List do Jarosława Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Od lat powtarzam - jeśli PiS nie będzie miał własnej TV profesjonalnej, to nigdy nie będzie mógł się w normalny sposób przebić do społeczeństwa czyli... zdecydowanie wygrać wybory !

Kilka lat temu starałem się do tego przekonać v-ce prezesa PiS p. Lipińskiego, ale na nic to się zdało... Straciłem wówczas czas, finanse na podróże do Wa-wy, chęci kolegów z profesji itd. Może tym razem przyjdzie czas na DUŻĄ REFLEKSJĘ w tej sprawie we władzach PiS. Przypomnę że w 80% w Polsce jednym z mieszkańców każdej rodziny każdego domu poprzez ciągle włączony odbiornik tv jest... dziennikarz TVP, POLSATU, TVN który wylewa propagandę anty-pisowską. Na nic nie zdają się próby naprawy RP kiedy "prawa strona" nie da temu antidotum. TV Trwam i Radio Maryja potrzebuje wsparcia i uzupełnienia medialnego na tym polu. Dodam jedynie ze włączony odbiornik tv z "wiadomymi programami" w domu działa na podświadomość każdego mieszkańca i nie zmieni tego żadna gazeta (Gazeta Polska itd) czy portal internetowy...

Może ten list dotrze do pana premiera - prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który winien wewnątrz PiS rozliczyć TYCH panów czy panie za media, które są od lat pieta achillesowa PISu... Szkoda każdego dnia Panie Prezesie...
Pomożemy na tym polu, nam też zależy na przedstawianiu rzeczy wartościowych a przede wszystkim prawdy !
Piotr Zarębski - reżyser

******
Edycja:
Data oryginalna: 2011-10-11 17:18:07
Data przebita: 2011-10-12 17:18:07
-----> GG

Brak głosów

Komentarze

Jeśli p. Zarębski rozmawiał z Lipińskim, to nie dziwię się, że efekt był żaden. Lipiński już wsławił się onegdaj stwierdzeniem, że prawicowy elektorat i tak nie ma innego wyjścia, niż głosować na PiS - i taki układ go najwyraźniej zadowala, co widać wyraźnie po marazmie struktur terenowych PiS-u.
Zastanawiam się, kto tak naprawdę rządzi partyjnym "aparatem" - Kaczyński, czy Lipiński...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#190903

O ile sobie dobrze przypominam to Grzegorz Braun ma kilka rzeczy do powiedzenia na temat pana Lipińskiego. 

_________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#190904

Jan Paweł II - miał Dziwisza, a Wałęsa? - całą klikę.
Ciekaw jestem ile jest jeszcze "Kluzikowych" koło Jarosława?.

komar

#190982

A Lipińskiemu pewnie jest cieplutko na posadce, kasa leci, odpowiedzialność niewielka (bo wszystko to wina PO), a u władzy to same problemy.
Nie sądzę żeby to było nawet jakieś celowe działanie, takich ludzi nie tylko w polityce ale i w zakładach pracy czy (przede wszystkim) w urzędach jest mnóstwo, zadaniem dobrego szefa jest takich leni wypi***alać na zbity pysk.

#191001

Wczoraj napisałem sprostowanie nieprawdziwych słów posła Andrzeja Jaworskiego z Gdańska, który w mediach publicznie obrzucił błotem ( kłamliwie) polityków PiS:
http://niepoprawni.pl/blog/289/sprostowanie-wypowiedzi-posla-andrzeja-jaworskiego

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

#191190

Nie da się nauczyć miłości dla Polski w mediach, których misją jest antypolskość.

Pozdrawiam

 

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

#190908

Od wielu lat uważam, że Prezes PiS odsuwa od kierowania partią ludzi inteligentnych i mądrych , oddanych Polsce i partii a otacza się miernotami oddanymi Prezesowi i stanowiskom. Dlatego moja partia szósty raz przegrywa wybory . Jestem zniesmaczony czytając wypowiedź prezesa, że to PO przegrywa a PiS wygrywa ostatnie wybory. Wystarcza mi TVN i Polsat panie Prezesie.

bialogwardzista

#190942

ciekawostka sie pojawiła
Edycja:
Data oryginalna: 2011-10-11 17:18:07
Data przebita: 2011-10-12 17:18:07

przeciez dzisiaj jest 11.10.2011

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#190945

Widocznie któryś z kolegów adminów chce komuś z bezpośredniego otoczenia prezesa dać szansę na zauważenie tej notki. Więc dłużej będzie na pierwszej stronie.

#190954

Z podpisu wynika, że datę "przebił" Gadający Grzyb... Rzeczywiście - po to - żeby notka wisiała w tym miejscu do jutrzejszego popołudnia.

Pozdrawiam, Hun

#190970

Dokładnie - uważam, że warto ją potrzymać.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#190997

jako sympatyka pisu  denerwuja mnie do kwadratu nieprofesjonalne dzialania osob odpowiedzialnych za kontakt z telewizja,brak w sztabie osob czujacych swiat wirtualny.naklada sie na to ciagle niedocenianie koniecznosci powstania prawicowej tv.jest ,mysle wiele osob ,ktore chetnie zaplaci abonament na prawdziwa tv.trzeba tez  tu wspomniec ze wiele kablowek zrezygnowalo z tv trwam zastepujac to religia tvnu.natomiast to co ogladamy na niezaleznatv wola o pomste do Nieba od strony technicznej.czy prowadzacy nie sluchaja tego co nagrali_?jak dlugo jeszcze  w studio bedzie dzwiek klozetowy?wpadka kaczynskiego z mikrofonami u lisa byla nieprzypadkowa i na rowni z niepotrzebnymi wycieczkami w kierunku tego padalca,ale tu wine ponosi sztab ,ktory nie dopilnowal jakosci dzwieku.nawet mikrofony mial krzywo przypiete.to z takim nieprofesjonalnym zapleczem mamy isc do zwyciestwa? jest wiele do zrobienia,ale najwiecej w okolicy prezesa.

#190984

Jaką mamy gwarancję,że jeśli ta notka powisi dłużej,to dotrze do J.K.?
Trzeba wpychać się z tym przekazem gdzie sie da.
Lipiński się nie sprawdził-"łapać za klapy" kogoś innego:Hofmana,Kempę,Gosiewską,Sakiewicza[przecież ma dojście]czy Solidarnych 2010 z Ewą Stankiewicz na czele
Wyartykułować równiez przekaz o błędach z nagłosnieniem mikrofonów czy poziomem przekazu niezaleznej tv
Nie sądzę by wylewanie goryczy na Niepoprawnych[z całym szacunkiem]dalo spodziewane efekty.
Gdybym mieszkała blizej załomotałabym wszędzie,gdzie to możliwe i nie tylko.
Pozdrawiam

#191079

TVP-1 ,TVP-info  udziału w Radach Nadzorczych , przedstawicieli PIS,  jest nie zrozumiałe,PIS   II partia w Polsce nie ma swoich w mediach ! Natomiast takie gnioty jak SLD , PSL , które  " osiągają " wynik wyborczy poniżej 10% mają swoich towarzyszy w mediach.Uważam że jest celowe działanie byłych komuchów i post komuchów żeby PIS-u w mediach nie było. Nie zdziwię się kiedy Pierdzikot wsadzi do KRRiTV   swoich narkomanów, lesbijek , gejów  i przestępców.

#191095

CYT.:"Wynik wyborczy oznacza również porażkę opozycji i wskazuje, że nie istnieje dziś realna alternatywa dla układu rządzącego. Jest oczywistym dowodem na popełnienie kardynalnych błędów w trakcie kampanii wyborczej oraz rezultatem kumulacji wcześniejszych zaniechań. Poszukiwanie przyczyn zewnętrznych nie ma sensu, skoro nie wyciągnięto lekcji z poprzednich porażek. Jeśli niektórzy politycy PiS-u dywagują już, że „nie ma potrzeby rozliczeń” – okazują tym samym pogardę dla wyborców i stają w obronie własnych błędów. Można sądzić, że dopóki o strategii opozycji decydują ludzie pokroju Lipińskiego czy Hofmana - głównym efektem działań będą mandaty poselskie dla tych panów i postępująca marginalizacja PiS-u. Kolejnym – rozpad partii i tworzenie koncesjonowanej „prawicy”."

Ja tylko widziałam, że po wyborach prezydenckich, a później po wyborach terytorialnych w biurze PiS w Legnicy pozostały "po kątach" materiały   przygotowane do kampanii wyborczych. Fotografie śp. Pary Prezydenckiej, program samorząpdowy PiS. Nie prowadzono wogóle kampanii. A to jest szczyt góry lodowej.

 

 

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#191132

Próbowałam się spotkać z Jarosławem Kaczyńskim od jesieni 2010r. Cały czas blokowano. Gdy przypadkowo spotkaliśmy się powiedział, ze oczywiście się spotka. Zapytałam jak można się skutecznie umówić. Powiedział, że przez biuro. Dzwoniłam odesłano mnie do Lipińskiego lub Brudzińskiego. W końcu napisałam list, który przekazał mu do ręki mój kolega.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#191207