SS Nowak - podwyższone standardy PO RP

Obrazek użytkownika PS
Idee

SS Nowak - podwyższone standardy PO RP

Notka z  04.09.2011  opublikowana w: Lemingi, NIE dziennikarka, Pulpitum Odium PO RP, Totalitaryzm

 

Z Twitter:

@SlawomirNowak Sławomir Nowak
Bardzo udana konwencja SMD.Dobry program dla młodych zaprez. przez @DarekDolczewski Darku powodzenia! @pomaska i @TomaszKacprzak dobre prow.
  Mentioned in this Tweet

"No bo jaki poważny facet mówi, że jego szef jest "dotknięty geniuszem"?" cytaz z "Kulisy Platformy" - fragm. dostępne ne wp.pl

Wypromowana poprzez udział w "debacie" z  JK odważna, pyskata i z pewnością "niezależna dziennikarka" - podobno  chce wyjść z cienia Lisa? jednak o "bezpartyjność" SS Nowaka nie zapyta.

Na fb mamy takie oto

"Informacje

Gdańszczanin, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Szef regionu pomorskiego PO, Członek Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej RP"
 
 "Podwyższone standardy" PO RP reklamowane przez Sekułę w toku prac komiski hazardowej "niezależnej dziennikarki" nie interesują. Pani D. Gawryluk zapewne nie odważy się napisać w "Uwarzam, rze", że ... to skandal.
 
Ale ja napiszę, bo to moim zdaniem niebywale "podwyższony standard" w wykonaniu podwyższonego do statusu SS w Kancelarii Prezydenta "członka" PO RP.  Jak bowiem można jednocześnie pełnić następujące funkcje:
  • Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP,
  • Szef regionu pomorskiego PO,
  • Członek Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej RP

 i mówić o standardach? Czyż Prezydent nie powinien być Prezydentem wszystkich Polaków? Co by się działo gdyby jakiś SS w Kancelarii Prezydenta za czasów śp. LK był jednocześnie członkiem np. PiS? A gdyby do tego był jeszcze szefem regionu i członkiem zarządu krajowego?

"Bardzo udana", "dobry", "powodzenia", "dobre" - sama "dobrość", same pozytywne kategorie ocenne - a mi a contrario się wydaje obrzydliwe to co SS Nowak prezentuje i się zastanawiam, czy wypada mu rękę podać.

Czy pod murem z Tomaszem A. i udzielającym radek na Twitterze Niezastąpionym Szefem Dyplomacji Akurat Polskiej (pierwszy od prawej na fotce powyżej).

Troska o "dobrość" przejawia się też w haśle "zgoda buduje", i  "Polska w budowie"?

I tak np.: SB-cy i Wydawca Gazety "łuczciwej" dbający o swoje dobre imię i Adama Michnika (*nie mylić ze Stefanem Niesiołowskim, też dobrego imienia) wygrywają procesy przed Sędzią rozgrzanym.

Natomiast poprawność polityczna i podwyższone standardy wymagają, by o PiS należy mówić z pogardą, agresją i ... czym to jeszcze

 .. a jeszcze oszczerstwa, czyli dyfamacje. Fotkę znalazłem na stronie ps-24.blogspot.com/2010/10/sawomir-nowak.html

No i oczywiście na facebook'owej stronie SS Nowaka znajdujemy takie oto obrazki:
z www.facebook.com/photo.php

i powyższe z www.facebook.com/slawomir.nowak2.

Brak głosów

Komentarze

SS nowak ponad standardy wylata.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180721

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#180754