Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze

Obrazek użytkownika tadman
Blog

Po sześciu miesiącach ponownie wszedłem w spór z człowiekiem, który nawet w swojej wizytówce pisze, że ma bardzo ostry język. Faktycznie często go używa, a by pognębić przeciwnika piętrzy epitety i tak kłamstwo jest potworne, uwaga chamska, zachowanie niegodne. Obiekt jego ataku powinien w pokorze łykać te uwagi i najlepiej znikać z wątku. Dzisiaj zauważyłem, że dołożył dwom paniom, więc postanowiłem owego człowieka lekko okiełznać, ale niestety rozbestwił się i w ferworze dokładania mi pojechał zbyt ostro i podłożył się. Nie omieszkałem wykorzystać passusu w którym napisał, że "broni wartości chrześcijańskich i tradycji" ilustracją z "pedalskiego serwera"(sic!). Niestety źródełko mojego cytatu, jak i mój post niestety wyschły z bliżej mi nieznanych przyczyn. ;)

Dopisano 22.09.2011 13:07

Zaglądam dzisiaj a mój zniknięty post wisi na NP, tylko wątek jest zamknięty. Dobre i to. Okazało się, że zbujałem, bo rzeczony użył nie określenia "serwer" a "portal". Przepraszam za nienajlepszą pamięć.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

Mój komentarz w tej sprawie  też usunięto, choć nie użyłam w nim wyrazów obraźliwych.  Wcześniej byłam wielokrotnie obrażona przez wspomnianą osobę i jakoś administracja nie uznała, za właściwe  odpublikowanie  krzywdzących mnie komentarzy.

Witam w orwellowskim świecie !

Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184968