Edukacja seksualna, czyli jak zniszczyć rodzinę

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Edukacja seksualna, czyli jak zniszczyć rodzinę
12 maja 2012 odbędzie się w Krakowie konferencja nt edukacji seksualnej. Jej gościem jest Gabriele Kuby, socjolog z Niemiec.

Gabiele Kuby nie będzie w Polsce pierwszy raz, także kilka jej książek przetłumaczono na polski, jak np. Rewolucja genderowa. Kuby należy do rosnących szeregów naukowców, których zdaniem obowiązkowa edukacja seksualna w szkołach pewną droga do zniszczenia rodziny i chrześcijaństwa. Analizuje ona negatywne skutki zjawiska, określanego jako

rewolucja seksualna

a zwłaszcza prowadzenie propagacji seksu do szkół. Kuby staje w obronie wartości chrześcijańskich, nie obawiając się zarzutów o prowincjonalność czy moheryzm. Nie ma ona kompleksów, charakterystycznych dla niektórych „uczonych” z Polski. Jej głos dociera do polityków, a odważne reakcje socjolog zniweczyły liczne projekty Nowego Oświecenia.

Gabiele Kuby

Dziennikarka Roku 2008 (EPD) opowie w Coll. Medicum, ul. Św. Łazarza 126, aula C/D (początek o godz. 10) także o swej najnowszej książce, Zniszczenie wolności w imię wolności, czyli globalna rewolucja seksualna. Kuby jest jedną ze zwiastunów zmierzchu hedonizmu w świecie, w którym człowiek często na próżno szuka dla siebie miejsca.

http://www.youtube.com/watch?v=j7JA_mE4pbM

Post scriptum: Gabriele Kuby ma własną stronę w internecie, szkoda, że tylko po niemiecku.

http://www.gabriele-kuby.de

Ocena wpisu: 
Brak głosów