TW Alek: PiS u władzy, wojna z Rosją

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Kwaśniewski straszy Polaków wojną z Rosją na wypadek zwycięstwa wyborczego PiS.

Rosyjski agent wpływu w Polsce, tow. Aleksander Kwaśniewski, niedoszły magister, komunistyczny minister, prezydent II PRL, straszy Polaków koszmarną wizją zwycięstwa wyborczego znienawidzonego przez lewicę PiS-u. Otóż twierdzo on, że …”wygrana PiS byłaby utratą szans, by odegrać w Europie

poważną

rolę” – cytuję onet. Kwaśniewski wyrazić się mało precyzyjnie – chodzi mu oczywiście o odgrywanie roli w Europie przez niego samego i jego politycznych przyjaciół, bo przecież nie przez Polskę. Ta pod szczęśliwie nam panującym Donaldem (polskość to nienormalność) Tuskiem w Europie przecież żadnej roli

nie

odgrywa, będąc jedynie rezerwuarem taniej siły roboczej. Ale to nie wszystko: Kwaśniewski straszy Polskę wojną z Rosją; „bo przecież z tego Smoleńska trzeba wybrnąć”. W zasadzie słowa Alka dowodzą, że zna on prawdę o przyczynach tragedii smoleńskiej*. Szkoda, że nie opowie o tym Polakom.

*Alek mówił dalej: „Jeżeli będzie się upierał, że to był zamach, to ktoś będzie musiał za to ponieść odpowiedzialność, także po drugiej stronie granicy“.

Kwaśniewski wie, że o karze nie decyduje upór, lecz dowody. Innymi słowy wie, że Anodiny. Millery i Laski to lipa. Wie o tym, że zamach był wspólnym projektem Tusk-Putin.

http://www.youtube.com/watch?v=6fKqeEe0IPo

Post scriptum: całe lewactwo jednoczy się do wojny z „fashyzmem”. Takze Michnik Adam zirytował się, że na jego akademii pojawili się „fashyści”, wołający: raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę. Policja (i „publiczność”) przywróciła ład i porządek… .Żałuję, że mnie tam nie było.

Z ostatniej chwili: przed kancelarią premiera podpalił się człowiek. Znowu fashysta?

Brak głosów

Komentarze

Ta czerwona żydo-ubecka świnia niech przestanie chlać,bo nawet już nie widzi,że te straszenie PISem,dobre było 6 lat temu.

Straszy wojną by ukryć,jak on i jego towarzysze,od dali Polskę POd jarzmo kacapskie,tego nie pamięta ta czerwona spita świnia.

Również nie pamięta jak rozdawał czerwonym pseudo biznesmenom,dobra narodowe,a teraz ta czerwona świnia,czerpie z tego korzyści,bo takie Kulczyki i jemu POdobni,teraz się czerwonej świni odwdzięczją.

W normalnym państwie,ta czerwona pijacka gnida,dawno by siedziała w kryminale,za swoje występki.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#363163

a będzie nas straszył wojną z Izraelem. Chyba,że się wyleczy z choroby filipińskiej.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#363166

Niby nie stary, a takie głupoty p.erdzieli.
A na cóż nam wojna, jeśli wystarczy międzynarodowy list gończy za terrorystą putinem?
Wtedy to on nigdzie nie wyląduje...
Pozdrawiam

My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#363167

zakąsił. A tak na poważnie jewroplusiaki są stadem gamoni i w zasadzie casting na dziwolągi do Star Treka wygraliby w cuglach. Chociaż z drugiej strony czym się różni teraz od Star Treka Parlament Europejski? Jak nie maoista Barosso to inny zbok pokroju Cohn-Bendita. Oj, poważne orbity nas czekają. I wszystko to w myśl starej bolszewickiej zasady "wszystko o was bez was".

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#363169

W latach 80 Kwaśniewski pracował jako dziennikarz, przechowalnia młodych działaczy przed "umoczeniem" w stan wojenny.

Pisał w ITD, był w 1981 r redaktorem naczelnym, w grudniu 81 tygodnik zawieszono. Po kilku miesiącach ITD pojawia się w kioskach, co Kwaśniewski obwieszcza triumfalnym "Wracamy". 

Trzymał się jak najdalej od polityki. Pisał o ekologii, seksie, piłce nożnej. Przykład jak Kwaśniewski znał się wtedy na piłce nożnej (III miejsce na mistrzostwach świata w Hiszpanii):

Piechniczek, jako wzór dla władzy - spokój i kompetencja; Żmuda dla społeczeństwa - pracowitość i odpowiedzialność; Matysik dla młodzieży - aktywność i upór; i wreszcie Młynarczyk dla polskiej inteligencji - wbrew opiniom i krytyce umiejętność i konsekwencja.

Leszek Miller przenosi "młodego" bo tak go nazywano wtedy do Sztandaru Młodych.Dziennikarze SM tak pamiętają ten okres:

Ciągle odwiedzał nas ktoś ważny, a na korytarzach redakcji mówiło się, że "Młody" jest tu tylko na chwilę, wkrótce pójdzie w górę, że jest nadzieją dla "starych" w partii.

Po niecałym roku Kwaśniewski trafia do rządu Messnera jako minister ds. młodzieży.

To był, jest i będzie komuch.                                                                              Nie tak znowu dawno bo w 1996 roku Kwaśniewski potępia na łamach GW 1 lipca 1996 takie cechy Polaków jak: narodowy egocentryzm, zaściankowość, ksenofobia, poczucie dziejowej misji, poloncentryzm, hurrapatriotyczne emocje. Wypisz wymaluj cień Michnika, albo jego wielbiciel.

A PiS jest jedyną siłą, która może wygrać wybory na tyle mocno by rządzić samodzielnie. A rządzenie samodzielne, gdzie rząd ma większość w sejmie oznacza koniec komuszków, TW, WSI w obecnej obsadzie. Stąd straszenie Polaków wojną. Kto wywoła, oczywiście PiS i Polacy. Towarzyszu Kwaśniewski, czy w historii Polski od roku 1918 był chociaż jeden przypadek, że Polacy wypowiedzieli jakiemukolwiek krajowi wojnę?

 Czy ktoś Kwaśniewskiego słucha? Wydaje mi się, że tak. Na pewno trzecie  już pokolenie komuchów, agentów, duża część dziennikarzy, sędziów, prokuratorów itd. Jak by tak zliczyć to towarzystwo, to jakiś tam elektorat istnieje. Za mały by rządzić samodzielnie tym krajem, ale za duży by nie znaleźć się w sejmie.

Dlatego powtórzę po raz nie wiem który, gdyby była lustracja, dzisiaj żaden Kwaśniewski, Miller, Oleksy, Olechowski nie zabieraliby publicznie głosu bo byliby na śmietniku życia państwowego i politycznego.  

A tak wczoraj głos dał Miller, dzisiaj Kwaśniewski, Michnik cały czas jest antypolski, teraz oskarża nas o faszyzm. Takich ataków będzie coraz więcej, wszyscy nerwowo przebierają nóżkami, szukają ratunku.

Pozdrawiam Panie Janie (10)

Polak2013 

 

 

 

 

 

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#363174

gość z drogi

widzie/ nienasz alek/nad grobami pomordowanych Polaków,jest jak zdarta płyta...ale mimo,ze zdarta,to  nie wolno ani na moment zapomnieć jaka to była żałosna figura,

bo meRdia wciąż mlaskają,że taki miły i przez wszystkich lubiany...

no moze nie przez wszystkich,tylko co niektórych  a  transakcja z willą  w Kazimierzu w tle jest tego przykładem i ...wciąż aktualna ..

dziwne byznesy  z czasów ministerstwa sportu i turystyki wciąż nie rozliczone... a dzisiejsi młodzi nawet nie wiedzą o co chodzi...no bo jak,

rodzice nie powiedzą,a szkoła to już na pewno,nie

dyszka olkowa i pozdrowienia ...:)

polecam ku pamięci stary artykuł "tera jolka"/wart pac ,pałaca/

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#363179

gość z drogi

jaki dramat musiał za nim stać,by musiał się tak strasznie upomnieć  o COŚ...

żle się dzieje w państwie donka,bardzo żle...skoro ludzie płoną niczym żywe pochodnie..

wszyscy pamiętamy pewnego  urzędnika urzędu skarbowego...jeśli do nich dodamy urzędnika kancelarii donka,ktory się powiesił na sznurze od .odkurzacza...to strach żyć w kraju donalda...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#363181

Przestańmy przejmować się wypocinami tego człowieka ,tylko róbmy swoje.Łączy nas Polska,więc zjednoczmy się przeciw zdrajcom,łapówkarzom,sprzedawczykom,koniunkturalistom ,wtedy jeżeli to zrobimy to wierzę że zwyciężymy.Inaczej być nie może.

Vote up!
0
Vote down!
0

wojtek

#363208

Zdjęcie mistrzowskie. Tuż, przed "pawiem"!. Jak na sowieckiego agenta, to ten ma wyjątkową słabą, koszerną głowiznę!. Odnośnie protestu samospaleniem, to tym razem podpalił się wariat i piroman. Następny będzie nazistą!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#363183

ładnie by się prezentował dyndając zamiast werku na białogardzkim rynku.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#363258

Nie, ładniej by wyglądał w środku kadru:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#363283

Jako bujający się na wietrze jak werk wyglądałby bardziej naturalnie z tą swoją przypadłością filipińskich goleni i charkowskich tańców nad grobami pomordowanych Polaków.
Wyglądałby na wiecznie żywego niczym jego Lenin w mauzoleum na placu czerwonym w Moskwie.

Zapracowałem się i zasiedziałem się na dobre, a tymczasem noc się można by rzec skończyła i wstał nowy dzień, bo nawet już wschodzi słoneczko.

Pozdrawiam i znikam.
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#363287

na Lubiance jest odpowiedzialny za klamstwo i cyrk z przeprosinami w Jedwabnym.Te klamstwo mialo byc podstawo do szykan Polakow i wymuszenia nienaleznych pieniedzy za mienie zydowskie.
Z wdzecznosc za to i nie tylko bo przekrecil Polske na miliardy dolarow - dostal mozliwosc WYKLDAOW na amerykanskich uniwersytetach.
Uniwesrsytety na ktorych mial wyklady sa wrekach jego ziomali to typowa pralnia pieniedzy.
Uniwersytet moze zatrudnic na wyklad kogo chce i za ile chce.
Uniwersytety dostaja subwencje i datki od osob prywatnych czy organizacji i tak np.dajemy 120tys i zastrzegamyze 100tys ma isc na wyklad Stolcmana ot cala sztuczka .
Z Walesa bylo to samo,ale sie juz im wyklady skonczyly bo juz otrzymali to co im obiecano wlasnie w formoe zaplaty za wyklady, o zerowym poziomie.

PS.Komoruski tez w 10 lat za Kwachem blagal Zydow o przebaczenie w jedwabnem tutaj link.

http://chinaski.salon24.pl/323046,komorowski-blaga-zydow-o-przebaczenie-za-jedwabne

Vote up!
0
Vote down!
0
#363293

gość z drogi

pozdrowienia z drogi do prawdziwie wolnej Polski :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#363824