Kłamcy dostali zadyszki

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

  Po kanonadzie składającej się z informacyjnego szumu, bezczelnych kłamstw, pomówień, manipulacji i obrzydliwego plucia na ofiary smoleńskiego zamachu wchodzimy w okres zaordynowanej przez salon III RP, medialnej ciszy.

Kibice piłkarscy znają to zjawisko. Taktyka zepchnięcia przeciwnika do obrony od pierwszej minuty spotkania za pomocą zmasowanego ataku nie zawsze odnosi oczekiwany skutek. No chyba, że zanim zacznie brakować oddechu i pomysłu na dalszą grę, zdąży się nastrzelać odpowiednio dużą ilość bramek.

W tym przypadku jednak widać wyraźnie, że napastnikom z Czerskiej, pomocnikom z Wiertniczej, a nawet różnym ochotnikom zaangażowanym za parę groszy do podawania piłek, wyraźnie plączą się nogi, a na coraz częstsze kontry jedyną odpowiedzią jest wykopywanie futbolówki poza boisko i kierowanie błagalnych spojrzeń w kierunku coraz bardziej bezradnej i spanikowanej ławki trenerskiej.

Przeczekaliśmy pierwszą połowę i mimo dryblingów z debeściakami, świeczek dla czerwonoarmiejców, tytanowych brzóz, pijanego prezydenta i generała Błasika, którzy grożąc śmiercią załodze zmusili ją do lądowania, dotrwaliśmy do gwizdka.

Wszystkie, serwowane dotąd kłamstwa zostały obnażone i zdemaskowane, a na drugą odsłonę spotkania to my wychodzimy świeżsi mając dodatkowo więcej atutów.

Na tym etapie, po tamtej stronie już nie nadają się do wyjścia na boisko tacy wyeksploatowani zawodnicy jak Hypki, Osiecki, Gruszczyk czy Białoszewski. Nawet Waldemar Kuczyński nie jest w stanie zahipnotyzować widzów opowiadaniem coraz bardziej kompromitujących go bzdur i bezczelnych kłamstw.

Pojawiają się kolejne bezsprzeczne fakty i naukowo potwierdzone dowody zbrodni dokonanej 10 kwietnia 2010 roku.

W mediach zaordynowano ciszę na ten temat. Przypomina to czasy PRL-u i zachowanie się ówczesnej prasy oraz telewizji w sprawie katyńskiej zbrodni. Skoro kłamstwa w obliczu prawdy tracą z minuty na minutę moc, trzeba zarządzić z kapitańskiego mostka ciszę na pokładzie polskiego Titanica.

Ta cisza jest starą i wypróbowaną metodą, a unikanie przez wiodące media i zatrudnionych tam dziennikarzy, podawania opinii publicznej prawdziwych ustaleń w sprawie smoleńskiego zamachu jest także swoistym rodzajem bezczelnego kłamstwa.

Jednak porównując propagandzistów czasów komuny, z tymi dzisiejszymi, symbolizowanymi przez Czerską i Wiertniczą, trzeba stwierdzić, że pod względem bezczelności, podłości i odczłowieczenia, III RP przebiła PRL.

Jedyne kłamstwo, jakie rozpowszechniano w Polsce Ludowej na temat Katynia dotyczyło przypisania tego ludobójstwa Niemcom i przeniesienie czasu dokonania zbrodni z 1940 na 1941 rok.

Nawet komunistom nie przychodziło do głowy by ściągać na łamy prasy czy do telewizyjnego studia jakiś moralno-etycznych degeneratów, którzy by ośmielili się jakąś część bądź całą winę przypisać wymordowanym ofiarom, a akt ludobójstwa okrzyknąć symbolem pojednania.

Stało to się dopiero w III RP, w której bezkarny synalek aktualnej wicemarszałek sejmu wyraził zadowolenie z powodu wymordowania w Katyniu przez sowietów bandy polskich „darmozjadów” w mundurach, a autorytety nawoływały tuż po tragedii smoleńskiej do oddawania hołdów wschodniej dziczy, która właśnie przyniosła na nasze ziemie obowiązujące „elitę” III RP standardy rodem z dzikich pól.

Poziom moralnego dna, jaki osiągnęła dzisiejsza Polska po przeszło dwóch dekadach od tak zwanego „obalenia komunizmu” jest porażający, a sprawa smoleńskiej tragedii będzie kiedyś, jestem tego pewien, sztandarowym przykładem dla przyszłych historyków i badaczy na ukazanie katastrofy, do jakiej mogą doprowadzić naród i państwo, kompletnie zdegenerowane i zepsute do szpiku kości samozwańcze „elity” stworzone przez agenturę.

Przyjdą kiedyś takie czasy, że dzieci i wnuczki zatrudnionych w Gazecie Wyborczej, TVN24 i pozostałych służących establishmentowi III RP mediach będą wstydliwie ukrywać fakt, że ich ojcowie, matki, dziadkowie czy babki byli tam zatrudnieni. I nawet nieważne będzie czy stali w pierwszym szeregu funkcjonariuszy frontu ideologicznego czy tylko zapowiadali pogodę. Sam fakt zarobkowania w tych instytucjach, udzielania się, jako celebryta czy pożyteczny idiota, będzie wystarczający by spłonąć ze wstydu i spotkać się ze społecznym ostracyzmem.

Artykuł opublikowano w tygodniku Warszawska Gazeta

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

na mord w Smolensku:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Tu-134-spadl-na-pas-startowy-i-zapalil-sie-sa-ranni,wid,14119061,wiadomosc.html?ticaid=1da37

samolot uderzyl w plyte lotniska , przekoziolkowal, nastapil wybuch i na 90 pasazerow "az" 17 ciezej rannych i wszyscy zyja.
Jak dlugo to (P)ONO bedzie nam , tak skutecznie ciemnote wciskac ? Jak dlugo tak wielu rODAKOW bedzie to "lykalo" ?

Autorze , jak zawsze na poziomie...
richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#210025

Może.... Sam wiesz...że to wypasione pomiotło śmieje Ci się w twarz... i mówi..., ,,a ty jesteś lepszy Polak'' Ech...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210026

sam miałem o tym napisać, a take że:

- ruscy pogardzają włazidupstwem bandy tuskowej

- Europa pogardza a przy okazji niestety ciemną masą polskawą co tę szarańczę w wyborach znowu namaściła ;/

- Świat pogardza krajem gdzie po szemranej "katastrofie" i faktycznej dekapitacji narodu i państwa rząd zamiast stawać na głowie by ujawnić 9i napiętnować winnych mataczy, zaciera ślady i pachtuje z odwiecznym wrogiem, prawdopodobnie (współ) sprawcą rzezi smoleńskiej

- NATO pogardza polskim (zd)radzieckim sojusznikiem - bo jak inaczej nazwać fakt trzymania sztamy przez tuskozdrajców z oficjalnym wrogiem NATO w obliczu zuchwałego mordu na natowskiej generalicji??

itd itd - żal...

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#210067

tylko czynów nie widać. Masz coś twórczego do powiedzenia ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210110

- Do dupy z takim państwem ...

Do dupy z takim państwem powiada Pan Stanisław Zagrodzki na posiedzeniu komisji sejmowej ws. smoleńskiego zamachu - grudzień 2011 r.,
/materiał z niezalezna.pl/

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#210070

Jan Bogatko

cytat:Przyjdą kiedyś takie czasy, że dzieci i wnuczki zatrudnionych w Gazecie Wyborczej, TVN24 i pozostałych służących establishmentowi III RP mediach będą wstydliwie ukrywać fakt, że ich ojcowie, matki, dziadkowie czy babki byli tam zatrudnieni.

Tak też będzie. Ale o to musimy postarać się sami.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#210073

A niby dla czego mają przyjść? to jakaś przepowiednia?
Będę wdzięczny za argumenty.

Dobrego samopoczucia życzę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210090

o to musimy postarać się sami ale też "dopomóż Boże i wytrwać daj"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210092

Nie chodzi o to by przyszły takie czasy. Te czerwone ścierwa trzeba już teraz naznaczać. Nazywać ich tak jak na to zasługują. Ciekawy jestem gdzie mieszka taka M. O.. Czy sąsiedzi ją tolerują. Taka szmata w normalnym państwie nie istniała by już.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210104

....Baaaaardzo wątpię w taką, chociażby taką sprawiedliwość historyczną.....Stawiam raczej na "zapracowany " przez dziadków wypoczynek na rosyjskim Cyprze lub na to, że nie będzie przed kim się wstydzić, niestety....Jesteśmy, chyba, ostatnim pokoleniem, które ma szansę, na PRAWDĘ lub ma chęci i wolę jej poznania

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#211583

Putin z Miedwiediewem ostatnio mają duże problemy z czasem. Najpierw postanowili zrobić porządek z czasem letnim i zimowym jeden z nich likwidując, a teraz pracują nad zniesieniem stref czasowych. Dlaczego?
A no ponoć w ubiegłym roku Putin zbłaźnił się składając Merkelowej niby o północy życzenia noworoczne, a w dniu 10.04.10 rano zadzwonił do Tuska z kondolencjami, kiedy jeszcze samolot z naszym Prezydentem stał na lotnisku w Warszawie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210108

czegoś dowodzić? no super śmieszne !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210117

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Gajowy chyba przed Tuskiem przyjął kondolencje od Putina bo miał już o 5 rano napisane przemówienie w internecie,przynajmniej tak przeczytałem w niejednym poście tutaj i bardziej wierzę tym blogerom niż tej bandzie u żłobu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#210131

Coś się zmieni w Polsce nawet gdyby to była prawda???.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210133

"Coś się zmieni w Polsce nawet gdyby to była prawda???"

Sory, ale muszę użyć inwektywy. Tak, zmieni się, dur*iu! Zanim mnie spytasz co, chwilę się zastanów, a może cię choć trochę oświeci. Jednak nie wstrzymuję oddechu w oczekiwaniu na ten moment.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210158

Dziękuję za "miłe" słowo. Lecz kontynuując, czy zawiadomienie do prokuratury przez Solidarni 2010 dotyczące zaniedbań D.T. w sprawie katastrofy coś zmieniło, czy nagrania rozmowy Klichów wywołały jakąś reakcję w łżemediach? (rzadko oglądam więc nie jestem pewien)czy wiele innych kompromitujących ten rząd faktów wywołało społeczny sprzeciw?. Do puki obowiązują umowy okrągłostołowe i gruba kreska a sądy są rozgrzane tak długo czerwona zaraza będzie robić swoje. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że będzie można zmienić ten stan rzeczy na drodze konstytucyjnej czy demokratycznych przemian. Na koniec zagadka: kto jest największym pracodawcą w Polsce???.

Miłego dnia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210216

a ze sługusami, którzy nie bacząc na Państwo, realizują czyjeś rozkazy.
Jaruzelskiemu ujdzie na sucho - im ni powinno.
Należy walczyć o to, aby kiedyś zostali sprawiedliwie osądzeni. Zanim zaszyją się na Florydzie i stołkach unijnych.
Oni to robią ze strachu, dla władzy i pieniędzy. Boją się kwitów, a w zamian mają spokój i bogactwa.
Tak to funkcjonuje. Chłopcy ze WSI o to dbają.

Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#210206

Po stokroć spytam dlaczego ...
1.Dlaczego szukamy zawsze winnych daleko skoro najciemniej jest pod latarnią(takie przysłowie egipskich wędrowców:)
2.Dlaczego nikt nie analizuje wylotu i 2 ostatnich dni SP Prezydenta
3.Dlaczego nie zajmują się błyskawicznym "koronowaniem"zanim ciała zdążyły ostygnąć...ups...się odnaleźć
4.Dlaczego widząc jak akcja po akcji się rozgrywa próbujemy wyjaśniać i tłumaczyć, zamiast wyciagać wnioski
5.Dlaczego tych owych dlaczego jest więcej w stosunku do zaistniałej jednej katastrofy
6.Dlaczego wierzymy tym , którzy udają, że zależy im na rozwiązaniu tej zagadki?

Czy rodziny nie wiedzą przypadkiem więcej i bardziej ?to milczenie jest zastanawiające....ale cóż ja tam wiem...

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

#306281