List otwarty do kondominatorów, razwiedek, oligarchów i reszty tego wszystkiego co rządzi tym krajem

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

List otwarty do kondominatorów,

razwiedek, oligarchów i reszty tego wszystkiego co rządzi tym krajem

Weźcie ich stąd zabierzcie. Zamknijcie ich w jakiejś psychuszce, Guantanamo albo gdziekolwiek.
Ja już nie mogę. Ich kompletnie powaliło. W nocy się czegoś narajali i rano napadają, z policją, na sklepy z prochami. Na te same, na które przez 2 lata bezproblemowo pozwalają, bo uważali że dzieciaki kupują te prochy żeby kolekcjonować. Najpierw twierdzą, że hazard zlikwidowali (też im 2 lata nie przeszkadzał) a ja nowe kasyna już w każdej wiosce widzę. Zamykają normalnego człowieka w psychiatryku. Nasyłają bandziorów na staruszków. Rzucają kupami w tablicę, którą sami przed chwilą powiesili. Budują pomnik tym co nas wyrzynali a naszym nie chcą. Robią w nocy satanistyczne imprezy, które chcą babcie na stosach palić. Kradną harcerzom krzyże w centrum stolicy. Z jakiegoś kota robią szefa partii, z gajowego prezydenta. Obniżka podatków im się z podwyżką powaliła. Narobili kupę urzędasów i długów, nawet nie są w stanie tego policzyć. Co się do tego biorą, to im co innego wychodzi i zawsze więcej.
Wy z zachodu pamiętajcie że my tylu wysp co Grecja do sprzedania nie mamy, tylko jeden Wolin. Ewentualnie półwysep – Hel. W końcu to wy będziecie bulić. A oni i tak myślą że cała Polska to wyspa, na dodatek zielona. Najgorsze jest to, że tak się tym PR-em najarali, tym medialnym dymem zaczadzili że w ogóle nie wiedzą w jakim świecie żyją. Im się wydaje że wszystkie nieszczęścia to wina jakiegoś kaczora. Wierzą w jakieś gusła, czy co? W Światowida o pięciu twarzach, Mojżesza- Tuska, cuda i TVN24 to na pewno. Od tego kaczora bardziej to się tylko reform boją.

Więc zabierzcie ich stąd zanim wszystko do reszty r.....d...lą, bo jeszcze trochę i nie będzie czego zbierać. Tak więc wam z zachodu to się nie opłaca, bo to wy będziecie bulić, a my będziemy u was koczować jak ci Cyganie we Francji. Wam ze wschodu za gaz nie zapłacimy, bo nie będzie czym. Możecie se kontrakty na 150 lat podpisywać. Rozwiedki powywieszamy, bo jak Polak głodny to zły. Tak więc w imię wspólnego, dobrze pojętego interesu wsadźcie ich w samolot, jest nowo odremontowany, a z resztą to wy już wiecie co i jak.

Ziomal

PS
Sąsiad z mojego bloku dał mi list i prosił żeby opublikować.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dobre bardzo.Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#91841

problem jest tylko taki, że jakoś Polak bardzo dziwnie reaguje tzn : albo bardzo liże d..  ę POlszewickim mętom, albo daje swoją do rąbania. Stąd te wszystkie długi, spadające samoloty, zamykane stocznie , kopalnie, fabryki i cukrownie, - kasyna to mafijne źródła dochodu, wam pętakom nic do tego powiedziałby niejaki Rychu czy Zbychu, kołtuństwo niech zdycha pod płotem. A wszystko dzięki serialom, tańcom z głową w gwiazdach na dopalaczach żebyśta mogli robić co tylko cheta. Jarociny, Owsiakowe Przystanki Woodstok, Kuby Wojewódzkie, Dody, Muchy, Figurskie i inne szmaty demoralizujące polską młodzież, ale nie tylko rodzicom obecnej młodzieży też we łbach powywracali. Gdyby nie było Katynia w 1940 nie było by tych szmat. Tych co nas okradają demoralizują i mówią, że to wszystko dla naszego dobra, żeby sie wszystkim żyło lepiej.  Ale co wolno wojewodzie to nie wam stado baranie, wam sie ostał ino sznur,- tak tyle Polakom tym z krwi i kości tyle zostało. Za parę miesięcy jeśli nie tygodni okradną nas z lasów wtedy to juz bezrobotny zdechnie napewno z głodu - przepraszam za słowo - bo jeszcze teraz wiadomo nikt go z lasu nie pogoni kiedy pójdzie na grzyby, które w tym roku ponoć obrodziły i w ten sposób wielu ludzi może pare groszy zarobić na chleb i zjeść smaczną zupę grzybową. Ale sielanka szybko się skończy  i wtedy głód wyciągnie Polaka na ulicę, wiadomo już teraz, że jest mnóstwo polskich dzieci żyjących daleko poniżej granicy ubóstwa, które spożywają tylko jeden posiłek dziennie, nie wspomnę  o tych dzieciakach które nie mają szans, żeby miec na kanapkę, lub kanapkę do szkoły. A ile jest takich które jedzą co drugi dzień? I to wszystko dzięki parchom,

WYBIERAJCIE ICH DALEJ.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#91852

re: gdy Polak  głodny,to jest zły...."one" jakoś o tym zapomniały..te razwiedki wszelkiej masci,

kondominatory,oligarchy  i ci co udają,ze rządzą.........

DYCHA

jesli kazdy głodny Polak i zły tym samym, dałby DYCHE,to moze

"same" by wsiadły w najbliższy samolot

i odleciały do "ciepłych krajów"czego im  i nam serdecznie życzę....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#91939

Nasza władza bardzo stała się aktywna.
Nie przeszkadza jej spóźnione przebudzenie.
Nowy cel -opieka państwa paliatywna
- ma ból zmniejszyć oraz skrócić nam cierpienie!

Musi boleć! Na gangrenę nie ma rady!
Tusk zaczyna w różnych miejscach żyły pruć.
Wszyscy chorzy! - Pokazano nam przykłady!
Rząd się troszczy, żeby smród mniej było czuć!

Będzie boleć! Tłustych bardziej! Nie ma rady!
Tych co leżą już następni muszą skryć.
Rząd potrafi! W Unii dobre ma układy.
Poobcina. Nie zamierza potem zszyć!

Dziś problemem jest naczelnym ZNIECZULENIE!
Jakiś sposób by zagłuszyć ludzi krzyk.
Rozważano: - Czy bejsbolem walić w ciemię?
Czy też lepszy jest medialny jadu wstrzyk?!

Chcemy by Was trudne życie mniej bolało!
Ukochani Nasi Schodzący Rodacy!
A tabletek - "Tych z krzyżykiem" jest za mało,
więc pałkarze wkrótce wezmą się do pracy!

To jest budżet opiekuńczy - paliatywny.
Nie wystarczy! Przecież nie ma z czego dać!
Lecz popatrzcie: - Jaki rząd teraz aktywny!
Będzie leczyć! Nie zamierza jeszcze wiać!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#91947

„Mordy nasze” mordują politycznie bezkarnie, dzięki instytucjom utajniania przestępstw antypaństwowych = „prokuratorskimi” UMORZENIAMI umożliwiającymi ( medyczne ludobójstwo) ...

1.09.2009r. Westerplatte, premier Rosji Wł.Putin :

„W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „lekarze”- KTÓRZY(?) ZARAŻĄJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „leczeniu” ZARABIAĆ””

Gdy PRAWDA wycieka, dzięki odpowiedzialnym Obywatelom ~~ „rząd” ucieka od odpowiedzialności poczytalnych, nad którymi dominuje mentalność drapieżników chowających się „sprytnie” za togi „rozgrzanych sędziów”(słusznego wzrostu) i zakładając na wilcze „rządowe” umaSzczenie - peOwczą skórę „niewiniątek”... PO-refleksji nad skutkami (nieopatrznie) odtajnionymi

Przyłapani na gorącym uczynku „wspaniałomyślnie” chwilowo „rządowo”odstępują od tępienia Obywateli Polski (trutkami na szczury) - realizując „dorzynanie watahy” i wdrażając nowe paTenTy „taniego państwa” tajnych tanich pracowników „prawników” bez wyników w zmniejszaniu bezprawia.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#91981