ONI ŻYJĄ...WAS, POLAKÓW NIE BĘDZIE...!!!

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Bezrobotny budowlaniec, znajduje przypadkowo specjalne okulary przeciwsłoneczne, dzięki którym zdolny jest widzieć przybyszów z obcej planety. Z czasem odkrywa, iż ich zamiarem jest zawładnięcie Ziemią, a inwazja już się rozpoczęła... Zapraszam do obejrzenia krótkiego fragmentu po którym dalej rozwinę temat ...

Przybyszów z innej planety po prostu nazwijmy przybyszami, gośćmi, lub żydami, a Ziemię porównajmy do naszej Ojczyzny, Polski. Polacy, rdzenni mieszkańcy i w znakomitej większości katolicy ze swoimi tradycjami cierpią głód, nie mają pracy, chorują i nie mają na lekarza, nie mają gdzie mieszkać, muszą zapieprzać do 67 roku życia nie mając pewności co do emerytury. Czyż nie ma analogii (po oglądnięciu tego fragmentu) do tego co dzieje się w naszym kraju? Załóżmy na chwilę te okulary, które pozwolą nam rozpoznać przybyszów lub gości...trochę światła rzuci tutaj pan Leszek z Oliwy ...od 1:30 minuty jest meritum do którego zmierzam...

Czasami obcy się zdemaskują i coś czasami chlapną...
Polacy, chcecie grzebać po śmietnikach ??? Czy nie widzicie okupanta ??? Załóżcie ciemne okulary, albo łyknijcie czerwoną pigułkę z matrixa...prawda nas wyzwoli...oni żyją.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:4)

Komentarze

Czyżby znowu dysonans poznawczy?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Lotna

 

#398792

Ten pierwszy telefon można podważyć, bo informacje z drugiej ręki nigdy nie są do końca wiarygodne, ale drugi...
Bezczelne babsko! Otworzyli nam granice, przez które możemy sobie wyjechać z Polski, jak nam się nie podoba ich rządzenie!
Osoba ta,
mam nadzieję, że to pojedynczy "egzemplarz",ale i tak, tym telefonem zrobiła więcej niż Bubel przez wszystkie lata swojego aktywnego antysemityzmu.

10 za ukazanie problemu. Interpretacja należy do nas.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#398793

Nie sądzę, co najwyżej głupszy, który czuje się tak pewnie, że odkrywa karty.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#398795

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...telefon można podważyć, ale przenikanie "onych" do Koscioła Katolickiego niestety jest faktem...vide Tygodnik Powszechny...pani Samulska jest do sprawdzenia ...pracuje w "Różańcu"

...niestety wszystko w Polsce wskazuje na działalność "onych"...wszystko jest już nastawione na padnięcie, co tylko jest w polskich rękach...
...oczywiscie to moja interpretacja...każdy sam powinien pomyśleć nad tym...tak jak pisze @Lotna...to jest sygnał, że czują się już pewnie, zreszta władzę zawsze mieli, a tzw pookrągłostołowi "wyzwoliciele" grali najbardziej misterny spektakl dla ludu...

...dla mnie testerem są tzw "przepraszacze za jedwabne"...każdy następny, który będzie rządził w Polsce, a przepraszał za jedwabne jest "onym" ...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#398811

..ile kasy z naszych podatków idzie na kulturę "onych"..a Polacy dziadzieją coraz bardziej...pozdr

http://trybeus.neon24.pl/post/93934,czy-to-jeszcze-polska

...a jeszcze zostaje kwestia wypłaty 65 miliardów dolarów dla "onych"...niestety PIS się tutaj też "POPISał" :((((

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/LISTA-POSLOW-ktorzy-glosowali-za-przekazaniem-Zydom-w-USA-65-miliardow-dolarow-1670

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#398814

Biało - Czerwona została zaaresztowana, a syjonistyczna flaga powiewa nad polską ziemią. żydostwo osiedla się w Polsce, a Polacy emigrują, aby przeżyć. Coś tu chyba jest nie tak?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#398820

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...mają banki, korporacje, które materialnie nas zniewoliły...a ludzie przestali myśleć, totalnie zostali ogłupieni..gdzieś czytałem, że czekają na nich szpitale wypasione w medykamenty i puste...chciało by się okreslić "nur fur jude" jak będę miał chwilke to może to znajdę...a teraz jeszcze jeden filmik o Jedwabnem...pozdrawiam niepoprawnie...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#398825

Pomijając już sugestie z dyskusji na youtube, że "pani Helena" znana jest z tych prowokacyjnych telefonów, a nawet zyskała miano "tej, która rządzi światem", to i tak, humor na dzień dzisiejszy mam z głowy, jak to mówią.

I jeszcze te lasy! Gdzie ja będę chodzić na grzyby, kiedy je sprywatyzują?
Veto!
Przydałby się Polakom jakiś Majdan, czy coś w tym stylu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#398844

..Lasy Państwowe jeszcze na razie udało sie ocalić...jeśli je sprywatyzują, niemożliwa będzie partyzantka, a więc ta najbardziej prosta, ale skuteczna metoda walki...(o grzybach nie ma mowy)..

...dyskusją pod jutubkiem się nie przejmuj, bo to taka podobna dyskusja jak na onecie...my musimy informować, gdzie popadnie i gdziekolewiek się spotykamy z żywymi ludźmi...ja, gdziekolwiek się znajdę w miejscu publicznym ( w realu) zagajam rozmowę i jeśli druga strona chce posłuchać, to chętnie poinformuję o zagrożeniach dla Polski,ale także wysłucham kontrargumentów... niestety poziom informacji i wiedzy w naszym kraju jest porażający..wielu nie zna faktów historycznych, choćby z historii współczesnej, a żyje faktami z tefałenu i polsatu...oglądanie tych stacji powoduje tragiczne i czasami nieodwracalne skutki...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#398883

odsłuchać to, o czym mówicie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Joanna K.

#398799

..czy nie otwiera Ci filmików z you tube ??? podrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#398809

Włącz obsługę JavaScript.
Włącz wtyczki.

:)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#398841

tą facjatę na obrazku i otworzy się "coś" z YT? Klikam i przekierowuje mnie na:
http://niepoprawni.pl/grafika/obeyjpeg-0
- znowu mam facjatę, wiem z jakiego filmu jest ta gęba, ale myślałam, że otworzy się filmik ...Javę mam /tak powiada mój wnusio-serwisant, wierzę mu :)/.
A tą wypowiedz pani z Austrii czy Szwajcarii /wg bula z Austrji/ jest mi znana, tylko słuchając jej pomyślałam sobie czy nie jakaś wyreżyserowana, bo przecież mało prawdopodobne, żeby nasi najwięksi wrogowie wykazali tyle głupoty, by wypowiedzieć się publicznie.
Nie wytrzymała, czy co?
Nie wiecie, dlaczego zniknął z "niepoprawnych" Kris?
Pozdrawiam Noworocznie, i chociaż przygotowuję się do organizacji /wg bula - jak by to napisał?/ Opłatka dla środowisk patriotycznych - bardzo mi smutno.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Joanna K.

#398919

Filmy powinny być widoczne natychmiast po wczytaniu strony. Jeśli tak nie jest, to musi być wyłączona obsługa wtyczek i być może także obsługa JavaScript. Po ich włączeniu trzeba przeładować/wczytać stronę ponownie. Obrazka nie trzeba klikać, nie ma z tym nic wspólnego. W razie dalszych kłopotów, napisz jakiej używasz przeglądarki.

Pozdrawiam :)

Edycja:
Konkretnie, potrzebna jest wtyczka Adobe Flash Player, którą może trzeba dopiero zainstalować.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#398982

ale postaram się cosik zrobić.
Pytałam o Krisa, czemu Go nie ma ? Ktoś coś wie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Joanna K.

#399504

w stronę oburzania się, czy raczej działania? To pierwsze jest dobre przy stole u cioci na imieninach, bo można się "wykazać".

Proszę sobie zajrzeć do bulowej wiki i sprawdzić wszystkich ministrów spraw zagranicznych, pocżąwszy od Olszowskiego do chwili obecnej. Klucza nie musicie szukać, bo leży na wierzchu.

Ten sam klucz pasuje do niepopków i ostatnich zawirowań. Przypomnijcie sobie te utyskiwania na katastrofalny obecnie poziom niepopków, bo oni, którzy go ponoć trzymali właśnie odeszli i zostali tu ponoć jedynie agenci (czytaj hołota).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#398829

Aby uratować Polskę,trzeba Panu Jezusowi zdjąć koronę cierniową,a założyć koronę Polski,i obwołać Go Królem Polski.

Proszę zobaczyć jak purpuraci masońscy,udający katolików,wszystko robią,by Pana Jezusa nie obwołać królem Polski.

Bo judopolonia dobrze wie,że to by był ich koniec,ekspansji na Polskę,a Polacy w końcu by się przebudzili z letargu,który zły za POmocą masonów udających POlaków,wprowadził w letarg.

Kult złotego cielca coraz bardziej się szerzy wśród pseudo kleru.

Tylko zabrakło takich wybitnych pasterzy,jak Jan Paweł2,Kardynał 1000 lecia ks Wyszyński,czy Błogosławiony ks
Popieuszko,a zło POczeło POstępować.

Dzisiaj tylko ks Natanek nie boi się o tym głośno mówić,więc
cała ta banda masońska,próbuje go zrobić chorego na umyśle.

Chcemy mieć wolną Ojczyznę,to obwołajmy Pana Jezusa naszym Królem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#398885

..Chrystus Król dla Polski...zauważ, że nawet wśród episkopatu jest rozłam w tym temacie...jakże by to wyglądało, żeby Królem Polski obwołali Tego, który jest dla nich zgorszeniem...a dla kogo Chrystus jest zgorszeniem ? Pytanie retoryczne...intronizacja Chrystusa na Króla Polski jest papierkiem lakmusowym i testem dla "onych", którzy wniknęli w struktury KK... ja nie mam złudzeń...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#398892

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

..dobre to było porównanie...to wyjście do Bloga Obiecanego..zniknęło...a już chwyciłem wenę i może następny odcinek Nowego Kurnika zainicjowałeś...:))))))))))))) pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#398887

... ta analogia to był majstersztik !
Ale mimo wszystko, pierwsza wersja Twego komentarza była lepsza, bardziej szczera i dosadna.
Dobrego Roku 2014,
Marek S.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#398891

No, przed Waszym okiem nic się nie ukryje. :)))

Trybeusie moje prawa autorskie Ci odstępuję i możesz pisać o wyprowadzeniu. Ciekawi mnie co napiszesz o ziemi obiecanej, bo jak na razie obwieszona jest bombkami. Taka jakaś ubiegłoroczna. ;)

Poleciałem autocenzurą, bo doszedłem do wniosku, że jeszcze za wcześnie. Jeszcze tydzień lub trzy i rura będzie krawatem. ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#398901

i nie znane większości-a to ogromna przeszkoda ku wolnej i niepodległej.

Kiedyś zrobiłem sondę, wśród pracowników pewnej dużej korporacji, na temat obcych i ich stosunku do nich.

Wyniki bardzo ciekawe, otóż im wyższe stanowisko i apanaże, tym większe oburzenie na jakikolwiek merytoryczny argument o obcych. Przeważał argument-a co ci oni przeszkadzają? Kompletna indolencja i brak wiedzy, elity w Polsce są nieuleczalnie chore.

Pozdrawiam z "10" w tle.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#398830

Mechanizm jest prosty i banalny ...
Im wiecej do stracenia tym mniej chcą wiedzieć o otaczającej ich rzeczywistości to klasyczne wyparcie i niestety śmie twierdzić że wielu z nas tu klikających w podobnej sytuacji wyparła by się własnych przekonań i ideałów . Bo punkt widzenia zawsze zależał od punktu siedzenia .

Czysta socjologia....
Podobno tylko 10 procent społeczeństwa jest odpornych na manipulacje wiec bez odzyskania obiektywnego przekazu medialnego możemy sobie tylko powyć do księżyca ...:)

pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#398875

Zgadzam się.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#398894

... zobacz, taki urzędnik, choćby magistratu...nigdy nie dopuści myśli, że kiedyś mógłby stracić posadkę...tę myśl odgania jak natrętną muchę...co ja mówię stado wygłodniałych much...dlatego takie nastawienie jest urzędników do wszelkich niepomyślych po jego myśli wieści..

K-pax ma rację...ja jednak się tym nie przejmuję...nie mam żadnej posadki w urzędzie, ani też moja żona, choć moglibyśmy mieć...mamy tą wolność...ta wolność pozwala nam mówić bez skrępowania...najgorsze jest uczestniczyć w procederze naczyń połączonych...a tu już nie ma człowieczeństwa..jest sucha, surowa wykładnia prawa...urzędnicy teraz, to bezduszne cyborgi...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#398897

nepotyzm i to do nieruszenia. To jest właśnie sedno "Matrixu". Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#398899

No to trzeba użyć tej socjologii, tym bardziej, że fakty przemawiają, że już jest tak jak w starym wicu (lekko zaktualizowanym)...

Pytali górala:
- Baco, ten PiS to straszny jest ale jak PO będzie potrzebowała waszej krowy to ją dacie?
- Dom !
- A konika ?
- Tyz dom !
- A owieczkę ?
- Nie dom !
- A dlaczego ?
- Bo mom !
- No to ją wam Tusk zabierze i nawet pytał nie będzie.
...Góral oczywiście nie cieszy się długo owieczką i tu jest moment na tzw.socjologiczny obuch :
- A nie mówiłem, baco ?

Metoda obucha musi być zastosowana by się leming zastanowił bo wkładkę do garnka powoli mu dobry premier już ograniczył do minimum, za chwilę urzędnik tuski zabierze mu i garnek.
I to my, obywatele możemy zrobić. To nie będzie straszenie Tuskiem choć np.gazeta wiadomo która tak to nazwie, taka jest po prostu brutalna rzeczywistość.
Oczywiście "obuch" zawsze powinien zależeć od danego momentu. Wic to tylko taki obrazek, może nawet prymitywny...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#398914

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#398836

Delikatne to co wybrałeś.. I niezbyt jednoznaczne.
Ale są wśród Ruskich i bardziej zdecydowane w swych poglądach i opiniach "prądy " i postawy wobec kierunku, w którym podąża ich "Rossija" i cały świat... I oni potrafią jednoznacznie wskazać "palcem" na źródło i przyczynę.. Popatrz-no na dwie takie "wypowiedzi":

szasad.wrzuta.pl/film/1PfWQ4DNBNC/aleksandr_charczykow_-_bud_ti_proklat

szasad.wrzuta.pl/film/4rv0nu14SWI/aleksandr_charczykow_-_zd_kypyszuiut

 

cornik

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#398854

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

..bardzo fajna ballada o "onych"...dzięki za dopełnienie ..pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#398889