ANNA Grodzka z domu RYSZARD. Czy to jest śmieszne?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Czy świat zmierza do śmieszności? Polska idzie ostro.

Anna Grodzka - uwaga! - Wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu, Wiceprzewodnicząca Parlamentarnej Grupy Kobiet, działaczka na rzecz równouprawnienia osób transseksualnych, transwestytycznych, transgenderowych, jak i innych wychodzących poza sztywne normy płciowe.

Zgodnie ze stanem wiedzy Pałacu Prezydenckiego - Wikipedii- na dzień dzisiejszy - Transseksualizm (z łac. transire → przechodzenie) – zaburzenie psychiczne...

Czy istnieje możliwość, że Komisja Kultury i Środków Przekazu zajmie się niebawem "edukacją przyszłości", która za cel przewodni postawi sobie  udowodnienie "wyższości penisa Damskiego nad Męskim"?

Czy tematem nagłówkowym będzie instalowanie pisuarów w damskich toaletach?

Moim zdaniem, mając tak zmanipulowane, bezmyślne, otumanione społeczeństwo, rząd jest w stanie dokonać w Polsce wszystkiego byle tylko autorytet jeden skinął a lawa jadu popłynie.

Czy jest podobieństwo między Anną Grodzką a Ryszardem Ochódzkim zrobionym na "Szwedkę"? - pytam mojego znajomego, który głosował na Ruchy Palikota.

Znajomy ze stoicką pianą na twarzy, tłumaczy mi, że ja jestem zacofanym debilem i powinienem się leczyć z fobii. Ja odpowiadam, że jest podobieństwo, ponieważ obydwoje/obydwie/obydwaj mają na imię Ryszard. On zdrętwiał. On na bezdechu wyrzucił w moją stronę celnie: - ty kretyn rzadki jesteś!

Dodałem jeszcze znajomemu, że Pani Anna ma około 188cm wzrostu, jej szef Palikot ma około 169cm, że Pani Anna jest silną Kobietą i poradzi sobie z takim motłochem jak ja, by nie pozostał w zamartwianiu się na noc całą. 

Jednak pozostał mi niesmak, żeby nie powiedzieć smród po tej wymianie grzeczności. Niesmak powiązany ściśle z faktem, że nie dałem rady intelektualnie zaktualizować znajomego bazy danych na temat etymologii wyrazu Anna w przypadku Poseł Grodzkiej. On nie przyjął, że owa Anna pochodzi od Ryszarda.

Proponuję wprowadzić zakaz ustalania przez lekarza ginekologa PŁCI DZIECKA w dniu narodzin!

Panią Annę /działaczkę na rzecz równouprawnienia osób transseksualnych, transwestytycznych, transgenderowych, jak i innych wychodzących poza sztywne normy płciowe/ pragnę zainteresować przypadkiem Człowieka Tygrysa, mógłby/mogłaby/mogłoby ten Tygrys zostać np doradcą Pani Poseł ds równości ras przy korycie.

Jak Rzyć Panie Pośle, jak Rzyć:)

Brak głosów

Komentarze

taki niepoprawny ten tekst, ze az ladny:)

10p bo sie usmiechnelam:)
pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#228474

 Muszę to napisać: spieniłem się ....ze śmiechu!

Brawo!

Vote up!
0
Vote down!
0
#228475

Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
-Tygrysku...
-Co Prosiaczku...?
-NIC-odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę
-chciałem się tylko upewnić czy jesteś...
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#228516

prawie Cię kocham.

Vote up!
0
Vote down!
0
#228529

Śmiechy, śmiechami ale jak będzie przybywało nam tych... istot transsprzeróżnych pojawi się bardzo praktyczny PROBLEM. Mianowicie toalety. A tak, tak, to nie są żarty. Są toalety dla pań, dla panów i dla osób niepełnosprawnych. Od razu jako dyskryminujące należy odrzucić zmuszanie transsosób do załatwiania się w toaletach dla niepełnosprawnych. W toaletach dla pań ...mhm...czy teraz taka np. poseł Kidawa-Błońska bez stresu będzie załatwiała się w obecności posłanej Grodzkiej? Szminkę jej pożyczy albo powie że oczko jej poleciało (co by to miałoby nie oznaczać)? Pewien dyskomfort może się pojawić. A toalety dla panów.... no nie wiem czy poseł Olszewski albo minister Nowak chętnie będzie się odlewał czując na plecach wzrok Posłanki. Już pewnie czują się nieswojo czując w toalecie na plecach oddech posła Biedronia. Czy li męskie toalet odpadają. Czyli trzeba we wszystkich miejscach publicznych doinstalować czwartą toaletę dla transsów. Cóż taki lajf i standardy europejskie. Ale, ale przecież to nie koniec bo w miarę rozkwitania Oświecenia pojawią się kolejne wyjścia poza sztywne  normy płciowe (bardzo gustowne określenie) - istoty co to lubią ze zwierzętami, maszynami roślinami, zmarłymi, etc., etc. co tam komu jeszcze wyobraźnia podsunie. Niezłe wyzwania na nas czyhają. Wszak nie? Czeka nas stulecie najprzeróżniejszych toalet połączonych (ze względu na infrastrukturę) w bezkresne szeregi.

Oto jaka będzie nasz żyć.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#228526

Vote up!
0
Vote down!
0
#228668

po pijaku.

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#228730

ta po lewej ma okulary.

Vote up!
0
Vote down!
0
#228806

jak Mamusia Muminka (przepraszam Muminki za porównanie).

Vote up!
0
Vote down!
0
#229854