Dlaczego na Imprezę Małysza nie zwołał Michnik "RÓŻOWYCH GWIZDKÓW"?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Dlaczego?

W zakopanym to dopiero było flag. Barwy narodowe wręcz wylewały się z Zakopanego, wg GWna - czysty faszyzm?

Polska, Polska! Hymn! Polska, Polska! Małysz Duma Polski i Polaków. Gdzie byli Biedronie, Michniki, Tarasy? Przecież tam był istny "cyrk faszystowski".
Ciekawy jestem co takiego zrobił Małysz dla Michnika, że ten może czuć się dumny z jego dokonań? Wg Zapendowskiej, Sztaby, Kory, Środy, Szczuki, Lisa, Michnika itp; Polskość to "faszyzm", poczucie dumy z bycia Polakiem to obciach i wiocha.

Zapytam towarzyszy: Czy w przypadku braku patriotyzmu i miłości do Polski jest możliwe, żeby nijaki Adam Małysz spowodował, że tyle ludzi jest dumnych z jego dokonań?

Wg programu nauczania i dezinformacji GWna i TVN można być dumny także z dokonań np Isinbajewej?

Ta to dopiero jest niepokonana. Prawda!

Czy nadal marsze niepodległościowe będą wzbudzały w Michniku i Gejach takie odruchy obrzydzenia i pogardy? Czy Knapik będzie nazywał Osoby krzyczące Bóg Honor, Ojczyzna faszystami? Czy Bogoojczyźniane pieśni będą śmieszne i żenujące?

Jak wówczas przekonać np piłkarzy by grali dla Polski i dawali z siebie wszystko, skoro tutaj zwalcza się Polaków i miłość do Ojczyzny?

Szczyt żenady: toGWno i tvn24 popierający Małysza. Przecież to Polak!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Myślące o sobie 'nowoczesne' spoleczenstwo krzywi sie na patriotyzm w jednej formie (PiS), a uwielbia w drugiej (sport). Uważam, że własnie tędy droga do oswajania ich rozumów z patriotyczną postawą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147614