Kto wsadził bombę do Tupolewa

Obrazek użytkownika demonica
Świat

costerin
Obserwując współsprawców mordu Smoleńskiego oraz reżimowe łże media w Polsce czy nie czas już pytać: Kto wsadził bombę do samolotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego ?
Wczoraj 29.02.2012 uczestniczyłem w spotkaniu z Dr. Markiem Laskiewiczem w Londynie.
Wysłuchałem rzeczowego, popartego konkretną dokumentacją oraz bardzo logicznego wykładu. Pan Dr. Laskiewicz, człowiek o wykształceniu technicznym podkreślił, że wiedza zasad fizyki, jaką nabył poprzez swe wykształcenie nie pozwala mu wierzyć w żaden wypadek czy katastrofę.
Gdyby w Smoleńsku 10.04.2012 zdarzył się wypadek ,należałoby zmienić wszelkie zasady fizyki.
Nie będę dokonywał szerszego opracowania tego wykładu ponieważ umówiłem się z Dr.Laskiewiczem na dłuższy wywiad, który będzie opublikowany także w salonie24.pl.
Poniżej treść listu zaproszenia na spotkanie - jest to tłumaczenie z języka angielskiego.
**** Smoleńsk – Brytyjska Analiza
Szanowny Panie / Pani
Jestem Kierownikiem Związku Wolnych Polaków w Wielkiej Brytanii – WPWB, podział PWWB. Urodziłem się i wychowałem w Londynie. Jestem członkiem kilku polskich instytucji , prowadzę biura niektórych organizacji, także Sekretarz Generalny Polskiego Towarzystwa Sztuki i Nauki za Granicą.
Chciałbym zaprosić Cię do WPWB na wykład o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, która miała miejsce w dniu 10 kwietnia 2010 roku, w którym grupa -Rosja Putina- zamordowała czołowych polskich patriotów, z prezydentem RP panem Lechem Kaczyńskim na czele. W celu odzyskania kontroli nad Polską. Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu w Senacie House, Malet Street, London WC1E 7HU, Uniwersytet centrum Londynu w dzielnicy Bloomsbury, w 6.30pm w środę 29 lutego 2012. Wykład będzie się koncentrować na faktach i analizie konsekwencji jak w mojej książce pod Smoleńskiem ISBN 1 871771 85 4, która zostanie wkrótce wydana.
Wcześniej WPWB zorganizował marsz przez Whitehall w niedzielę 11 grudnia 2011 i wydał petycję-list do 10 Downing St aby zwrócić uwagę na Mord Smoleńsk i wzywając o powołanie Międzynarodowej Komisji. WPWB organizowała multi-protest 1 lipca 2011 roku przeciwko obecnemu systemowi polskiemu, który współpracował z Rosją w tym morderstwie celem ponownego zdobycia władzy i był Głównym organizatorem katastrofy. WPWB był organizatorem Air Rajdu- Publicznego który odbył się na Trafalgar Square w niedzielę 10 kwietnia 2011 , był współorganizatorem konferencji w sprawie Smoleńska w dniu 30 stycznia 2011 r., na której przemawiał rosyjski dysydent i kandydat na prezydenta Władimir Bukowski .
Straszne ,Brutalne , NIEBEZPIECZNE FAKTY Smoleńsk = Katyń 2
Rosja Putina rozszerzyła swoje wpływy, teraz ponownie uzbrojona, notorycznie modernizując broń nuklearną, od kiedy Putin zostaje premierem ponownie . Być może kryzys polityczny następujący począwszy od tego roku, będzie więc powodem że Wielka Brytania znajdzie sie w niebezpieczeństwie, jak i cały świat.
W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem Rosja wyeliminowała 96 Polaków. Fakty potwierdzają to oskarżenie, że Smoleńsk to nie był przypadek. Rosja Putina celowo:
kłamała, np. twierdząc, że polski samolot dokonał 4 prób lądowania, podczas gdy oficjalny rosyjski raport MAK przyznał, że zrobił tylko 1 próbę
dokonano zniszczenia dowodów, np. wrak samolotu został zdewastowany i pozostawiony w otwartym polu.
nie przekazano czarnych skrzynek i ponad 100 dokumentów do Polaków.
Oficjalny rosyjski raport MAK przyznał, że Smoleńsk control tower wprowadzał w błąd polskich pilotów . To jest kluczowy punkt.
Nie jest to możliwe w takim tempie, na niskim poziomie, tak blisko ziemi, na podłożu z miękkiego błota, że samolot byłby tak poważnie uszkodzony i wszyscy wewnątrz zabici. To była rzeczywiście termo-barowa bomba wsadzona do samolotu w Polsce, wybuch zniszczył samolot i zabił prawie wszystkich na pokładzie – na wszelkich ocalałych bezwzględnie wykonano w kolejnych 10 minutach, przed przyjazdem karetek, wyrok śmierci poprzez rozstrzelanie. To tłumaczy także różnicę czasu katastrofy, jaka podawano od początku.
Więc Smoleńsk pokazuje Rosję. Jest to część jej tradycyjnej polityki mordowania tych, którzy nie chcą być rządzeni przez nią lub jej system komunistyczny. Komunistyczna Rosja, która przez USA jest określana jako państwo mafii, próbowała w Smoleńsku, zniszczyć polską niepodległość i kulturę, podobnie jak komunistyczna Rosja w Katyniu , gdzie masowo mordowano polskich oficerów.
W Rosji komuniści rządza jawnie, nie potrzebują pomocy współpracowników jak w Polsce. Nie ma opozycji w Rosji, ale jest słaba i nieskuteczna grupa ludzi - i w przeciwieństwie do Libii, NATO nie pomoże. Rosja jest zagrożeniem, szczególnie wobec Zachodu . Tak więc Rosja jest problemem dla całego świata, zwłaszcza Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej , USA i NATO, w szczególności oraz jej sąsiadów Chin, Japonii, Ukrainy, Estonii, gdzie toczy cyber-wojny.
Pytanie brzmi – Co z Rosją robić dalej? będzie prawdopodobnie wkrótce kryzys, w przeciwieństwie do 2004 roku, Rosja nie wycofa się, co może przekształcić się w wojnę, która zniszczy Polskę, prawdopodobnie UK, ewentualnie USA, Zachodnią Europę i ironicznie Rosja sama, być może doprowadzi do nowej wojny w świecie, więc WW3 – wszystkie bomby jądrowe są tam nadal. W Jałcie USA i Wielkiej Brytanii zignorowano los Polski, tylko że skutkiem tej ignorancji te kraje same były następnym celem Rosji. Smoleńsk to nie tylko los Wolnej Polski.
DZIŚ POLSKA jest rządzona przez komunistów i współpracowników , Agenturę która Służy ROSJI.
Obecny system w Polsce jest komunistyczny . Prawie wszystkie jej komunistyczne struktury polityczne pozostały, zwłaszcza w administracji państwowej, sądownictwie i policji oraz tajnych służbach – którzy wciąż mordują polskich patriotów, ubiera się to w szaty wypadków i samobójstw. Nie było żadnych prób Norymbergii polskich komunistycznych oprawców i morderców, którzy nadal działają, np. ponad milion osób i ich telefony są na podsłuchu. Wolna Polska pomogła komunizm obalić , jednak polscy komuniści z pomocą współpracowników obecnej władzy (1989-90 był set-up) przejęli władzę. Tak upadek komunizmu był tylko częściowy. Było to spowodowane niestety przez Lecha Wałęsę, który nie skakał przez mur, aby wejść do Stoczni Gdańskiej im.Lenina 14 sierpnia 1980 roku, Wałęsa był w rzeczywistości współpracownikiem komunistów , który został przywieziony przez komunistyczną tajną policję na teren stoczni, więc później pomógł komunistom i współpracownikom zarządzając od 1989 roku.
Rosja przez Smoleńsk zainstalowała bieżący komunistyczny rząd polski u władzy, gdyż służy on interesom złodziejskiej polityki Gazpromu. Tak, to jest Polska Putina , koń trojański Rosji w UE i NATO , nie mówiąc już o sprawowaniu prezydencji UE, kiedy to właśnie Polska mogła kłaść nacisk na powołanie międzynarodowej komisji. To kolaborancki polski reżim komunistyczny pomagał Rosji wyeliminować swój sprzeciw w sprawie Gazpromu ; nie próbował pchnąć śledztwa Smoleńskiego do przodu, nawet jeśli Rosjanie bezczelnie okłamywali Polaków i świat – lecz przeciwnie nawet pomagał poprzez zabójstwa niewygodnych świadków Smoleńska.
Smoleńsk to nie był przypadek.
- petycja w www.onepoland.eu
Dr Marek Laskiewicz, kierownik, PWWB
(w związku z tym, że portal salon.24 .pl zablokował ten wpis, publikuje na wordpress.com- costerin)
http://costerin.wordpress.com/2012/03/01/kto-wsadzil-bombe-do-tupolewa/
To jest kopia listu do każdego członka Izby Lordów. Wszyscy inni, w tym członkowie Izby Gmin otrzymali skróconą wersję tego pisma , część ludzi w rządzie i w Komisji Spraw Zagranicznych otrzymała tekst podobny pełnej wersji. Wiele ambasad otrzymało również ten list. Zobacz także PWWB na Facebooku.

Własnie z FB pozwoliłam sobie przekopiować wpis Costerina.

Brak głosów

Komentarze

dziękuję za ten głos Costerina.

Chyba już czas najwyższy, by o zamachu mówić głośno i otwartym tekstem.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#231531

zrobił kawał dobrej roboty.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#231554

Choć nie zapaliła się pochodnia
Szans na przeżycie nie mieli
Nie polecieli ci co wiedzieli
Nie było przypadków, gdy rezygnowali
Bo wcześniej informację ostrzegającą dostali
Zbrodniarze mimo skłonności do mordowania
Nie uciekną od kary otrzymania
Wyrok za swoje zbrodnie mają
Na egzekucję nieświadomi tylko czekają

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#231559

 To jest znakomita analiza i przerażająca prognoza przyszłości.Będziecie się teraz martwili Anglicy i Amerykanie,że mieliście takich kretyńskich przywódców Roosevelta i Churchilla,którzy w Jałcie podarowali Stalinowi prawie pół Europy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231600

czyli na wywiad Costerina z Autorem listu.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#231612

Powojenna polska emigracja, a w każdym razie jej trzon ideowo - polityczny, oczekiwał z utęsknieniem III wojny światowej licząc, że zmiecie ona z powierzchni ziemi nie tyle stalinowski reżim w ZSRR, co sam ZSRR. Jak widać z cytowanego listu, ludzie ci reprezentowani w osobie dr Marka Laskiewicza, nie zmienili swoich poglądów - nadal marzą o "wojnie powszechnej", usiłując wciagnąć UK w konflikt z  Rosją.  Chociaż większy problem dla tzw. "Zachodu" stanowią teraz Chiny oraz Iran, tudzież "terroryzm islamski". Do skutecznego zapobiegania zagrożeniom ze strony w/w organizmów politycznych, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Unia Europejska potrzebują wsparcia Rosji. A Rosja umiejętnie to rozgrywa. Zresztą, co obecnie znaczy "zachód" (utożsamiany z Unią Europejską), pokazała historia ze słynnym embargiem na import ropy z Iranu. Okazało się, że zanim UE wprowadziła w życie sankcje wobec złowrogiego reżimu ajatollachów, ów reżim zastosował działania wyprzedzające i nałożył sankcje ekonomiczne, w postaci zakręcenia kurka z ropą, wobec państw UE. A równie złowrogi Aleksander Łukaszenko wywala ciupasem eurodyplomatów ze swojego kraju. Oznacza to tylko jedno - ze światem zachodnim, przynajmniej tym, reprezentowanym przez Unię Europejską, przestają liczyć się już światowi średniacy. Tak więc ów list do Izby Lordów, to będzie przysłowiowa burza w szklance wody i może utwierdzić brytyjskie elity w przeświadczeniu, że Polacy to warchoły (tak nas kiedyś określił Winston Churchill). Bo zachodnioeuropejskie elity społeczno - polityczne nie darzą nas sympatią, tak gdzieś od czasu "Wiosny Ludów'; przypomnijmy sobie: w XIX stuleciu nie było takiej społecznej rewolucji w Europie, w której głównych ról nie odgrywaliby Polacy. Owe zachodnie elity nabrały do nas takiego wstrętu, że chętnie uważają Polskę, za sprawę swojego sojusznika - Rosji. Oczywiście, propagandowo ów list może zostać wykorzystany - do umocnienia przekonania wśród poddanych Elżbiety II, że wydatki na zbrojenia są konieczne. Ale na propagandzie się skończy, a jak na wiosnę Talibowie zaczną ostrzeliwać brytyjskie posterunki w Afganistanie, to poddani JKM szybko o Polakach zapomną - przynajmniej o tych, reprezentowanych przez dra Laskiewicza - bo bynajmniej nie o hydraulikach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231627

z pańskiej wypowiedzi widać, że sprawy propagandy są Mu bliskie. Gdyby zrozumiał Pan treść listu ...
A może właśnie Pan zrozumiał ?

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#231642

wiemy,że sb-eckie i po-lszewickie psy (nie obrażając zwierząt) wyją wtedy kiedy są głodne i osłabione. Czyżby tobie nie po-dano nawet przekąski w salonie ?
Ale na po-ważnie, twój komentarz świadczy tylko o jednym, że wasze łapy próbują sięgać nawet tutaj, na portalu niepoprawnych, ludzi uczciwych, patriotów. Wyrafinowana propaganda gebelsowska lub sowiecka jak kto woli.Nie różnią się niczym, co najwyżej pochodzeniem. Jedna była koszerna w szeregach nazistów, druga była koszerna w szeregach komunistów. Tak więc nie wysilajcie sie, bo i tak poznajemy was po 2 słowach - ideowo-polityczny. I to by było na tyle robin z mokotowa.

Vote up!
0
Vote down!
0

enarStańczyk54

#231798