DŻENDER W GOSPODARSTWIE...(odc. 20)

Obrazek użytkownika trybeus
Humor i satyra

Do gospodarskiego Drobiu dochodzą wieści o nowatorskim podejściu do życia każdego Kuraka... Kury na traktory...!!!

Właśnie przyszły dyrektywy z Kołchozu Wszystkich Gospodarstw, żeby każdy Kurak w Gospodarstwie określił się w końcu kim jest...bo na razie według wysoko szkolonych Dżender Kwok, nie jest jednoznaczne kto jest Kogutem, a kto jest Kurą.

Złośliwe Koguty w Gospodarstwie twierdzą, że Dżender Kwoki pobierały nauki u samych Miszczów Dżenderu, czyli u Knurów z ugrupowania Ruch Penisa...teraz Twoje Ruchy...ponoć, jak pieją złośliwe Koguty, Knur Krzysiek dał se nawet obciąć "klejnoty rodowe", żeby udowodnić, że jest autentyczną Świnią, w co jednak niektóre złośliwe (rzecz jasna) Koguty nie wierzą i nawet twierdzą, że to jest tzw. knurza teoria spiskowa, bo podobno Knur Krzysiek klejnoty zachował i zamierza zmieniać swoją płeć jeszcze kilkakrotnie.

Oczywiście Dżender Kwoki jeżdżą po całym Gospodarstwie i twierdzą, że Koguty wcale nie muszą piać... generalnie nawet powinny nauczyć się gdakać, gdyż nie jest do końca jednoznaczne jaki status w Gospodarstwie pełnią...powinny czubić Kury tylko tak dla jaj...och przepraszam, oczywiście powinny czubić tylko dla przyjemności...nigdy dla jaj...

Kury wcale nie muszą wysiadywać jaj...ba, nawet nie muszą znosić tych jaj...najlepiej jakby zapisały się na kurs nauki piania, albo na kurs (modny ostatnio) czubienia Koguta przez Kurę Feministkę, albo żeby było bardziej fachowo przez stado Kur Feministek...podobno, jak twierdzą złośliwe Koguty jest to troche upokarzające dla Kogutów, ale jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Koguty postępowe, powinny zrobić to co zrobił Knur Krzysiek, o wiele lżejsze jest wtedy życie Koguta...pozostaje mu tylko dbanie o to by miał codziennie pełne korytko prosa i koniecznie świeżą wodę w poidełku (oczywiście ciepłą)...piać powinien tylko od wielkiego dzwona, gdyż zostanie Kogutem Kapłonem poprawia timbre głosu...a to już zaliczane jest do drobiowej sztuki. Oczywiście Kogut może zamieszkać na jednej grzędzie z innym Kogutem...(zalecane przez Dżender Kwoki)...podobno wtedy łatwiej jest Kogutom związać koniec z końcem i znika problem wiecznie gdakających Kur. Najlepiej jednak by każdy Kogut został Kogutem Singlem i bardziej poświęcił się dla siebie...powinien golić nogi i malować pazury na czerwono, oczywiście nie zapominając o solidnym, codziennym depilowaniu kupra, tudzież ochydnych, przepoconych piór pod skrzydłami.

Wracając do Kur, oczywiście oprócz piania, powinny całkowicie zapomnieć o znoszeniu jaj, a jeśli Kura w przypływie kurzej fanaberii chciałaby mieć jakieś potomstwo, to cosik sie zawsze skoptuje...

...a kto powiedział, że Kura musi mieć pisklęta. Najwłaściwiej jednak będzie, gdy Kura skupi się na swoich doznaniach erotycznych, które to według Dżender Kwok jest wartością nadrzędną samą w sobie...oczywiście dotyczy to również Kogutów...

Złośliwe Koguty i Kury szemrają w Gospodarstwie, że ideologia dżender chce zniszczyć naturalny model rodziny...

...słychać szemranie, że Gospodarstwo się nie ostoi, gdy do głosu zostaną dopuszczone obłąkane Dżender Kwoki...CDN*

...wszystkie postacie są fikcyjne...:)) 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Ciekaw jestem, jaki skutek propagandowy można by osiągnąć tą wersją "Kurnika", gdyby dotarł do szerszej publiczności? Na własny użytek szacuję, że większy niż przy pomocy wszystkich uczonych wywodów.

Pozdrawiam :)
10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#400616

he he...właśnie prowadzę panel badawczy w kilku Kurnikach...wyniki ogłosze niebawem :)) pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#400621

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie no :))) Pięknie Trybeusie :)))
Kwakają też kaczki krzyżówki, że stare gender-kwoki będą już w kurzożłobku, drażnić podpiórcza piskląt płci obojga, żeby wcześnie, zanim dojrzeją, uwrażliwić im kupry i wyrobić w tych okolicach u piskląt permanentny kuproswęd, co z kolei ma prowadzić do nawyku natrętnego brandzlowania się 24/24 h.
Gender kwoki odkryły, że kiedy kuraki płci obojga, onanizują się namiętnie, to w tym czasie nie jedzą, nie wybrzydzają i nie buntują się na rządy genderkwok w kurniku.
Gender kwoki zalecają pierwsze praktyki związane z pobudzeniem i dokrwieniem kupra piskląt, rozpocząć z udziałem lesbokwok zwanych pontoniarami. Podobno ich zwinne kurze stópki i dzióbek potrafią zdziałać cuda.

Pozdrawiam :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#400622

...bardzo byłem ciekaw Twojego rozwinięcia, jakże ważnego tematu...PRZEDNIE :))..zwłaszcza te dokrwienia kupra :)))) pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#400627

Trybie, znawco kurnika,

a wiesz ty, kto to jest sekser????

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#400638

...to taki zaglądacz do kuprów:))...ale jeśli seksery przejdą "gender studies"...to biada Kurom i Kogutom...spełni sie mój scenariusz powyżej :)))))))) pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#400640

http://www.youtube.com/watch?v=LTXGYoRIINc

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#400642