Ewa Kopacz = głupia, kłamliwa suka

Obrazek użytkownika foros
Blog

 Bardzo rzadko używam na tym blogu mocnych słów. Praktycznie nie robię tego wogóle. 

Trudo jednak wytrzymać po kolejnym "występie" Ewy Kopacz u Tusk media worker Monik Olejnik.
Do pani Moniki nie mam nawet wielkich pretensji. Pracę propagandzistki  rządu wykonuje ona z oddaniem i profesjonalnie. Jednak pracodawcą ministra Rzeczpospolitej Polskiej jest Rzeczpospolita Polska, nie klika Ryśków, Grzesiów, Zbysiów i Donków Fajnych Gościów.
 
10 kwietnia ginie w Rosji blisko 100 polskich obywateli. W tym urzędująca głowa państwa. Reszta to wysokiego szczebla urzędnicy, kombatanci, funkcjonariusze państwa. Polski parlament uchwala że była to największa katastrofa III RP.
Następnego dnia, w okolicach południa jest w Moskwie minister zdrowia z 11 polskimi patomorfologami (dlaczego tak mało!). Po co? Skoro nawet nie potrafiła sprawdzić, czy były przeprowadzane sekcje zwłok, podstawowy dokument po wypadku? Dziś minister rządu RP mówi, że gdy Polscy przyjechali, to Rosjanie powiedzieli, że sekcje zostały wykonane i pewnie mieli rację, bo polscy patomorfolodzy widzieli blizny na ciałach.
Poza tym - dalej snuje swoje dywagacje pani Kopacz - musiały być dokumenty sekcji bo inaczej ciała nie mogłyby przekroczyć granicy.
Gdzie sa te dokumenty pani minister? Czy w Rosji widziała pani na oczy jakikolwiek dokument dotyczący katastrofy? Czy też może, biorąc pieniądze za stanowisko ministra, wypełniała pani obowiązki raz psychologa, raz pielęgniarki, raz sekretarki, 
 
Żeby było jasne. Nie mam pretensji do pani Kopacz, że jest osobą tchórzliwą i niekompetentną. Bo tylko tymi słowami można określić jej działalność w Moskwie. Umożliwienie polskim patomorfologom wykonanie sekcji zwłok polskich obywateli było psim obowiązkiem polskiego premiera. Bo tylko on miał potrzebne do tego umocowanie. Wydostanie z Rosji sekcji zwłok polskich obywateli to rzecz premiera i MSZ, oni mają potrzebne do tego kompetencje.
 
Do Ewy Kopacz mam pretensję o to, że:
1. Nie poinformowala o powstałej sytuacji polskiej opinii publicznej
2. Bezczelnie oszukiwała polski sejm i polskich obywateli w kwestii działań podjętych przez stronę rosyjską w Smoleńsku, w kwestii sekcji zwłok, i obecności przy nich polskich lekarzy.
3. Nawet po tym, gdy rzecz już się wydała Ewa Kopacz minister Rzeczypospolitej Polskiej nadal próbuje okłamywać współobywateli zaciemniając rzeczywistość. 
 
W ten sposób nie postępuje lekarz. W ten sposób postępuje hiena, która na ludzkiej tragedii i ludzkich zwłokach usiłuje zarobić.
Dlatego uważam, że minister Ewa Kopacz jest głupią, kłamliwą suką.
Widząc ją czuję nieprzyjemne impulsy w jamie brzusznej. 
 
Oczywiście owe impulsy ne powinny przesłaniać faktu, że to nie tyle piesek winny jest temu, że obsikuje i obszczekuje pamięć o ofiarach i godność ministra RP. Zdecydowanie bardziej winna jest ręka, która trzyma tego pieska na łąńcuchu.
 
Na koniec garść facjecji pani minister Kopacz;
- twierdzenia o tym, że sekcje zwłok zostały przeprowadzone pani Kopacz opiera na swojej znajomości rosyjskich procedur prawnych.
Ilu polskich prawników, znawców rosyjskich procedur prawnych, miała przy sobie minister Kopacz w Rosji?
- pani Kopacz twierdzi, że w kwestii badania pozostałości po zwłokach i tupolewie rząd polski zachował się ponadstandardowo, ponieważ wysłał tam również ekipę polskich archeologów.
Pytanie brzmi, czy poza archeologami jacykolwiek inni polscy specjaliści prowadzili sytematyczne badania zwłok i szczątków tupolewa. 
- pani Kopacz twierdzi, że skoro była katastrofa, to przyczyną śmierci muszą być obrażenia wielonarządowe.
To po co, pani minister, po katastrofach samolotowych robi się sekcje zwłok, skoro wszystko jest jasne?
- okazuje się, że polscy patomorfolodzy,którzy byli w Moskwie wogóle nie otrzymali wynagrodzeń za swoją pracę.
Aż tak dziadowski mamy rząd? 
- Kim wogóle byli ci patomorfolodzy? Rzeczywiście było ich 11? Czy rzeczywiście byli w Rosji jacyś polscy patomorfolodzy?
- Oczywiście pani Kopacz nie odpowiedziała na pytanie, czy jacyś Polacy, czy to przedstawiciele rodzin, czy polscy urzędnicy, byli przy zalutowywaniu trumien.
 
Brak głosów

Komentarze

http://www.miejski.pl/slowo-Bura+suka
$-D

Vote up!
0
Vote down!
0
#101266

kobiecie. I nigdy tego nie mówie i nie robię, ale zważywszy na to co ta qrwa robi, mówi i zachowuje się, nie mogę inaczej jej okreslać. Może nie nalezy oceniac tez jej urody. Ale od początku jej publicznego zaistnienia w polityce i aktywności na ekranie TV, jej facjata na stałe została przeze mnie zakodowana jako twarz człowieka fałszywego, przeokropnie niefotogenicznego, która odzwierciedla prawdziwe jej intencje i wnętrze jako człowieka. Poznajemy to po jej czynach.
edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#101267

Kopacz Kłapacz jest jak komsomolskaja prawda i jak smoleński spychacz. Jako źródło wiarygodnej informacji jest tyle samo warta co zużyty POpychacz do kanalizacji. 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#101285

naprawdę trudno znaleźć na tą panią jakieś bardziej wyszukane określenia

Vote up!
1
Vote down!
0
#101287

Jan Bogatko

...podzielając w pełni zdenerwowanie nie pochwalam epitetów. Nie wolno nam zapominać o kulturze, której ONI nie mają,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#101308

... i pomyśleć, że ponad rok temu, podziwiałem ją za odmowe kupna szczepionki ( chociaż nie wiedziałem czy odmawiała w trosce o zdrowie, czy z powodu braku kasy )

Vote up!
0
Vote down!
0
#101303

a przeogromnie dużą kieszeń i apetyt na więcej i więcej.

Może też i z tego powodu:
Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#101327

A kto raz kurwą został takąż pozostanie.

W innym rządzie taki człowiek odszedłby natychmiast w niesławie. Natomiast u Tuska i w TVN luzik.

Kosa się w składziku otwiera. Na sztorc. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#101338

Epitety odpuzczam bo ich nie przeczyta. Ale interesuje mnie dlaczego tak kłamała. "Zwykły" człowiek robiłby to z głupoty, a pewnie i tak nie każdy. Przez pewien czas miałem o niej dobre mniemanie gdy zapobiegła zakupowi zbędnych, jak się okazało, szczepionek przeciw świńskiej grypie. Choć wiem że zrobiono to dla oszczędności, a nie przewidując że ze świńską grypą wiąże się afera finansowa i oszustwo.
A jak pomyślę że takie było jej zadanie, które wykonała wzorowo? Wtedy po prostu strach kontynuować rozważania.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101345

ALEXOLA

DLACZEGO TAK KŁAMAŁA PYTACIE KUMO ANO DLATEGO ZE JEJ TAK KAZALI KUMO......CZYSCIE JESZCZE NIE ZROZUMIELI PO CO TE WYPOCINY! NAD CZYMS CZEGO W OGOLE NIE BYŁO I NIE ISTNIAŁO WSZYSCY MIELI ZGINĄĆ CZY ZROZUMIELIŚTA KUMO??ZROZUMNTA DO JASNEJ CHOLERY KUMO I NIE GDYBAJTA BO TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU!!!! ZACZNIJZE OD ŻRODEŁKA KUMO I WSZYSTKO STANIE SIĘ PRZEŻROCZYSTE!!!JAK ŁZA KUMO JAK ŁZA.....

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#101357

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Ja też jestem przeciwna zaśmiecaniu wulgaryzmami tego szacownego forum i utrzymaniem dyskusji między kulturalnymi ludźmi na poziomie, ale czasem po prostu to jedyne adekwatne określenia i po prostu trzeba ich użyć. Nerwy nie wytrzymują! Moje też! A naprawdę ją kiedyś lubiłam. To po niejakim Jagielińskim drugie takie ogromne rozczarowanie co do człowieka-polityka, którego wcześniej polubiłam z klienckiej perspektywy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#101392

Adyc ludziska, przestańta tak epitetować, bo Wam żyłki w głowach z tego napiecia popękają. A w tedy napewno traficie pod kuratelę tej pani na specjalne oddziały, ku jej uciesze.
Przyjdzie czas to ją rozliczymy.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#101403

Jaki chory (na władzę) i jego choroba (władzy) taki jego lekarz specjalista.
niezależny Poznań

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#101487

amelka222
Forosie, proszę powiadom na s24 "bożenę" - pisała o 16 NN ofiarach Smoleńska i linkowała moją zablokowana notkę - że admini zablokowali mi konto i nie mam żadnej możliwości wejścia na s24. Nic nie wiem o powodach blokady.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam z nadzieją, że wszystko wkrótce się wyjaśni.

Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

amelka222

#101513

niestety jestem w podobnej sytuacji

Vote up!
0
Vote down!
0
#101593

Faceci, którzy cisną nieznanej kobicie od suk i kurew... Posłuchajcie, cwele bardaszane, żaden prawdziwy facet nie ubliży tak kobiecie, co do której nie ma pewności, że daje się oprawiać za kasę. A wy jesteście widać cioty ze wsi i na co dzień słyszeliście, jak w ten sposób ojciec do matki mówił. W tekę i do haremu, cweluchy.

łączę brzydkie wyrazy

Vote up!
0
Vote down!
0
#101518

 Taka ona nieznana? Pani minister ktora przysiegala pracowac dla dobra narodu w tak haniebnej roli? Nie widziales jej wypowiedzi w sejmie? Jej bezczelnych klamstw? Moze ona dla Ciebie swieta, ale dla mnie to ...... jak przedmowcy. Za garnek soczewicy robi z siebie pomiotlo, mowi nieprawde i mimo widocznych dowodow nie ma na tyle honoru, zeby przeprosic i schowac sie w mysiej dziurze! Jezeli to nie jest kurestwo, to mozesz mnie nazywac jakl chcesz. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#101532

Weź sobie zobacz jak przysięgała, że na metr przekopane? Czego ty człowieczku chcesz? To naprawdę żałosne koleżko - teraz, kiedy już bezczelnie okłamała Naród, znalazł się rycerzyk, który "wyszukanymi" słowami będzie bronił kobiety. Ja p... to się w głowie nie mieści jakim trzeba być bezczelnym anietowcem.

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#101537

ale Ty Ratus też pojechałeś i cweli nie żałowałeś :-)

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#101549

I udowodnij.

Ale nie wyzywaj niewiasty od kurew, jeśli nie użytkowałeś (lub wiarygodni znajomi) za pieniądze...

Ogólnie, nie do Ciebie, koleżko, bo Ty potrafiłeś się powstrzymać.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#101551

Archeolodzy udowodnili?

Co do wyrazu "kurwa" - w polskim języku jest to słowo o szerokim znaczeniu. Używane także w odniesieniu do mężczyzn. Sprzedawać się można... różnie.

Natomiast słowo cwel ma określone...hm... znaczenie. Biorąc zaś pod uwagę wyniki wyborów w pewnych ośrodkach, mogę podejrzewać, że statystycznie na niepoprawnych raczej użytkowników z tychże ośrodków nie spotkam :-) Ani cwelonych, ani cwelących...

Pozdrawiam.

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#101553

Nie znoszę organicznie ludzi odmawiających czci i honoru adwersarzom na skutek poczucia bezkarności. Mało tego, że adwersarzom; - osobom publicznym, którym z braku czasu i ochoty nie chce się docierać zaplutych frajerów w sądzie.

Trzeba mieć jaja: mam wystarczającą wiedzę o popełnieniu wykroczenia lub przestępstwa - zgłaszam do prokuratury. Łażący Łazarz i prof. Dakowski potrafili, więc nic nie stoi na przeszkodzie...

 

Oczywiście - nie do Ciebie osobiście, BWS, lecz ogólnie...

 

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#101576

A Ty ratus to chyba tak naprawdę nie wiesz co to q..wa . Pewnie wydaje Ci się, że q..wa musi mieć krótką spódniczkę, wysokie buty, wywalone na wierzch cycki, wyzywający makijaż i koniecznie stać na jakimś rogu lub parkingu.
Nie mój drogi, można też być q..wą moralną lub tak jak w przypadku Kopaczowej polityczną. Q..wa polityczna nie stoi na rogu tylko ma przytulny gabinet np w ministerstwie...........co mogło Cię młody człowieku zmylić
A więc nie każda bladź to bladź i nie każdy polityk to polityk.
To terminy zamienne.

Pozdrawiam i życzę dalszego z pożytkiem dla siebie zgłębiania tematu na litere K.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#101572

Czy o Wandzie Wasilewskiej-nieznanej niewieście(której nie użytkowałem)mógłbym napisać coś niemiłego.Nie chcę być cwelem.

Vote up!
0
Vote down!
0

dopalacz

#101597

fascynuje mnie wiara niektórych forumowiczów(skądinąd intelektualistów)w skuteczność i sprawiedliwość sowieckiej prokuratury.Bo do takiej każesz się nam zwracać.Moim zdaniem znacznie skuteczniejsze byłoby napisanie pozwu i wrzucenie do studzienki ściekowej.Przynajmniej jest jakaś szansa ,że w oczyszczalni ścieków ktoś rzuci okiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

dopalacz

#101601

Nie jesteś pan w stanie nieboszczce (piekłoszczce?) w twarz plunąć. Żeby się scwelić możesz pan grób wspomnianej rozgrzebać.

To jest w zasięgu

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#101609

Właśnie o grzebaniu w grobach a właściwie o niegrzebaniu łgała ta dama.

Vote up!
0
Vote down!
0

dopalacz

#101617

Że zacytuję klasyka ...
Ciekawe co miał na myśli ?
Ty jakiś niedzisiejszy, Panie ratus jesteś.
Wszyscy od dawna wiedzą, że prostytutka to zawód,
a qrwa to charakter ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#101662

proponuję forum gazety wyborczej, tam poczuje się Pan jak ryba w wodzie

Vote up!
0
Vote down!
0
#101598

gazeta wyborcza to tez nieznana niewiasta.Co więcej,sądzę ,że jej też nie użytkowałeś.Więc proszę,bądź rycerski!.
Btw,gratuluję tekstu,pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

dopalacz

#101611

gazeta wyborcza nie jest niewiastą, lecz zwykłą gadzinówką.

I tu jestem ciekaw, czy damy piszące na NP poczują się w obowiązku odcięcia się od tego stwierdzenia. Bo jeśli ich niewieścia cześć da się porównać do gw...

pozdrawiam damy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101624

Otóż między gw damą a gadzinówką jest taka sama korelacja jak między niewiastą godną szacunku a zakłamaną suką.
Bycie szarmanckim dla kobiet jest istotną częścią kindersztuby.Może zatem wyrazi Pan najpierw szacunek podeptanym przez sowieckie buciory ciałom prawdziwych polskich dam.Wdeptanych w to smoleńskie błoto przez knowania kacapskiego rządu okupacyjnego,którego Pani Kopacz jest członkiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

dopalacz

#101656

mała próbka:

"Polecam link do dyskusji na temat na portalu gazeta.pl:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8580074,Malgorzata_Wassermann_wyslala_wniosek_o_ekshumacje.html?v=1&obxx=8580074#opinions

kilka "kwiatków":

"A może go Niemcy cyklonem zagazowali(takie podejrzane nazwisko)"

"bosz... nie znają przyczyny śmierci...

Zapewne udławił się gumą do żucia w momencie pierdyknięcia samolotu o ziemię - a po śmierci z zadławienia rozpadł się na kawałki..."

"nekrofile z pisu, i co tam znajdziesz małgorzato, robaka? to pod sąd go! nie będzie insekt ojców nam jadł! "

"Ciekawe jaka miała być przyczyna śmierci?Czyżby sądziła,że Kaczor zaruchał go na śmierć? "

"Niech sobie robi ale za własne pieniadze a nie za nasze - kretynizm tej pani osiągnął apogeum - "

"Ekshumować, ożywić i przywrócić do komisji śledczej....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

było jeszcze coś o zrobieniu majonezu itp.

Vote up!
0
Vote down!
0
#101653

Przypatrz się jeszcze raz pani minister i przeproś wszystkie suki śwwiata.

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#105152