Czy efekt Szczurzy Król jest stosowany w Polsce...?

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

 

Kiedyś wpadł mi w oko, dzięki postowi Izabeli Brodackiej-Falzmann filmik Szczurzy Król, odnalazłem sobie go i oglądam...nie powiem filmik dosyć mroczny, opowiadający jak wykończyć szczury. Szczury są bardzo inteligentnymi i niesamowicie twardymi zwierzętami...podobno jako jedyne mogą przetrwać wojnę atomową, aby ich skutecznie zniszczyć, lub przepędzić trzeba rozbić ich moralność społeczną. Mechanizm Szczurzy Król jest świetnie przedstawiony w tym filmie...zacytuję fragment z tego filmu oddajacy sedno sprawy, filmik i źródła wkleję na końcu...

(...)

Obecna sytuacja na świecie tworzona jest z wykorzystaniem technologii znanej jako „Szczurzy król”. Celem tej technologii jest zburzenie kluczowych węzłów niewidzialnych fundamentów i więzi społecznej struktury. Stworzenie atmosfery rozdrobnienia, gdzie każdy sam dla siebie i gdzie nie istnieje pojęcie „swój”. Aby to osiągnąć, trzeba rozbić moralność. Wskaźnikiem załamania moralności jest takie zachowanie, gdzie swój zdradza swojego.

Istotę tej technologii bardzo łatwo zrozumieć na przykładzie szczurów. Zwierzęta te przede wszystkim znane są ze swoich niewiarygodnych umiejętności przeżycia. Podstawą takiej witalności jest ich spójność społeczna. Są niezwykle społecznymi zwierzętami. Pomagają sobie nawzajem, bronią jeżeli jest taka możliwość, zabierają ze sobą rannych. Szczury czują się jednym organizmem i zachowują się jak jeden organizm. Szybko wymieniają między sobą informacje, szybko uprzedzają się o niebezpieczeństwie, przekazują sobie umiejętności obronne. W takim zachowaniu nie ma indywidualnych korzyści. Mechanizm ochronny ma moralny charakter.

W ogromnym podziemnym labiryncie tuneli komunikacyjnych „szarzy” stworzyli swoją cywilizację. Wysoko zorganizowane społeczeństwo ze swoimi prawami, porządkiem i hierarchią. Dla obcych nie ma tu miejsca. Walka o przetrwanie sprawia, że te zwierzęta stale się doskonalą. Badacze podziemi zwracają uwagę na unikatowe właściwości tej społeczności. To niepojęte, że wieści o obszarach niebezpiecznych, nowych truciznach, pułapkach, podtopieniach i innych zagrożeniach są im znane w całym mieście. Czasami takie wiadomości sprawiają, że migruje całe szczurze miasto.

Jeden z najefektywniejszych sposobów walki ze szczurami oparty jest na zniszczeniu ich obrony. Opiera on się na niszczeniu ich moralności. Nie da się złamać moralności wszystkim. Można złamać jednego, ale i to nie od razu. Trzeba to robić stopniowo. Aby tego dokonać, trzeba stworzyć środowisko, w którym kluczową rolę odgrywa racjonalna logika. Przede wszystkim, zmusić do dokonania pierwszego kroku, do takiego działania, które jest absolutnym tabu.

Odbywa się to w następujący sposób. Bierze się największego i najsilniejszego szczura, długo morzy głodem, a potem wrzuca się do jego klatki martwego szczura. Po namyśle pożera on swojego martwego kolegę. Racjonalna logika podpowiada: to już nie współtowarzysz, to jest pożywienie. Jemu jest wszystko jedno, a ja muszę przeżyć. Więc, można jeść.

Następnym razem poprzeczka amoralności podnosi się wyżej. Do klatki wrzuca się ledwo żywe zwierzę. Nowe „pożywienie” chociaż prawie martwe, ale nadal żyje. I znowu racjonalna logika podpowiada rozwiązanie. On i tak umrze, a ja muszę żyć. I szczur znowu zjada swojego pobratymca, teraz praktycznie żywego.

Trzeci raz do klatki wrzucane jest żywe i zdrowe „jedzenie” – słabszy szczur. U silnego szczura znowu włącza się algorytm racjonalnej logiki. Jest mi już wszystko jedno, mówi do siebie. Jaki jest sens, jeśli oboje zginiemy? Niech przeżyje najsilniejszy. I najsilniejszy pozostaje przy życiu. Zwróćcie uwagę, że szczur przy podejmowaniu decyzji za każdym razem potrzebował mniej czasu. Przy czym poziom amoralności każdego nowego pożerania był coraz większy. Po pewnym czasie szczur w ogóle przestał myśleć. Odnosił się do swoich pobratymców jak do pożywienia. Tak szybko, jak wrzucano nowego szczura do klatki, tak on natychmiast rzucał się na niego i pożerał. Od chwili kiedy przestał myśleć w kategoriach, pożreć czy nie, jego moralność została złamana. Następnie wypuszczono go do społeczności, z której wcześniej go zabrano. Był to już zupełnie inny szczur. Była to istota bez żadnych oznak moralności. W swoim postępowaniu kierował się tylko logiką egoizmu. Ale jego otoczenie nie wiedziało o tym. Traktowali go jako swojego i całkowicie ufali.

Bardzo szybko dochodził do wniosku, że najbardziej optymalnym wariantem jest skryta napaść i pożeranie i robił to w tajemnicy przed społecznością. Pod tym czy innym pretekstem szczur wabił swoją ofiarę w zaciszne miejsce i tam ją pożerał.

Kiedy w szczurzej społeczności nie było już wątpliwości, że wśród nich znalazł się wilk w owczej skórze, szczury wynosiły się z tego miejsca. Przy czym, przenosiły się w stu przypadkach na sto. Zwierzęta jakby bały się otruć fluidami transformowanego szczura. Bali się zostać takimi jak on. Instynktownie czuli, że jeżeli ich świadomość wchłonie nowe oprogramowanie, powstanie wtedy społeczność bez hamulców, społeczność zdrajców, społeczność konsumentów. Atmosfera amoralności niszczy mechanizm ochrony społecznej i wtedy giną wszyscy.

Nasuwa się pytanie: dlaczego szczurza społeczność uciekła, dlaczego nie zniszczyła „króla”? W takim zachowaniu istnieje głęboki sens. Zbiorowa inteligencja, którą w tym przypadku można uważać za instynkt, obliczyła, że w likwidacji mogą wziąć udział tylko najsilniejsze osobniki, elita społeczności. Kto wie, co się z nimi stanie gdy wpiją się zębami w żywe ciało niemoralnego współbratymca. Czy nie zarażą się jego niegodziwością? Nawet szczury nie chcą żyć w społeczeństwie zbudowanym na ciągłych wojnach ze sobą, rozdzierających ich jedność. Szczury są w tym mądrzejsze od ludzi. Słusznie obawiając się, że racjonalna logika egoizmu zarazi szczurzą elitę, idą w inne miejsce.

Szczury mają różne ograniczenia w społeczności, które nakładają się na siebie tworząc neurony, tzn. tworzą one jeden ogromny mózg. Ogólnie rzecz biorąc te kawałeczki oddzielnej wiedzy tworzą razem jednolitą strukturę. To znaczy, że problemy które stoją przed całą populacją rozwiązuje nie jedno indywiduum a kolektywny mózg. Na niedostępnych dla człowieka częstotliwościach, myśli wszystkich zwierząt łączą się w jeden superkomputer gdzie każdy oddzielny szczur jest malutkim neuronem, mikroprocesorem.

Jeżeli puścić wodze fantazji i wyobrazić sobie, że społeczność nie opuściła swojego niemoralnego współtowarzysza i dalej z nim mieszkała, łatwo założyć, że zaraziłby on elitę swoją racjonalną logiką. Również myśleliby jak działać w etapach i niezauważalnie, w pełnej zgodności z logiką. Zamiast jednego «szczurzego króla» pojawiłaby się cała kasta takich „mutantów”. Nie mając zasad szybko pokonaliby tradycyjną elitę. Idąc dalej, znaleźliby sposób nadania nowemu porządkowi statusu sprawiedliwości i prawomocności. Jeżeli całkiem popuścić wodze fantazji, logika doprowadzi nas do powstania demokratycznego społeczeństwa. Członkowie nowego społeczeństwa sami wybieraliby sobie tych, którzy się będą nimi żywić.

Szczury ratując się od takiej transformacji poświęciły swoją wolność, w ludzkim rozumieniu. A co dopiero by było u takiego potężnego intelektu, jaki ma człowiek. One kierują się instynktem. Instynkt definiuje główną wartość społeczeństwa, nie pożywienie, i nie nawet życie pojedynczego szczura, lecz moralność. To jest fundament, na którym zbudowana jest każda struktura społeczna. Dla jej integralności opuszczają źródło zarazy. Zachowują fundament, szczury chronią swoją jednolitość społeczną z tradycyjną skalą wartości i w celu zachowania swojego gatunku.

W społeczeństwie ludzkim, nie ma takiego instynktu. Ono również oparte jest na moralności.Jeżeli zabrać ten fundament, cała konstrukcja szybko przekształca się w górę śmieci, które ścierają się na proch, to znaczy do stanu gdzie drobniej już się nie da. Zetrzeć na proch – znaczy odciąć od korzeni, tradycji, sposobu życia a przede wszystkim, zniszczyć moralny fundament. Dla społeczeństwa ostatnim stadium rozproszenia staje się chwila, w której przekształca się oni w nie związaną ze sobą grupę indywiduów. Powstaje zatomizowane społeczeństwo, ludzki proch, materiał budowlany dla NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA.

(...)

Tyle z filmu...natomiast zastanawiam się nad tym co od kilkudziesięciu lat obserwuję w Polsce, widać wyraźnie, że ktoś majstruje przy naszej polskiej moralności, brutalnie niszczony jest nasz system społeczny, przede wszystkim przez rozbijanie podstawowych komórek społecznych, jakimi są zdrowe, heteroseksualne małżeństwa i ich rodziny, rodziny wielopokoleniowe, gdzie rodzice pomagają młodym małżeństwom, a potem młodzi na starość opiekują sędziwych rodziców...wpajana jest nam diabelska ideologia gender, która zabije na pewno nasza populację, jeśli nie damy temu szlabanu już teraz...efekt Szczurzy Król w Polsce jest podobny jak w doświadczeniu ze szczurami...zrzucani są nam "spadochroniarze" totalnie zdegenerowani, ludzie znikąd, wyzuci z wszelkiej moralności, oni rządzą przez pewien czas, oni tworzą nam coraz bardziej zdemoralizowaną rozrywkę... te zdemoralizowane, z chorą psychiką osobniki powoli zaczynają oswajać zdrowe osobniki z niemoralną postawą, aby je potem pogrążyć...efekt mamy, Polacy podejmują decyzje irracjonalne, wręcz sprzeczne ze swoim sumieniem, sprzeczne ze swoja biologią, sprzeczne ze swoją wiarą...dlatego, jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego zjawiska, nie odrzucimy tych osobników, pamiętając, aby za wszelką cenę ich nie dotykać, nie oglądać, nie zwracać na nich uwagi, to ten ich parszywy trąd przejdzie na zdrowe osobniki...i skończy się sen o Wielkiej, Szlachetnej, Wspaniałej, Moralnej, Bogobojnej Rzeczypospolitej...

Filmik Szczurzy Król...

http://agaroza.com/post_1245153987.html

http://treborok.wordpress.com/kanibalizm-w-oparciu-o-technologie-szczurzy-krol/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:18)

Komentarze

dzięki. Za ważny temat, za niebanalne opisanie go, za mądre konkluzje.

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1445375

...dzięki za komentarz...czy ludzie okażą się mądrzejsi od szczurów czas pokaże, choć czarno to widzę...natomiast cała nadzieja w Bogu, w Jezusie Chrystusie, którego tak sie boją, boją się Krzyża, boją się Intronizacji...natomiast chętnie nas demoralizują i wprowadzają coraz więcej elementów efektu "Szczurzy Król"...pozdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1445383

...czekamy na intronizację! Proceduj! Intronizuj! 
Ja nawet nie naprawiam auta, bo wierzę, że po tym wydarzeniu wszystko się naprawi! Samo.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1445409

Piszesz:

 

//Nasuwa się pytanie: dlaczego szczurza społeczność uciekła, dlaczego nie zniszczyła „króla”? W takim zachowaniu istnieje głęboki sens. Zbiorowa inteligencja, którą w tym przypadku można uważać za instynkt, obliczyła, że w likwidacji mogą wziąć udział tylko najsilniejsze osobniki, elita społeczności.//

 

.. tak myślę.. dokąd mielibyśmy uciec?Komu tutaj zrobić miejsce, tym szczurom?

Mnie ta historia opisana przez Ciebie, przypomina sąsiadujące obok nas nacje.

To takie nienażarte szczury, które pochłaniały nas od lat, coraz bardziej bezkarne, zdegenerowane.. tacy "królowie"

Myślę, że podobnie jak w szczurzej społeczności, cenę za walkę z nimi zapłaciła właśnie elita.

Jesteśmy jednak inni, nie posiadamy szczurzej inteligencji... pytanie, czy to dobrze?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1445387

...oczywiście szczury mają swoją ideologię, więc wolą odejść, bo wiedzą, że szczurzy degenerat i tak nie przetrwa, jest skazany na zagładę predzej czy później, nie przetrwa bez stada, w ten sposób eliminują jednostkę, natomiast dla nich najważniejsza jest prawdziwa elita, która daje poczucie bezpieczeństwa...człowiek może wiele wniosków wyciągnąć z tych zachowań, ale podobno jest mądrzejszy...niestety jesteśmy bez elit, bo te prawdziwe weszły w interakcje z degeneratami, dlatego tak jak piszesz cenę zapłaciła ta prawdziwa elita, bez której nie zachowujemy instynktu samozachowawczego...wierzymy "elytom" i to może być dla nas zgubne...no ale jeśli Polska będzie mocno trzymać się Boga, to zakrzykne za św Michałem Archaniołem ...Któż jak Bóg !!..pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1445389

Dobrze (dla tych szczurów), że nie znają demokracji. Gdyby miały głosować, to Król zostałby premierem, a szczury uznawałyby się za myszy, płaciłyby daniny z sera..wyginęłyby niechybnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

              

#1445388

...wiem, że jesteś monarchistą, więc Twój przekąs jak najbardziej na miejscu :))...myślę, że szczury instynktownie wyczuwają kto zasługuje na miano elit w stadzie, ja zauważam, że dzisiejsi ludzie totalnie nie mają pojęcia, kto miałby "pociągnąć stado"...co wybory uwierzą w tą samą bajeczkę o Zielonej Wyspie...pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1445393

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1445396

...GazWybuch to ewidentnie szczurze mutanty...powinniśmy nigdy nie zwracać na nich uwagi, zdechliby śmiercią naturalną...ale pojawił się Gaz Light, który już skutecznie miesza ludziom w głowach...takich obawiam się najbardziej..pozdrawiam

...Aleksander Szumński (nazwany przez "niezależnych") wielkim szkodnikiem jest oddtrutką na ich "niezależne"opinie...jego informacje są bezcenne...obnażają obłudę...a prawda nas wyzwoli...pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1445442

ZMOWA SZCZURZYCH KRÓLÓW.

Wszystko wskazuje na to, że w Polskich warunkach pojęcie szczurzy król jest o wiele szersze. Nie ma jednego szczurzego króla.

I tak, mamy w Polsce obecne elity rządzące, które niechybnie są zmutowaną formą i   szczurzym przeszczepem, ale mamy też opozycję w postaci Kaczyńskich (nie mówię o całym PiS a celowo o samym  Kaczyńskiem), to również mutanty pookragłostołowe. 

Nie da się nie zauważyć, że  szczurze króle z tzw  "opozycji", pozwalają działać i wystawiają żer szczurzym królom z przeszczepionych elit .

W Polsce opozycja jest od tego, żeby neutralizować i kanalizować nastroje, żeby nic się nie działo, żeby był spokój, żeby szczury- robotnice mozolnie pracowały, jadły i spały, pracowały jadły i spały, pracowały........... 7 lat bez strajków, demostracji, protestów i chęci przeprowadzenia jakichkolwiek zmian.To jest istny szczurzy raj.

 

Pozdrawiam

TzW

Bojkotuję system punktacji doktora G. Nie przyznaję minusów nikomu. Posługuję sie wyłącznie plusami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445422

...zastanówmy się ile było okazji aby obalić PO...Smoleńsk, mistrzostwa euro, ch..., dupa i kamieni kupa...i nic...a na Wegrzech wystarczyło tylko jedno zdanie "kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczór"...czy my jesteśmy z Marsa, że nie potrafimy zrobić porządku, czy my jesteśmy z innej gliny ulepieni niż Wegrzy ...nie !!! mamy wieczną opozycję, która teraz musi wejść w kooperacje z PO, bo jest za cięka w pasie...pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1445443

Największą zmorą Polski  nie jest narzucony nam  mafijny rząd i panosząca się agentura, z tym można sobie poradzić. Największą zmorą i przekleństwem naszej ojczyzny jest  słaba, niemrawa, kolaborująca z władzą opozycja i tłumy popierających ją ślepo i bezrefleksyjnie zmanipulowanych wyznawców.

To przez tych ślepych, ociężałych, bezrefleksyjnych ludzi ginie Polska. Ci którzy popierają tę pozorną opozycję w jej dzisiejszym kształcie, to w moim przekonaniu nieświadomi i świadomi kolaboranci.

 

Pozdrawiam

 

Bojkotuję system przyznawania punktów. Nie daję minusów. Posługuję się tylko plusami.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445445

Rewelacyjny komentarz, trafiający w istotę rzeczy.

Czasem trudno wytrzymać. Jednego takiego "wyznawcę", posuwającego się - a jakże - do wyzwisk i obelg wobec osób formułujących bardzo spokojne, wyważone oczekiwania wobec opozycji, nazwałam kiedyś w zdenerwowaniu kundlem. Bo trudno inaczej postrzegać takich "bohaterów", trudniących się przede wszystkim szczekaniem na prawdziwie patriotyczną opozycję i kąsaniem jej po łydkach. Dokładnie na obraz wściekłych kundelków.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1445488

To przykre,  ale jak sama widzisz,  opozycja  jest bardzo  podzielona. Jest opozycja świadoma i nieświadoma. Jest ta, która czyni dobro w trosce o Polskę i ta, która tylko myśli, że czyni dobro..

Pozdrawiam

TzW

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445494

marzysz? My nie z Marsa,ale z roli...ale nas jest raz. Za mało aby cokolwiek obalić.Co drugi kolaboruje,co trzeci wyjechał a co czwarty zajmuje się rzeczami niepotrzebnymi.Mało kto chce obalenia tego systemu.A poza tym, jakby się to nawet komuś przypaadkiem udało,to narazie nie ma kogo posadzić na tronie. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1445520

Dobrze, że go przypomiałeś.

5

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1445473

nawet gdyby ktoś próbował zastosować efekt  tego "króla" to przecież ludzie nie powinni się mu poddać.Zwierzęta mają instynkt,którym można sterować ale ludzie mają rozum i wolną wolę.Zatem wszystko od nas zależy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1445518