Skazani na czytanie z ruchu warg

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Co ma zrobić impotentne państwo, które nie jest w stanie zapewnić uczciwego śledztwa i pozbawione jest determinacji w wyjaśnianiu przyczyn największe narodowej tragedii po drugiej wojnie światowej? Co ma uczynić to państwo, które z premedytacją zrezygnowało z wykorzystania wszystkich możliwych instrumentów ,w tym międzynarodowych by wyjaśnić to, co wydarzyło się w Smoleńsku?

Co ma zrobić chora armia tego nieudacznego państwa, która nie tylko nie jest w stanie zapewnić fizycznego bezpieczeństwa swoim obywatelom w razie agresji z zewnątrz, ale nie jest w stanie, nawet tylko werbalnie bronić honoru i dobrego imienia swoich żołnierzy?

Co ma zrobić prokuratura tego państwa i rządowa komisja, wyjaśniające przyczyny katastrofy skoro pozbawieni są prawdopodobnie raz na zawsze dostępu do kluczowych dowodów, z których część na oczach całego świata niszczono z premedytacją i bezprecedensowa bezczelnością?

To państwo przy współpracy równie chorych jak ono mediów musi udawać, że to, co istotne do wyjaśnienia przyczyn katastrofy znajduje się tu nad Wisłą.

Przyjmując założenie, że miejscowa gawiedź jest wystarczająco głupia wystarczy odwracać jej uwagę od tego, co istotne i epatować sensacjami o „kłótni” zarejestrowanej bez dźwięku, która rzekomo miała miejsce nie tuż przed katastrofą, ale jeszcze przed samym wylotem samolotu w ostatni rejs.

Jako kluczowy dowód w sprawie należy przedstawić nie zapis z nieposiadanych oryginałów czarnych skrzynek stanowiących polską własność, lecz zapis z kamery przemysłowej na Okęciu.

Skoro nie ma w Polsce oryginałów czarnych skrzynek, a więc i mających do nich dostęp specjalistów, którzy mogliby je badać i na tej podstawie powiedzieć Polakom, co tak naprawdę wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku, to trzeba uciec się do kolejnej, tym razem już wyjątkowo bezczelnej akcji dezinformacyjnej.

Wszystko, bowiem, jak donoszą media jest w rękach, a właściwie oczach specjalistów od czytania z ruchu warg, a ważniejszym od zapisu czarnych skrzynek jest zapis monitoringu na Okęciu.

Ja długo jeszcze Polacy dadzą robić z siebie stado baranów?

A może trzeba ze wstydem przyznać, że tymi baranami są?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Polaków można określić stadem baranów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141401

Kazde spoleczenstwo mozna zmanipulowac, z uzyciem odpowiednio duzej gotowki. Polska jest na celowniku wielu swiatowych agentur, ktorych celem jest robienie Polakow w baranow. Oddanie mediow bez ograniczen w obce rece jest pierwszym i podstawowym warunkiem zaistnienia takiej sytuacji jak w obecnej Polsce.
Kto chce Polske ratowac, musi byc tego swiadomy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141444

No są, co tu dużo ukrywać - są.
Ale w takiej samej statystycznej proporcji jak każde zbiorowisko ludzkie.
Niemniej należy oddać sprawiedliwość - biorąc pod uwagę tzw. "wyniki sondaży" i ich treść, ewidentnie widać, że poziom głupoty i ordynarności tych zabiegów wychowawczych (bo w życiu nie uwierzę iż mają one cokolwiek wspólnego z próbkowaniem rzeczywistości), raczej wskazuje, że chyba jednak stanowimy materiał oporny na propagandę.

Sondaże, jak choćby ten dotyczący obecności Jaruzelskiego na beatyfikacji są zrobione na rympał. Wiadomo - jeśli są pancerne drzwi to nie wali się w nie barkiem albo z kopa, ale bierze się solidny taran.
Gdybyśmy byli narodem wyjątkowych idiotów, wystarczyłyby prostsze metody, a jak widać i słychać - stosuje się taran.
To na coś wskazuje.

Problem w tym, że nawet najmocniejsze drzwi w końcu muszą ustąpić. Pytanie na ile jesteśmy osłabieni dobijaniem się tego bandyckiego postpeerelu ?

Gdy ponad tydzień temu publikowałem wpis "Druga konferencja mak pokaz przedpremierowy" - gdzie jest komiks obrazujący to co stało się niewsem z Twojego dzisiejszego wpisu, nie przypuszczałem, że to się ziści tak szybko.

Prawdę mówiąc mam już pomysł na część drugą, która wydaje mi się równie idiotyczna jak poprzednia, ale nie wiem czy mam siłę ją zrobić. Bowiem konkluzja, do której prowadzi zarys pomysłu byłaby niesłychanie brutalna, a ja nie mam zamiaru przekonać się tydzień później, że znów rzeczywistość dogania moje chore pomysły ; )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#141403

w samo sedno.....dobrze napisane...pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141423

Z pzyjemnością przeczytałem.Pełna zgoda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

berecik

#141428

Nic dodać nic ująć. Brakuje tylko śp. Jana Stanisławskiego aby wygłosił wykład o "wyższości zapisu kamer na Okęciu nad zapisem z czarnych skrzynek".
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141434

kokos dycha

myśle że ta taśma na ustach powinna być czerwona

w jakiejs telefonii komórkowej jest motto ...''nawijaj aż zbaraniejesz...'' i my jesteśmy na kursie i na ścieżce...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#141455