Tomasza Nałęcza troska o pamięć o Lechu Kaczyńskim

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog
 
Kronikarz p. Bronisława Komorowskiego, p. Tomasz Nałęcz, martwi się, że modlitwy przed Pałacem Prezydenckim niszczą pamięć o prezydencie Lechu Kaczyńskim. Jego zdaniem trzeba namówić Jarosława Kaczyńskiego, by zapalał znicze w kościele Sw. Anny.
 
Czołowy moralista z Pałacu Prezydenckiego, p. min. Tomasz Nałęcz, oburza się na – jak mówi – polityczne mityngi, wymierzone przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu. Barierki, dodał – służą bezpieczeństwu, a gaszenie zniczy to reakcja na działania, godzące w dobre obyczaje. Jakie
 
obyczaje
 
są dobre, Nałęcz nie mówi. A może uczestnicy spotkań pod Pałacem Prezydenckim inaczej rozumieją dobre obyczaje? A może pamiętają o zadymie, zorganizowanej przeciwko modlącym się przez prorządowe, zjednoczone lewactwo? Pan prezydet Komorowski ma widać pecha, że
 
ekspresowo
 
wchodząc nie tylko w obowiązki, ale i prawa zmarłego prezydenta, zraził do siebie licznych Polaków. Promoskiewskie stanowisko nie wpłynęło na wzrost jego popularności. Troska Nałęcza o pamięć o Lechu Kaczyńskim jest równie szczera, co i wola wyjaśnienia tragedii 10 kwietnia.
 
 
 
Post scriptum: nie rozumiem, dlaczego p. prezydent Komorowski nie dołączy w dniu 10. każdego miesiąca do modlitw przed Pałacem Prezydenckim.
 
Komu przeszkadza znicz?
 
Dlaczego straż miejska prowokuje uczestników czuwania? Czy barierki już nie wystarczają? Może potrzebny jest wysoki mur, odgradzający prezydenta od obywateli?
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

budową na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie wysokiego muru z betonu, który oddzieli p.rezydęta od jego wyborców na dobre (albo i na amen).
Musi to być co najmniej mur taki, jak oddziela Autonomię Palestyńską od koszernej reszty. Myślę, że problemów z tym nie będzie. Jakby nie było p.rezydętowi niedaleczko do tamtych klimatów.
A potem przyjdą chłopaki od Tarasa i pięknie mur przyozdobią sprayami zgodnie z projektami zatwierdzonymi plastycznie przez niezawodne służby pani HGW.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#145253

Jan Bogatko

...mur między Pałacem Prezydenckim a Polakami jest nie do przebycia,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#145264

Kiedyś w radiu TOK FM miał swoją audycję śp. Maciej Rybiński. Akurat startowała jakaś komisja śledcza, która nie mogła wybrnąć z problemów proceduralnych, co Nałęcz skomentował mniej więcej tak: "nie mogłem już na nich patrzeć, więc przełączyłem telewizor na jakis kanał przyrodniczy, a tam pokazywali wieloryby, które wpłynęły na jakąś mieliznę i tak mi się ich bezradność z bezradnością komisji skojarzyła." Następnie zadzwonił jakis pan, który powiedział, ze nie mógł juz słuchac Nałęcza, również przełączył na kanał przyrodniczy i - co za zbieg okoliczności - akurat było o gliździe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#145255

Jan Bogatko

...przyrodniczy i w zasadzie tylko ten program oglądam,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#145265

A może my postawmy mur i oddzielmy się od tego prezydencika.Mamy najgorszy rząd od od 1989r.Ci ludzie,dyplomaci i ich polityka to FIASKO.Nawet orliki wnet sie rozlecą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>strychninka</p>

#145278

Jan Bogatko

...od króla Popiela!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#145306

Znakomite!
Pozdrawiam
Honic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150538

Tylko z tytulem profesorskim.Ten bezczelny typ dziala mi na nerwy w jakis szczegolny sposob.Nie wytrzymuje ogladajac jego cyniczne wywody w tv.Kiedy mowil,ze kazda ofiara jest warta spotkania z Putinem w Katyniu,gdy jeszcze nie zebrano wszystkich szczatkow poleglych w katastrofie i caly  narod oplakiwal ofiary,wtedy powiedzialem dosc.Ten facet to juz nie idiota,to jest szkodnik i trzeba takich jak on poprostu tepic i zamykac w zakladach psychiatrycznych.On juz nie umie rozroznic dobra od zla.Dla niego walka z Kaczynskim i Pis stala sie juz obsesja.To samonakrecajacy  sie pomyleniec,ktory wymysla coraz dziwniejsze lamance dla uzyskania wsrod takich jak on poklasku.Dziwie sie,ze on jeszcze uczy mlodziez.Kto mu wydal swiadectwo o przydatnosci do wykonywania zawodu bez zasiegniecia opinii od psychiatry.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macieja

#145288

Jan Bogatko

...nauki,

pozdrawiam,

ci ludzie osiągnęli już taki stan zakłamania, że najchętniej wierzą tylko sobie, i jak się im nikt nie przypatruje, choćby z daleka...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#145307