem, jakim trzeba być plugawym zboczeńcem, jaką trzeba mieć perwersyjną wyobraźnię, w jakim zwyrodniałym otoczeniu trzeba przebywać by z zabawy CZYSTYCH I NIEWINNYCH LUDZI zrobić "medialną orgię pedofilską"!

Kim są osoby, kim są te bękarty zła, by niewinne Dzieci nazywać i narażać na nazywanie mianem ofiar pedofila? Kim są te odczłowieczone osoby, tarzające się w bagnie pomyj medialnych, żeby wylewać brud na Czystość cielesną i duchową?

Takie osoby duszą się w czystości, potrzebują brudu. Ale Pan, Panie Terlikowski, jest chyba osobą, która kupi Córce rurkę z kremem bez odczucia podniecenia?

Skarłowacenie intelektualne ogarnia coraz więcej dobrych ludzi. Proszę Was, was wszystkich, którzy patrząc na Jezusa odartego z szat na Krzyżu, nie widzicie seksualności i golizny a Cierpiącego za nasze Grzechy Boga Człowieczego, przez pychę Człowieka, Zabitego, byście pozostali Dobrymi Ludźmi.

Cieszmy się, gdy media, różowi, dotknięci brudem perwersji nas nienawidzą. Cieszmy się, że sodomici nas wyzywają. Nie tłumaczmy jednak brudnych ludzi, którym wszystko kojarzy się z "perwersyjnym ciepłem domowego ogniska"!

Jeżeli w naszym życiu Bóg jest na pierwszym miejscu, to znaczy, że wszystko w naszym życiu jest na właściwym miejscu.

TERAZ!!! Do wszystkich, do każdego kto PRZYCZYNIŁ SIĘ, ŻE OCZY TYCH DZIECI SĄ DZISIAJ SMUTNE!

CZŁOWIEKU!

Kiedy będziesz szedł w ostatnią drogę, droga ta może prowadzić w dół;

Dręczące głosy usłyszysz w tym dole... to głosy Dzieci na które żeś pluł!

Każde wyobrażenie, że piana na kolanie czystego człowieka i zabawa w koty z dziećmi, jest perwersyjna rodzi się tylko w chorej, zboczonej, odczłowieczonej, zwyrodniałej głowie. Piana na kolanach to tylko zabawa. Seks jest Dziełem Tworzenia, który nie ma nic wspólnego z zabawą z dziećmi.

Gdy ktoś dostrzega w zabawie z Dziećmi zboczenie, JEST ZBOCZEŃCEM, potrafi się podniecać w tak niewinnych sytuacjach, powinien się leczyć.

Czy Ksiądz powinien organizować konkurs jazdy konnej, czy może zapraszać dzieci na lody, czy może nie zauważać perwersji w zabawie z dziećmi? Panie Terlikowski. Zjechał pan po poreczy schodów niebieskich prosto na ziemię. Pokazał Pan do czego pana wyobraźnia jest zdolna. Przykro.

Ze Panie z Lubina: Maja Grohman i Katarzyna Szatkowska mają perwersyjne myślenie o zabawach z dziećmi mogę ogarnąć, ale że Pan także dostrzega perwersję w Księdzu w krótkich spodenkach? Dziwne, straszne i smutne jednocześnie.

DAJCIE ZBOCZEŃCY CZYSTYM OSOBĄ MOŻLIWOŚĆ ŻYCIA W CZYSTOŚCI A SWOJE ZBOCZENIA WYLEWAJCIE W BRUDNYM CHLEWIE SWOJEGO INTELEKTU.

Przeproś Dzieci, Księdza i Rodziców za to, że masz Człowieku perwersyjne widzenie swiata. Dzieci się bawią, a "stary brud" powoduje smutek w NIEWINNYCH, NIESKAŻONYCH, CZYSTYCH OCZACH DZIECI.

Ufff... koniec... Prawie...

Gdy superniania Zawadzka robi sobie fotki z psem - OGAREM w łóżku, mówiąc, że lubi gdy Ogar z nią śpi, nosa nurza w jego sierści, całuje jego mord/k/ę, ogar ślini jej twarz, nikt nie mówi, że jest ona ZOOFILEM. Dlaczego?

Czy ma ktoś wyobrażenie, że głaszcząc psa i całując, Dziecko jest zoofilem? Nie. Bo tak zwyrodniali jeszcze nie jesteśmy. Jednak za parę lat... Pan Terlikowski może napisać, że Obrzydliwe jest głaskanie przez jego Córkę sierści psa. Wszystko zależy od postępu zwyrodnienia wyobrażni seksualnej społeczeństwa, w którym postępie, jak widać Pan Terlikowski płynie z prądem?

 

Brak głosów

Komentarze

Jest coś gorszego niż zboczenie : coś co okazał ten ksiądz z Lubina: głupota.

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#292207

To już nie dam rady pomóc. Ja chcę tylko Dzieciom i Księdzu pomóc słowem, bo oni nawet nie potrafią się bronić, bo oni nawet nie rozumieją gdzie jest błąd. Oni nie mają pojecia co w ich zabawie i radości jest ciekawego dla medialnej zaropiałej "rzeczywistości". Każdy się kundli, ale nie możemy karać niewinnych za nasze skundlenie.
P.S. jeżeli ta zabawa jest gorsza wg Ciebie od zboczenia to cóż ja mogę? Współczuć?

Vote up!
0
Vote down!
0

extremo99

#292211

 ...ukryć,ze zabawa była niefortunna.... W dzisiejszej terazniejszości, gdy uśmiech mezczyzny do współpracownicy moze zostać odebrany jako mobbing, a nie daj Boze, ze zrobi to przełozony, wtedy na pewno tak będzie odebrane....Fakt istnienia pedofilii w kościele, sposób jej nagłośnienia, z którego ma wynikać, ze niemalze co drugi ksiądz to pedofil w połączeniu z tą zabawą, w chorym umyśle musi dać wrazenie dwuznaczności sytuacji...Trudno ocenić genezę powstania tego filmu, moze w niej jest odpowiedz, dlaczego i po co powstał...moze to kolejny element dyskredytacji kościoła,a przeciez medialna nagonka była ewidentna....I myślę, ze kościół dla swojego dobra, powinien usunąć podstawy róznych podejrzeń, poprzez usunięcie celibatu...Trudno, moze pod względem finansowym będzie dla kościoła gorzej, ale są sprawy niewymierne o poteznym oddzwięku w społeczeństwie..

Vote up!
0
Vote down!
0
#292223

lewackiej wszystko sie asocjuje z jednym - czynnosciami okolodupnymi, i tym "pryzmatem feudowskim" leja wszystkich przeciwnikow naokolo, szczegolnie katolicyzm wzieli na celownik i mamy to co mamy, szkoda tylko tych mimowolnych "poputczikow".

Vote up!
0
Vote down!
0
#292246

Tak jest właśnie. Lewacką maścią można się smarować. Dziekuję. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

extremo99

#292249

Sutanna to normalny strój księdza. Nie żaden krótkie spodenki, ani garniturek.
Zdarzyło mi się bawić na maturalnej agapie w towarzystwie księży, ale żadnemu nie przyszło do głowy przyjść na nią po cywilnemu.

Sięgnijcie teraz pamięcią wstecz i poszukajcie, czy przed rokiem 1990 zdarzyło wam się widzieć gołe kolana, albo gołe łokcie księdza. Mnie się nie zdarzyło.

Kocenie ma swoje granice. A księdzu po prostu nie wypada.

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#292269

A w gałę to nigdy z księdzem nie haratałeś ;-)?

Vote up!
0
Vote down!
0
#292272

 

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#292273

Mam nadzieję, że żartujesz ?

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#292274

Dycha ! Za samodzielne myślenie i opinię z którą w pełni się solidaryzuję.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#292270

Dziś nieprawidłowo użyte słowa - Bóg, Honor, Ojczyzna, Miłość, Wiara itd. deprecjonują wartości im przypisane.
Ktoś mówi ci z miłości "kocham cię", a za chwilę widzisz, że to samo i w tym samym kontekście mówił to innym. I co dzieje się z twoją miłością, wiarą - w nią, w człowieka, w Boga bo to przecież Bóg uczy nas miłości ?...

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#292282

Dziękuję za wsparcie i za zgodną opinię. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

extremo99

#292304

boldandcharm
Zestawienie foto z Lublina i fotografii( wówczas chyba jeszcze) ks.Wojtyły uwydatnia dysonans i pogrąża salezjanina.
Nie wyobrażam sobie Jana Pawła II na miejscu kapłana z Lublina, tym bardziej nie wyobrażam sobie na nim Chrystusa.
Taka zabawa wydawałaby się niestosowna chrześcijanom sprzed dwóch tysięcy lat, sprzed wieku i powinna wydawać się niestosowna i dziś.
Dlaczego jest inaczej? Może sumienie grzeszników widzących na tej fotografii własny grzech gra delikatniej.

Vote up!
0
Vote down!
0

boldandcharm

#292329

Mam nadzieję, że rozumiesz komu i na jaki komentarz odpowiedziałam posiłkując się zdjęciem. Jeżeli jednak nie to wyjaśniam : nie róbmy skandalu z odkrytych ramion czy kolan duchownych, bo stajemy się śmieszni.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#292330

boldandcharm
W pełni podzielam Pani zdanie w kwestii stroju, jednak nie pisałem w odpowiedzi o ubraniach duchownych. Nie zgadzam się całkowicie z samodzielnym myśleniem autora, a Pani foto było do tego świetna ilustracją.

Vote up!
0
Vote down!
0

boldandcharm

#292335

Ale co to wogóle są za rytuały? To ma być przyjęcie do gimnazjum katolickiego, czy do loży masońskiej? Kocenie, to uczniowie mogą sobie zrobić sami (przy akceptacji ciała pedagogicznego, ale niekoniecznie z jego udziałem).
Terlik ma rację. Nie odnoszę wrażenia, żeby pisał o tej sprawie głownie w kontekście ew. "seksualnego podtekstu".
To naturalnie jest temat zastępczy w mediach, ale mi też się taki sposób "zdominowania" tych dziewczynek nie podoba, nawet dla zabawy, nawet bez wspomnianego podtekstu.
Ksiądz też człowiek - pewnie, ale właśnie od niego, taka grzeszna małpa jak ja, oczekiwałaby jakiejś innej - lepszej jakości. Jeśli nie od księdza/siostry, to od kogo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#292311

Zgadzam się z Terlikowskim. Jestem przeciwnikiem popkulturowych rytuałów w ogóle, a tym bardziej takich szkolnych odmian fali, i to z udziałem kapłana.

O lewiackiej interpretacji tego wydarzenia szkoda nawet mówić, tak jest głupia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292331

Tu się zgadzam, wchodzenie w głupie zabawy nie jest dobre - większym autorytetem będzie ksiądz, który porozmawia z młodzieżą i przekona, że nie ma to sensu, niż ten, który chce być kumplem i bawi się w to, co się podoba młodzieży.

Inna rzecz to formacja seminaryjna - czy kapłani są dojrzałymi mężczyznami, kiedy opuszczajhą seminarium? Bo dojrzały facet potrafi powiedzieć NIE, kiedy mu się coś nie podoba. Niestety, czasem młodzi księża takiej dojrzałości jeszcze nie mają.

A to z kolei wiążałbym z brakiem męskiej formacji w kościele, który staje się żeńskokatolicki, i często księżmi zostają grzeczni synowie mamusi... Oczywiście nie mówię, że jest to plaga, ale coś z tą dojrzałością mężczyzn jest nie tak, ogólnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292463

Prosze czytać ze zrozumieniem - chodziło o udział księdza w idiotycznych i poniżajacych "obrzędach", wątek podtekstu erotycznego raczej potraktował pobocznie (choć nie wolno go nie dostrzegać. Twierdzenie, że red. Terlikowski napisał ten tekst ze względu na swoje brudne myśli i wylanie an niego kubła pomyj nie wystawia zbyt wysokiej oceny inteligencji oraz poczuciu dobrego smaku autora. "Gonienie kota" to obyczaj rodem z trepowskiego LWP czy kultury więziennej - promowanie tego typu "rytuałów" (a tym jest udział księdza) w katolickim gimnazjum to jakieś pomieszanie pojęć. Jak już się tutaj wkleja zdjęcia Karola Wojtyły w krótkich spodenkach na wędrówkach z młodzieżą to może ktoś wyjaśni czy Jemu przyszłoby do głowy kazać przed sobę klękać i lizać się po kolanach? Bądźmy poważni i nie brońmy głupoty księdza. Dla mnie porażajace jest to, że to salezjanin, a więc członek zakony powołanego do pracy wychowawczej z młodzieżą. Jeśli tak jest pojmowane wychowanie w katolickim zakonie to naprawdę ręce opadają.
oszołom z Ciemnogrodu

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#292525

To z pewnością nie jest reguła w zakonie salezjańskim, znam wielu Salezjanów i mogę powiedzieć, że pojmują oni wychowanie katolickie bardziej sensownie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292597

Dużo Osób potrzebuje wsparcia Duchow/n/ego.
By uwolnić głowę od brudnych i wynaturzonych myśli jest jedna zdecydowana droga: SPOWIEDŹ, POKUTA, WOLNOŚĆ.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

extremo99

#292889