Prezes w locie

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Wprost doniósł, że prezes Tusk wprowadził w Polsce długi weekend – z tym, że tylko dla siebie. Weekend lidera Platformy trwa od trzech i pół do czterech dni. Wiadomość Wprost podsumował wprost Kaczyński. On ma klasę!

 
 
Wprost zauważa, że Donald Tusk więcej czasu buja w obłokach, niż spędza w gabinecie prezesa Rady Ministrów. Jarosław Kaczyński przyznał, że wprawdzie nie jest rannym ptaszkiem, ale pracował niemal jak na dwu etatach. „To bardzo ciężkie
 
zajęcie
 
- jak ktoś tego nie lubi, nie musi być premierem - dodał JK. Tymczasem Wprost wyliczył, że „w okresie od listopada 2007 roku do marca 2011 roku rządowe samoloty na trasie Warszawa-Gdańsk lub Gdańsk-Warszawa latały przynajmniej
 
370
 
razy. Według szacunków dziennikarzy loty premiera Tuska do domu kosztowały ponad 6 mln złotych”, onet cytuje Wprost. A co na to JK? Z tego bym sprawy nie robił. Chce latać, więc lata". Proszę – żadnej złośliwości. A co by było, gdyby to JK mieszkał w Gdańsku?
 
 
 
Post scriptum: moim zdaniem czas spędzony w samolocie przez prezesa Tuska wychodzi Polsce na dobre, bowiem inaczej pokaźnie wzrosłaby liczba szkodliwych decyzji. Bujanie lidera w obłokach to najtańsza pozycja w rachunku strat, wywołanych rządami Platformy.
 
To dobrze, jak pierwszy sekretarz mieszka daleko od stolicy. Gierkowi zawdzięczaliśmy gierkostradę, Wałęsie lotnisko im. Lecha Wałęsy – pomnik, jaki postawiono mu już za życia! Dojazdy prezesa Tuska do pracy czynią z rozbudowy portu lotniczego w Gdańsku inwestycję priorytetową. Jeśli nie będzie stadionu Donalda Tuska, to może przynajmniej jeden pas startowy otrzyma imię stałego pasażera?
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kurczę, gdyby jakiś małostkowy zawistnik odebrał Tuskowi samolot i ten musiał się przedzierać do Trójmiasta kolumną samochodów, to może chociaż powstałaby autostrada Warszawa - Gdańsk. A tak, wsiada do samolotu i ma korki gdzieś...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#157435

Jan Bogatko

że hoho! No i oczywicie pomnik za życia dla TW Bolka!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#157458

ciekawe, dlaczego dopiero teraz sie o tym dowiadujemy?

czyzby jakas grupa interesow, machala paluszkiem Tusekowi, aby byl posluszny?

Przeciez czestotliwosc lotow byla stala, wiec dzieje sie to raczej od poczatku kadencji tego sejmu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157441

Jan Bogatko

...że ten lider nie nadaje się na kolejnego premiera z tej formacji.

Demontaż trwa.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#157457

Jakoś nikt nie potrafi docenić wspaniałej organizacji czasu.Rządzi dużym państwem,piłkę kopie(może szlifuje formę na Euro?).
To,że nie będzie premierem po wyborach już raczej przesądzone.
Redaktor o chytrym nazwisku wie co pisze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#157492

Jan Bogatko

...ta świetna organizacja przyniesie mu w efekcie pecha,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#157506