Prowokacja czy burda kontrolowana? - świadectwo Tomasza Lisa

Obrazek użytkownika foros
Kraj

 Tomasz Lis, dziś, w poranku Tok.fm w kontekście krytyki okładki Newsweeka o II bitwie warszawskiej:

 
Lis przerywa, zniecierpliwiony: Ależ, Dominika! Przestań, przecież to, co mówisz, przepraszam, jest śmieszne. Jest śmieszne. Wybacz. Ja półtora tygodnia temu od człowieka oficjela ze sfer okołorządowych usłyszałem, że będą zamieszki, gdzie będą kibole. To nie był członek rządu. Usłyszałem, skąd wyjdą, o której godzinie. A było to przed jednym z meczów, gdzie wiedziałem, że za chwilę będzie ktoś z rządu. Ja mówię, że trzeba im to powiedzieć. On, że oni to wszystko doskonale wiedzą. Więc, ja rozumiem, że ta krytyka dziennikarzy przez dziennikarzy artykułów i okładek jest formą robienia sobie dobrze, jacy my to ważni jesteśmy. Guzik. Nie jesteśmy ważni. Normalni kibice...
(włącza sie telefon Wołka i jest trochę śmiechu)
Lis nieugięty: Tak czy owak. Niestety, ci kibole i tak by zrobili swoje. Co pisze "Wyborcza", jaka jest okładka "Newsweeka", co leci w radiu, telewizji, jest kompletnie nieistotne.
 
O którym z meczów mówi Tomasz Lis? Bo w ciągu ostatniego półtorej tygodnia był chyba tylko jeden mecz z polskimi oficjelami, przed którym były poważne zamieszki. 
 
Sens słów ulubieńca Donalda Tuska jest dosyć jasny: władze mają bardzo dobrze rozpracowane środowisko kiboli, bądź kontrolują je. 
 
O ile Lis mówi prawdę, a bywało z tym bardzo różnie, wezwanie: Jak walczyć z kibolami, z całym szacunkiem dla p. Janke, jak i wszystkie apele o wstydzie Polaków, przepraszanie Rosjan itd. itp. po prostu brzmią śmiesznie.
 
Może też warto spytać naczelnego Newsweeka jak tam będzie z bezpieczeństwem w sobotę.
 
Brak głosów

Komentarze

Rudy łeb idealnie pasuje do charakteru. To nie może być przypadek.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#265806

O którym z meczów mówi Tomasz Lis? Bo w ciągu ostatniego półtorej tygodnia był chyba tylko jeden mecz z polskimi oficjelami, przed którym były poważne zamieszki.

Dokładnie to Lis powiedział: A było to przed jednym z meczów, gdzie wiedziałem, że za chwilę będzie ktoś z rządu. Ja mówię, że trzeba im to powiedzieć. On, że oni to wszystko doskonale wiedzą. 

To wcale nie oznacza, że mówił o meczu przed którym były poważne zamieszki. Równie dobrze mógł rozmawiać ze swoim informatorem przed innymi meczami http://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=tomasz+lis

Vote up!
0
Vote down!
0
#265818

nie meczow tylko meczy "przechrzty" pie....lone. Do tej pory nie nauczyliscie sie polskiego, barany, od wojny jeszcze wam za mało czasu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#267622