Towarzysz Parulski w poważnym państwie natychmiast zostałby wywalony na zbity pysk

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

Kiedyś w sensacyjnym artykule zamieszczonym w „Wprost” tamtejsi dziennikarze z rozbrajającą szczerością przyznali się do tego, iż w ich rękach jest kilkadziesiąt tomów akt smoleńskiego śledztwa. Autora przecieków nigdy nie poznaliśmy, a podwładni towarzysza Parulskiego wykorzystali to, jako pretekst do wydania zakazu pełnomocnikom rodzin ofiar tragedii smoleńskiej na sporządzanie fotokopii z akt sprawy.

Kiedy zbliżały się święta Bożego Narodzenia w 2010 roku w Gazecie Wyborczej ukazał się niemal w całości oparty na przeciekach z prokuratury artykuł cyngla Czuchnowskiego zatytułowany „Jak znaleziono ciało Lecha Kaczyńskiego”.

Funkcjonariusze z Czerskiej w jakiś cudowny sposób zdobyli dostęp do „ściśle tajnych” kilkudziesięciu zdjęć i filmów nakręconych na miejscu katastrofy przez funkcjonariuszy BOR, a znajdujących się w aktach.

Jakby tego było mało, dzisiejszy artykuł w Gazecie Wyborczej zatytułowany „Café pod agentem” to nic innego jak kontrolowany kolejny przeciek z prokuratury mający na celu dobicie prokuratora Pasionka.

Co jeszcze musi się stać, aby szef wojskowej prokuratury wojskowej generał Parulski został wywalony w końcu na zbity pysk?

Tropienie agentów „wrogiego mocarstwa” i przecieków do „Rzeczpospolitej” i „Naszego Dziennika” w sytuacji, kiedy prokuratura wojskowa od samego początku jest nieszczelna i uprawia grę przeciekami to kuriozum i pokaz wyjątkowej hipokryzji i zakłamania.

A co do agentów obcych państw to mam pytanie do towarzysza Parulskiego. Czy wszczęto śledztwo wobec pułkownika Edmunda Klicha? Wiadomo dziś ze stuprocentowa pewnością, że został on uaktywniony w godzinach przedpołudniowych 10 kwietnia 2010 roku nie przez jakiekolwiek organy polskiego państwa, ale otrzymał telefonicznie rozkaz prosto z Moskwy od człowieka Putina, niejakiego Morozowa.

Czy bierność organów ścigania w tej sprawie jest podyktowana tym, iż akurat w tym przypadku chodzi o „Bratnie mocarstwo” zaprzyjaźnione z polskimi elitami i propagandystami z Czerskiej i Wiertniczej?

Czy może z tych samych powodów nikt nie bada, dlaczego szef kancelarii premiera Tomasz Arabski spotykał się przed tragedia smoleńską z funkcjonariuszami rosyjskiego państwa poza protokołem dyplomatycznym w jednej z moskiewskich restauracji?
 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ten pseudo dziennikarz - a faktycznie funkcjonariusz propagandy

zaczynał w krakowie i juz wtedy był znany  jako

bardzo śliski osobnik

 

>>bez światłocienia<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#164317

Tylko wolnej Polsce,było by to możliwe,aby towarzysza generała zdymisjonować i od dać pod sąd,a do puki rządzą POlszewiki,włos mu z głowy nie spadnie a przeciwnie,będzie awansował

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164319

w tłumaczeniu z polskiego na tuskowe oznacza:
a) awansowanie
b) wręczenie bukietu kwiatów
c) odznaczenie
d) publiczne obcałowanie przez zwolenników

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164326

tylko Tusk i cała otaczająca go bolszewicka hołota przekształcił Polską w Kondominium Rusko - Szwabskie.
----

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#164350

Nie tylko Parulski, ale pokuszę się bez wymieniania nazwisk, tak hurtem: wszystkich, którzy objęli jakiekolwiek stanowiska po 10.04.2010, a także ci, którzy otrzymali odznaczenia i pomniejsze nagrody od p-rezydęta ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#164361

Jeżeli tacy prokuratorzy będą wywaleni na zbity pysk to znaczy, że mamy normalne państwo. W końcu to kiedyś musi nastąpić. Mam nadzieję, że doczekam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#164362

Takich generałów mamy całą kupę,

Więc jedyne wyjście,walić chamów w dupę.

http://www.youtube.com/watch?v=q4d0kG8F9iM&feature=channel_video_title

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#164382