Głębokie gardło "Sze-sze-sze-szefa" - Nie ma żartów - Superstacja

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Jak można być tak PODŁYM CZŁOWIEKIEM?!

"Kobieta" prowadząca program "nie ma żartów" w superstacji, dała przykład funkcjonariuszom telewizyjnym jak polać z Kaczyńskiego Jarosława. Uznała, że ankieta z pytaniem "jak skończy J.Kaczyński" była -"jajem politycznym" - i to fajne jest! Można powiedzieć, że "strzeli sobie w łeb..., skończy na Wawelu..."

Stwierdziła "chybakobieta", że takie pytanie i odpowiedzi to tylko fajny dowcip.

Ja więc tak "dowcipnie" zadaję tej "chybakobiecie" pytanie: Czy "palnie sobie pani w łeb, jeżeli się okaże, że w Smoleńsku doszło do zamachu?

A teraz takie bardziej z pani podwórka pytanie dowcipne:) - Czy płuka pani gardło po spotkaniu z "sze-sze-sze-szefem"?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to wyjatkowa szmata

Karierę dziennikarską rozpoczęła w Gazecie Polskiej. Wraz z Tomaszem Sakiewiczem była współautorką książki Układ o powiązaniach SLD z Samoobroną. Publikowała również w tygodniku Wprost[1], Gościu Niedzielnym i Ozonie. Razem z Pawłem Oksanowiczem prowadziła w Radiu Kolor audycję Czekając na środę, czyli godzina niepoprawności politycznej.

W 2003 została oskarżona o naruszenie praw autorskich Hanny Harasimowicz-Grodeckiej, przez wykorzystanie fragmentów jej tekstów, w jednym ze swoich artykułów (Czy eksmisja to dobry interes, "Gazeta Polska" nr 9 (503) z 5 marca 2003 r.) bez powołania się na źródło. Wkrótce potem Gazeta Polska opublikowała przeprosiny, a honorarium za artykuł zostało przekazane na cel dobroczynny (zgodnie ze wskazówką Hanny Harasimowicz-Grodeckiej). Była autorką bloga w serwisie Salon24.pl. Na początku 2007 w komentarzach do jej notatek zaczęły pojawiać się oskarżenia o plagiaty. Usuwanie tego typu komentarzy spowodowało, że sprawę opisał w swoim blogu Gniewomir Świechowski, a potem powstał blog kolejny, o nazwie Eliza Watch[2], w którym internauci wpisywali fragmenty tekstów Elizy Michalik, porównując je z domniemanymi źródłami. 23 lutego 2007 Igor Janke poinformował o zakończeniu współpracy Salonu24 z Elizą Michalik.

Po odejściu z Salonu 24 pracowała w Życiu Warszawy. Na wiosnę 2007 związała się z telewizją Superstacja, gdzie prowadziła programy "Do Elizy" i "Eliża na plaży". Obecnie jest wraz z Marcinem Tellerem współautorką piątkowego programu "Gilotyna", prowadzi również codzienny program "Nie ma żartów".

Swego czasu w Gazecie Polskiej opublikowano takie przeprosiny:

"Serdecznie przepraszam red. Hannę Harasimowicz-Grodecką i Czytelników za to, iż w tekście "Eksmisja to dobry interes" ["GP" nr 9/2003] wykorzystałam obszerne fragmenty jej artykułow, "Krzywdę ludzką z zyskiem sprzedam" oraz "Grunt to kasa", które ukazały się w bemowskiej "Gazecie Lokalnej", bez powołania się na źródło. Jednocześnie, zgodnie z sugestią red. Harasimowicz-Grodeckiej, deklaruję, że honorarium za tekst przekażę na konto Stowarzyszenia "Nasz Dom", które pomaga rodzinom pokrzywdzonym przez eksmisje. Eliza Michalik"

http://elizawatch.blogspot.com/
http://wo.blox.pl/2007/02/Upadek-Elizy-Michalik.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zla_slawa_elizy_michalik_20549.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#130211

Medialna lala, która zbiera posag by piąć się w "szmaciarskiej" karierze. Budzi odrazę całokształtem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#130404

"Czy płuka pani gardło po spotkaniu z "sze-sze-sze-szefem"? " - jak sądzę połyka.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#130405