Andrzej Gwiazda - diagnoza naszej sytuacji

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Polecam OBOWIĄZKOWE obejrzenie 12 min. wypowiedzi Andrzeja Gwiazdy - diagnoza naszej sytuacji.

Wypowiedzi A.Gwiazdy pochodzą z filmu "refleksje smoleńskie". Nadzwyczaj wnikliwa analiza naszej sytuacji. Gwiazda to najmądrzejszy Polak!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mTq8Nvf3Urw

Brak głosów

Komentarze

Bardzo śmiała i 100% ocena historii Państwa Polskiego za ostatnie 20 lat jej istnienia.Pomimo takiej analizy myslę ze społeczenstwo dalej bedzie tkwiło w tym marazmie.Gdyby nawet to wyemitowały wszystkie telewizje to i tak wielu powie że stary Gwiazda opowiada dyrdymały.Naprawdę nie potrafię zrozumieć mentalności społecznej ale myslę że tylko mocne trzymanie za mordę odnosi skutek,inaczej to tragedia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#331412

Wybory do Senatu z roku 2011: Okręg 65 (Gdańsk i Sopot): Bogdan Borusewicz (PO) - 61,66 proc (139 267 głosów), Andrzej Gwiazda (59 245 głosów). Wstyd mi za Trójmiasto gdzie mieszkam. Za lewackie i czerwone Trójmiasto. Nie rozumiem jak kolesie z KL-D ogłupili mój Gdańsk.

Vote up!
0
Vote down!
0
#331497

Panie Andrzeju/osmiele sie powiedziec/-jest Pan moim faworytem jako czlowiek epoki opozycji solidarnosciowej i znakomity rozmowca.

Co w Panu cenie to to ze nie sprowadza Pan okresu Socjalizmu do demonicznej hekatomby a do okresu niedbalosci ,niechlujstwa i wszechobecnych brakow w krorych jednak Polak potrafil dac rade!!!

Potrafil strajkowac,formuowac postulaty ekonomiczno-polityczne i marzyc o dobrobycie.

To wszestko zabrala Polsce i Polakom ta pseudomasonska II "Solidarnosc"z Michnikami,Mazowieckimi i innymi Balcerowiczami /i juz nawet nie czepiam sie ich pierwotnych nazwisk/

Rewolucje Panie Andrzeju przejeli OBCY jak i SWOI /SBecy WSI TW i inna mafia/ a lud w oglupieniu prowadza na skraj przepasci.

Panie Andrzeju Czas na WIZJE co da sie jeszcze zrobic ale niekonwencjalnego/bo utarte schematy mamy juz przerobione i Tu nic nie wychodzi bo Polska brnie z uporem maniaka pod przewodem hien w to samo miejsce/

Czas na ZMIANY

Vote up!
0
Vote down!
0
#331590