Morderca polityczny

Obrazek użytkownika demonica
Kraj

Dziś znlazłam taki wpis na wp.pl :
O tym, dlaczego Tusk jest arogancki i pyszny, czemu czyta opowieści o małych tyranach, o tym, że ma potencjał mordercy politycznego z Januszem Palikotem rozmawiają Anita Werner (TVN 24) i Paweł Siennicki w "Polsce The Times".

- Mówiąc o tym, że nie ma z kim przegrać, Tusk jest pyszny. Tusk mówiący, że nie zajmuje się polityką, jest arogancki, bo uważa, że w dowolny sposób może manipulować opinią publiczną - ocenia premiera Palikot.

- On jest jak Światowid, ma wiele twarzy. Zimny, krytyczny, a z drugiej strony ciepły i przyjacielski - mówi. Dalej stwierdza, że jest politykiem ulegającym wpływom. - Zawsze był pod dużym wpływem Bieleckiego. Doszedł jeszcze Ostachowicz. To on dziś głównie mu szepcze do ucha - dodaje.

- Sama władza ma coś szatańskiego. To jest szatańskie, macie władzę nad ludzkimi losami. Na szczęście Tusk jest zmuszany przez Kaczyńskiego do grania roli dobrego. On ma wielki potencjał mordercy politycznego - dodaje Janusz Palikot.

- Przecież politycznie zamordował wiele osób. Zresztą on popełnia te morderstwa tak, żeby nie zostawić śladu. Jest w tym dużo lepszy od Kaczyńskiego, który jest takim prostolinijnym romantycznym mordercą politycznym. Nie podobała mu się Kluzik, to poszedł i na oczach całej publiczności ją odstrzelił - konkluduje Palikot.

Swoją pozycję w PO opisuje w sposób bardzo obrazowy. - Dałem się osłabić, dlatego mogłem dalej żyć. Ale gdy jeszcze przed śmiercią Lecha Kaczyńskiego skoczyły mi notowania, wiedziałem, że mój koniec się zbliża, bo jestem za mocny. Całe szczęście, miałem ten wibrator i świński ryj, dzięki czemu mogłem w tym przebraniu przetrwać tak długo. (śmiech) Gdyby nie te gadżety, to dawno by mnie załatwił - stwierdza.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tusk-ma-potencjal-mordercy-politycznego,wid,12888700,wiadomosc_prasa.html

W chwili obecnej nie ma jej na pierwszej stronie portalu wp.pl

Dlatego przekazuję ją do publicznej wiadomości.
I moje stwierdzenie :
Pyszny, arogancki, morderca polityczny wbija nóż w plecy wodzowi i przyjacielowi z PO, kiedy nadejdzie kolej na następny cios, może siekierą, w przyjaciela i kumpla od polowań ?

Brak głosów

Komentarze

w końcówce nie powinno być "stwierdzenie", a "pytanie".
_________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#109052

ehm.... zawiść, zazdrość, poczucie odrzucenia...
Ależ współczuję ;)

Wart Pac pałaca....

Vote up!
0
Vote down!
0
#109067

Jan Bogatko

teraz widać, czyim to dziecięciem jest Niemowny,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#109110

Czytałem rano ten wywiad i nawet od razu go sobie zapisałem.

Nie tak dawno bloger Kisiel pisał w swojej notce [albo do mnie poprzez PW-nie pamietam już dokładnie, ale pisał:)] o pewnym znaczącym wpisie na blogu Januszka...
Coś mi się zdaje, że Januszek na poważnie czegoś się obawia..
Niech zgadnę... Swoich byłych politycznych przyjaciół?

Vote up!
0
Vote down!
0
#109129

Nie wierzę w ani jedno słowo (s)palićkota poza krytycznymi pod adresem ryżogłowego. Choć to dla nas żadna nowość, te jego odkrycia to jak wynaleźć w XXI wieku druk i chcieć wynalazek opatentować. Kilkuwiekowe opóźnienie.

To coś powiedziało przecież że nigdy PO nie zdradzi I jej szeregów nie opuści (coś w tym tonie)

Zdradził Polskę (popierając PO) oraz PO występując przeciw jej liderowi. Co to za człowiek? A może tylko palissak?

Więc trzeba się zastanowić - czy to jest zdrada, czy z góry zaplanowana gra. Otóż po hucznej premierze jego ruchu poparcia i rzekomym ośmioprocentowym poparciu nagle zamilkł (gdy sondaże zaczęły spadać) i zniknął z TV oraz pierwszych stron gazet. I kiedy się przebudził? Rozłam w PiS, jego rozmowy z JKR i innymi zdrajcami (jak dziś mówił 30 osób)- propaganda czy fakt?

Jakie jest teraz jego zadanie? Mnie się wydaję- przejąć głosy niezadowolonych wyborców PiS oraz PO, następnie, wejść do sejmu, wykopać Asię i jej drużynę i z PO oraz PSL (jeśli będzie trzeba) stworzyć koalicję .Ale to nie jest pewne, może działania Asi też są zaplanowane i służą podobnej sprawie tylko że w drugą stronę?   Któż to wie?

Pożyjemy-zobaczymy.

Trochę wychodzę poza ramy ale wracając do wątku futrzaka- każde jego słowo rani me serce i duszę a te rany niestety goić się nie chcą. Nie mogę patrzeć na tę gębę. Rzygać się chce.

POZDRAWIAM

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#109143

palicośtam prowadzi wyrafinowaną grę obliczoną na wejście do sejmu. Zrozumiał, że odkąd przestał istnieć w mediach praktycznie nie istnieje dla potencjalnych wyborców. Im wybory będą bliżej tym więcej będzie go w ogłupiaczach. Nie ma co rozczulać się nad wypowiedzią na temat płemieła. Następnym razem zaatakuje Kaczyńskiego, później znowu płemieła i będzie obserwował słupki. Jak mało drgną to od nowa aż do skutku. Szkoda czasu na rozważanie o palicośtam.

germario

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#109162

Los skurwieli zawsze jest ten sam: kończą podobnie - w rynsztoku lub później, w palącym kotle.

p.s. przypomina mi się scena z "Akwarium," jak niewiernych kgb, żywcem wsadzano do pieca.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#109172

Akurat to, że odświeżacz kominów wbije nóż bądź siekierę w plecy
znajomego , myśliwego, każdego JEST OCZYWISTE !

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#109182

bo namiestnik jest od niego zależny. Dla tego typu indywiduów jesli kończy sie kasa - kończy sie przyjaźń. Paligłup ma na głowie kontrole skarbowe i nie chodzi tylko o samolot, ale oszustwa podatkowe. Będą chcieli go udupić, to skończy w mamrze, tam zapozna sie z po-wskim elektoratem (i swoimi poplecznikami)._________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#109188

Bydlę gryzie rękę, która je wykarmiła? "Wart Pac pałaca, a pałac Paca". "Nie mój cyrk, nie moje małpy".

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#109191

„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

drfaustus

#109196

„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor"  bo dogadali by się , bo to Politycy byli 

Vote up!
0
Vote down!
0

drfaustus

#109197