Demokracja bez zasad = totalitaryzm

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Abp Michalik przypomniał na pasterce słowa JP II. Czy poganie obchodzą święta? Sztuczna baba chce być prawdziwym chłopem.

Tematyka pozornie nie mająca ze sobą nic wspólnego, a jednak. W Przemyślu (Ziemia Lwowska) abp Józef Michalik wskazał na atak przeciwko rodzinie. Zwrócił uwag na antychrześcijańską ofensywę ZSRE* (UE), opartą na kłamstwie, jakoby religia rodziła przemoc, a to w kontekście stalinowskiej

ustawy

o przemocy*. Dodał, że kultura w mediach błazna czyni bohaterem. Czyżby Kościół wreszcie dostrzegł, że toczy się wojna z cywilizacją? Arcybiskup nawiązał do ataku na tradycyjny model rodziny, złożonej „z jednego mężczyzny i z jednej kobiety”; wskazał na fakt, że do rangi cnoty podnosi się zdradę. I tak

prawda

oraz jej głoszenie pociąga za sobą ostracyzm ze strony demokracji sterowanej. Prawda. Na przykład onet zamieścił w Wigilię wywiad z jakąś poganką, dla której „święta bez Boga są ok.”. Chodzi o święta Bożego Narodzenia. Osłupiałem – poganie obchodzą Boże Narodzenie?! Coś ich pokręciło? Niejaka

Peszek

Maria oznajmia: „Obchodzę Boże Narodzenie na pogańsko”. Ki diabeł?! To poganie nie mają własnych świąt? Nie mają fantazji? Czasem pogaństwo może się jednak znudzić, podobnie, jak i obce ciało, przyjęte wbrew naturze na skutek społecznej choroby popo (poprawność polityczna). Takim pacjentem jest niejaki

Norton Gary

który 23 lata temu zmienił płeć niczym Krzysztof Bęgowski (znany jako Anna G.). Teraz Gary uważa z kolei, że jest uwięziony w niewłaściwym ciele. Więc zdecydował się na operację, bo odkrył, że woli z kobietami, a zatem teraz się seksualnie nie spełnia*. A o tym, że to ważne, mówi Peszek w onecie, bo

najważniejsze

jest, żeby ciału było dobrze – przekonuje Nizinkiewicza. Tymczasem Norton Gary, 75-ciolatek, narzeka na to, że jest zmęczony układaniem włosów i robieniem makijażu. Sztuczna baba przestała brać hormony, nie goli się i zamiast sukienki nosi spodnie. Teraz chce być facetem. Takim prawdziwym!

*ZSRE – Związek Socjalistycznych Republik Europejskich

*Ma ona zapewne posłużyć do totalnego zwycięstwa nad rodziną poprzez poddanie jej absolutnej kontroli.

* a może jest lesbijką?

http://www.youtube.com/watch?v=ICnVTzArTLs

Post scriptum: podniesienie dewiacji do rangi cnoty kończyło się w dziejach zawsze katastrofą.

Czy zwrócili Państwo uwagę na fakt, że o ile „postępowi” heteroseksualiści wybierają konkubinat i na ogół nie chcą mieć dzieci, bo małżeństwo to religijny relikt przeszłości, a dzieci to kosztowny balast, to „postępowi homoseksualiści” pragną stanąć na ślubnym kobiercu? I chcą mieć dzieci?!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ludzkości się w dupach poprzewracało... Nienormalność jest uważana za normalność, normalność za nienormalność... Wartości są bezwartościowe, bezwartościowości przypisują znamienite znaczenie... Końca świata nie było i człowieku męcz się z nimi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#316618

Jan Bogatko

...czasem myślę,że koniec świata już był, tylko my go nie zauważyliśmy.

Wesołych Świąt!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#316619

Nie zauważyliśmy a konsekwencje najbardziej odczuwamy niestety... Ludzkość sama sobie zagładę sprawi, autodestrukcję na miarę wszech czasów. Banieczka jest pompowana i w końcu musi pęknąć, historia zatoczy koło i wszystko wystartuje od nowa. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#316620

Xenia
zostali przy niej, a jak im teraz nie odpowiada, niech wrócą do swojej dawnej. Mam to gdzieś co oni ze sobą robią.
Jeżeli chodzi o ateistów, to ich wola, tak wybrali i z tym żyją. Może kiedyś zostaną z tego rozliczeni? Nikt tego nie wie.
Ja jestem katoliczką i trzymam się tego. Staram się nie krzywdzić bliżniego i żyć wg przykazań, ale też nie nadstawiam drugiego policzka do bicia.
Wszystkim niepoprawnym składam Błogosławieństwa Bożego, zdrowych i wesołych świąt z Rodziną i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Celowo nie piszę cyframi, bo dla mnie "13" była i jest zawsze nieszczęśliwa. Zobaczymy jak to będzie w Nowym Roku, może się odwróci?
Może w tym Nowym Roku zmienimy władzę, czyli zaprzańców i mafię? Nie bójmy się tych słów, bo taka jest prawda. Nasz kraj toczy się na dno i trzeba to szybko zmienić. Musimy się po N.R. zjednoczyć. WSZYSCY POLACY! Bez wyjątku jeżeli jeszcze chcemy mieć własny dom, czyli Ojczyznę. Już nie ma czasu.
Tym smutnym przesłaniem, ale z nadzieją pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych, oraz Adminów fajnego portalu niepoprawni.pl.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#316630

 

To, że członkowie np. parlamentarnych partii, czyli zorganizowanych grup bezkarnych przestępców, głosują pomiędzy sobą nie oznacza, że w Polsce jest demokracja.

 

Fakty dowodzą, że w Polsce demokracji jeszcze nie ma i historia jest sfałszowana przez tych, którzy żyją z kłamstw i zniewolenia Polaków.

 

Pomożecie odkłamać historię Polski?

 

Kiedy prawda zwycięży?

 

W mojej opinii odpowiedź jest oczywista. Prawda w każdej sprawie zwycięży i będzie miała pozytywny wpływ na życie wszystkich Obywateli gdy w Polsce dojdą do władzy ludzie rzeczywiście prawi i uczciwi, a nie podszywający się pod prawych i sprawiedliwych np. pseudo opozycjonistów będących m.in. w parlamencie od wielu lat, którzy w rzeczywistości są poplecznikami notorycznie i nielegalnie sprawujących władzę w RP, ponieważ oni nawzajem wymieniają się tylko pomiędzy sobą poprzez mono partyjne przetasowania ale na podstawie nieważnych  bo pseudo przepisów wyborczych.

 

Zapewne wroga agentura w obawie przed publicznym śledzeniem sprawy w Trybunale Praw Człowieka przyspieszyła nielegalne działania, ponieważ już otrzymałem list z datą 06.12.2012 r. z informacją z Trybunału o decyzji bez uzasadnienia podjętej dnia 29.11.2012 r. przez tylko jednego sędziego L. Bianku przy pomocy sprawozdawcy, że moja skarga: „nr 33352/12 Kondej (ix) przeciwko Polsce” – tak ją oznaczył Trybunał, wniesiona dnia 03.05.2012 r. została uznana za niedopuszczalną.

 

Zazwyczaj bardzo długo trzeba czekać na decyzję Trybunału a moja skarga złożona w tak bardzo ważnej sprawie została rozpatrzona już po sześciu miesiącach i na niejawnym posiedzeniu tego sądu więc zapewne w związku z moimi publikacjami poniższego Listu otwartego.

 

Jeśli chcemy zastąpić zło dobrem to osobiście zajmijmy się polityką bo ona nami już się zajęła.

 

LIST OTWARTY

 

Szanowny Pan Robert Winnicki i Współorganizatorzy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości,

 

w związku z ważnymi wydarzeniami i Pana zapowiedzią powołania Ruchu Narodowego, proponuję nie tworzenie politycznej partii tylko politycznego Komitetu Wyborczego Wyborców mającego na celu osobiste kandydowanie w najbliższych wyborach do Sejmu RP oraz wygrania wyborów dzięki właściwie opracowanemu programowi wyborczemu.

 

Cechą faszyzmu jest m.in. pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego dlatego to SLD i wszystkie partie, które już były u władzy a także inne monopartie jako ich popleczniczki winny być zdelegalizowane bo te partie są faszystowskimi partiami, ponieważ  one uniemożliwiły i uniemożliwiają wolne wybory w Polsce gdyż np. politycznie niezależnemu Obywatelowi RP nie wolno osobiście zgłosić tylko swojej kandydatury np. w wyborach do Sejmu RP, mimo, że partyjniacy stanowią zaledwie nieliczną grupkę społeczną w porównaniu z dziesiątkami milionów bezpartyjnych, niezrzeszonych i politycznie niezależnych Obywateli RP.

 

Fakty dowodzą, że w Polsce faszystowskie partie i partyjniacy dla ich osobistych korzyści odmawiają nam większości bezpartyjnych Polaków prawa osobistego kandydowania w wyborach i odmawiają nam prawa posiadania własnych przedstawicieli w parlamencie oraz odmawiają JOW w wyborach do Sejmu RP.

 

Uważam, że najwłaściwszą formą jest powołanie wyborczej formacji politycznie niezależnych Obywateli, do których ja się zaliczam, którzy razem kandydowaliby w wyborach do Sejmu RP pod wspólnie uchwaloną deklaracją i programem wyborczym dla Ruchu Narodowego.

 

Uważam, że właśnie taki Ruch Narodowy polskich patriotów jest konieczny w celu przeciwstawienia się nacjonalizmowi obcych państw w Polsce, które nielegalnie spowodowały uprzywilejowanie ich patriotów w wyborach do Sejmu RP i tym dowiodły, że my Polacy u siebie w Polsce podlegamy obcym państwom i nie decydujemy o własnych prawach oraz nie decydujemy o własnej przyszłości.

 

Fakty dowodzą, że rząd w RP nie jest rządem RP bo w Polsce dokonano bezkarnego zamachu stanu.

 

Konstytucja RP z 1992 r. stanowi przepis prawa o karze dla sprawców uprzywilejowania obywateli ze względu na narodowość a w 1993 r. pseudo parlament w Polsce i bezkarni parlamentarzyści uchwalili nielegalną ordynację wyborczą do Sejmu RP, w której kandydaci z mniejszości narodowych w wyborach otrzymali kolosalnie większe prawa wyborcze niż my rdzenni Polacy nie mający innej Ojczyzny niż Polska.

 

L. Wałęsa podpisał taką ordynację niezgodną z obowiązującym prawem i ta dyskryminacja nas większości Narodu Polskiego nielegalnie trwa wskutek oczywistej zdrady partyjniaków oraz kolejnych pseudo prezydentów RP.

 

Ale według obowiązujących przepisów prawa tamta ordynacja wyborcza była nieważną czynnością prawną tak jak następna i tak jak obecny kodeks wyborczy.

 

Fakty dowodzą, że do teraz włącznie nielegalnymi m.in. posłami są ci wybrani według przepisów niezgodnych z prawem dlatego konieczny jest nowy rząd przejściowy i utworzony z faktycznie bezpartyjnych Obywateli rzeczywistej opozycji – do czasu przyspieszonych wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP.

 

Fakty dowodzą, że każde zainteresowane państwo w dogodnym dla niego czasie może zarzucić Polsce nieważność wstąpienia Polski do NATO i EU oraz panującą anarchię.

 

Takimi faktami mogą być szantażowani ludzie dotychczas trzymający władzę w Polsce i ci szantażowani dla ich osobistych korzyści oraz dla nielegalnego utrzymania się u władzy mogą wykonywać polecenia szantażującego państwa, albo może już je wykonali i nadal wykonują.

 

Fakty wystarczająco wykazują kolejny cynizm partyjniaków i władz, które publicznie twierdziły i twierdzą, że rozdzielono funkcję Prokuratura Generalnego od Ministra Sprawiedliwości, a w rzeczywistości Prokurator Generalny nie jest niezależny tylko nadal musi się przypodobać D. Tuskowi albo innemu premierowi, czyli większości w Sejmie RP, jeśli Prokurator Generalny chce dotrwać do końca swojej kadencji na tym stanowisku.

 

Od 1993 r. ja skarżę do Sądu Najwyższego ważność wyborów do Sejmu RP i moje protesty są zasadne ale niestety one są bezskuteczne, ponieważ orzekający sędziowie naruszyli stan faktyczny i stan prawny na korzyść nielegalnie trzymających władzę w Polsce.

 

Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zarejestrował moją aktualną skargę na postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 04.11.2011 r. sygn. akt III SW 157/11 o pozostawieniu bez dalszego biegu mojego protestu wyborczego z 2011 r. 

 

Uważam, że Organizatorzy i Uczestnicy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości także powinni być zainteresowani przebiegiem tego postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, aby zapobiec niejawnemu rozpatrzeniu skargi przez Trybunał i stronniczemu zreferowaniu skargi orzekającemu Trybunałowi oraz wydaniu decyzji Trybunału bez jej uzasadnienia.

 

Jan Z. Kondej

 

jankondej@wp.pl albo janzkondej@gmail.com lub jankondej@aol.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Z. Kondej

#316642

"Czyżby Kościół wreszcie dostrzegł, że toczy się wojna z cywilizacją?"

Zbytni optymizm.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#316720

Jan Bogatko

...obawiam się,że Pan może mieć rację,stąd zdanie kończę znakiem zapytania,

Wesołych Świąt,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#316726

Co gorsza, ubole i dorobkiewicze w sutannach przyczyniają się do jej niszczenia. Ot chociażby w parafiach coraz częściej i gęściej likwiduje się całonocne czuwanie przy Grobie Jezusa, rezygnuje z wystawiania jasełek w kościele czy udziału młodzieży w prowadzeniu liturgii (śpiew, gitara, czytania). A przecież to są nasze tradycje, nasze wartości i nasza historia i TOŻSAMOŚĆ NARODOWA! I gówno nas obchodzi czy na zachodzie się ktoś z tego śmieje albo szydzi bo to staromodne, niepostępowe czy "wieśniackie". Temu wszystkiemu przyklaskują purpuraci na górze, którzy dla pozorów, dla alibi dużo mówią a nic nie robią byle tylko się nie narazić, bo jeszcze ich zlustrują i wyjdzie prawda o ich "świętości". Tak oto w sposób legalny niszczy się kraj - autodestrukcja. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#316762

Jan Bogatko

...autodestrukcja,tak,to właściwe określenie,

Wesołych Świąt,

ps wieśniackie to dla mnie te nieporadne kroki tego "nowoczesnego" tańca...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#316809