Kaczyński na prochach ! A co oni biorą ?

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Co oni biorą ? Od pewnego czasu politycy, dziennikarze i kto tylko może wysyłają do psychuszki, a w najlepszym razie na emeryturę polityczną Jarosława Kaczyńskiego,

roztrząsając przy tym jego stan zdrowia i ordynując mu kuracje i leki, bądź dywagując co brał lub bierze.

A zatem gwoli sprawiedliwości dokonajmy przeglądu apteczek i szafek niektórych prominentnych celebrytów naszej sceny politycznej, telewizyjnej, radiowej i internetowej.

Co im dolega, co oni biorą, co powinni brać, a komu już nic nie pomoże ?

Lech Wałęsa - wziął na swoje barki cały ciężar walki z komuną, na skutek długotrwałego niedokrwienia mózgu i jego wstrząśnienia po przeskoczeniu 3 metrowego płotu cierpi na słowotok połączony z niekontrolowanym strumieniem pomroczności jasnej. Zalecenie - nie brać udziału w życiu publicznym.

Chłopcy z PO.

Komorowski Bronisław - ogólne otępienie spowodowane hukiem z dubeltówki owocuje niekontrolowaną rubasznością na poziomie ekonoma z folwarku. Zalecenia - zakaz wizyt na WSI.

A tak pięknie tańczy.

Czuma Andrzej - Niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim (upośledzenie umysłowe głębokie) – najcięższy klasyfikacyjnie typ niepełnosprawności umysłowej, odpowiadający rozwojowi człowieka na poziomie 3 roku życia lub niższym. Na poziomie tym występuje całkowita degradacja życia politycznego. Osoby głęboko upośledzone umysłowo nie są zdolne do samodzielnego życia i wymagają nieustannej opieki ze strony PO. Rokowania wychowawcze są bardzo słabe. Opieka nad osobą głęboko upośledzoną umysłowo jest bardzo wyczerpująca. Wymaga bowiem, oprócz stosowania wielu zabiegów usprawniających i pielęgnacyjnych, dużej koncentracji uwagi i stałej obecności opiekuna z PO. Zalecenia - dokarmianie Wróbli.

Chlebowski Zbigniew, Drzewiecki Mirosław - brali, choć twierdzą, że nie brali. Zalecenia - zakaz używania komórek i wizyt na cmentarzach.

Grad Aleksander - bierze i prywatyzuje wszystko, biorąc każde słowo szejków z Kataru za dobrą monetę. Zalecenia - zakaz dawania ogłoszeń o prywatyzacji.

Graś Paweł - syndrom ciecia ( Hausmeister syndrom ) - potrzeba darmowej pracy dla pracodawcy najlepiej niemieckiego. Zalecenia - wyjazd do bauera.

Halicki Andrzej – nie wiadomo kto mu podał serum prawdy przed wywiadem, koledzy twierdzą, iż raczej coś przyhukał. Zalecenia - zakaz samodzielnego myślenia i wypowiadania się o Donaldzie.

Kopacz Ewa - bierze udział w sekcjach, których nie było. Zalecenia - stała posada w prosektorium - kolacje przy świecach.

Kutz Kazimierz - Zespół Kutza jest wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, które charakteryzuje się występowaniem licznych tików motorycznych i głosowych. Zazwyczaj tiki przybierają łagodną postać, jednak w cięższych przypadkach symptomem choroby może być mimowolne przeklinanie lub wykonywanie nieprzyzwoitych gestów. Zalecenia - związanie rąk i zakneblowanie. Inne metody w tym przypadku nie przynoszą żadnego efektu.

Mucha Joanna - Samouwielbienie - ślepe zapatrzenie w swoją osobę, widzenie w sobie ideału. Pojęcie związane z nieprawidłową samooceną. Zalecenia - Dzika karta w programie „Dziewczyny na ekran”.

Niesiołowski Stefan - ofiara częstej zmiany środowiska naturalnego połączonej z nadużywaniem nalewki z piołunu oraz klasyczny Zespół czołowy z części nadoczodołowej (zespół oczodołowy, zespół oczodołowo-czołowy, łac. syndroma baseofrontale, ang. orbitofrontal syndrome):

  • obniżenie lub zanik uczuciowości wyższej

  • odhamowanie

  • niedostosowany afekt

  • osłabiony krytycyzm

  • brak wglądu

  • nastrój labilny, waha się między beztroskim a gniewliwym

  • skłonność do opowiadania niemądrych żartów i często niewybrednych historyjek o treści erotycznej (moria, wiłość, nastrój moriatyczny; niem. Witzelsucht)

  • Podstawowe umiejętności językowe, pamięć i procesy poznawcze zwykle są niezaburzone[6].

Dyssemia (gr. dys - trudność, semia - znak, sygnał) - zaburzenie polegające na niemożności odczytania przekazów niewerbalnych i niemożności odpowiedniego zachowywania się w sytuacjach społecznych. Objawia się między innymi nieadekwatną komunikacją niewerbalną, nieodpowiednim śmiechem czy trudnościami w ubieraniu się i dbaniu o fryzurę, utrudnia rozumienie emocji. Może przejawiać się brakiem kontaktu wzrokowego, niewłaściwą intonacją głosu czy nawet charakterystycznym trzepotanie rękami w chwili zadowolenia.

Zalecenia - dogłębne studium żuczka gnojarza.

Palikot Janusz - Majaczenie alkoholowe (majaczenie drżenne, biała gorączka) – stan zaburzeń świadomości z iluzjami, omamami oraz urojeniami trwający do tygodnia. Często towarzyszą mu zaburzenia wegetatywne i inne objawy somatyczne. Jest spowodowany nagłym odstawieniem lub zmniejszeniem dawki alkoholu. Prawdopodobnie grają rolę również czynniki toksyczne.

Burzliwa symptomatologia delirium tremens rozwija się zwykle 2-3 dni po zaprzestaniu picia alkoholu. Do objawów wiodących delirium zalicza się zaburzenia świadomości z halucynacjami i lęk, który przechodzi w niepokój ruchowy, podniecenie a nawet agresję.

Majaczenie (zespół majaczeniowy, delirium, ostry zespół mózgowy) – zespół zaburzeń świadomości, któremu towarzyszą iluzje, omamy wzrokowe, słuchowe, dotykowe i inne oraz lęk i pobudzenie psychomotoryczne, zaburzenia snu, przy czym objawy te nasilają się często wieczorem i nocą. Omamy układać się mogą w niezwykle żywe wizje przypominające film, którym towarzyszą urojenia "dziania się" (tzn. chory ma poczucie uczestnictwa w rozgrywających się przed jego oczami wydarzeniach). Orientacja autopsychiczna jest zazwyczaj zachowana, allopsychiczna zaś bywa zazwyczaj zaburzona. Po przeminięciu stanu majaczeniowego stwierdza się zwykle częściową lub całkowitą niepamięć okresu chorobowego. Zespoły majaczeniowe mogą również wikłać zespoły abstynencyjne alkoholowe (delirium tremens - majaczenie drżenne).

Zalecenia - Moskwa Pietuszki bez powrotu.

Piesiewicz - chorobę duszy jak każdy artysta leczy wciągając lekarstwa nosem - tzw. Ścieżka zdrowia. Dla poparcia parytetów przebiera się w domu w sukienki by zrównoważyć udział procentowy kobiety w sobie. Zalecenie – jak wyżej nie wychodząc z domu do senatu.

Rostowski - dyskalkulia. Zalecenia - ograniczony dostęp do finansów państwa. W przeciwnym wypadku na kolana i do modlitwy.

Sawicka Beata - ciągły ból gardła od kręcenia i robienia lodów, nie pomogła kuracja agenta Tomka, leczenie gorącymi rytmami i namiętnym uczuciem, okazjonalne omdlenia i spazmy, zespół oczekiwania karetki reanimacyjnej. Zalecenia - reforma służby zdrowia.

Schetyna Grzegorz - "Kiedyś byłem politykiem i właścicielem klubu i nikomu to nie przeszkadzało. A teraz zaczęło przeszkadzać. Więc już nie mam klubu." Zalecenia powrót do klubu, odwrót od polityki.

A co bierze to dla mnie zagadka, a słucha zapewne Behemota.

Sikorski Radosław - syndrom niuchacza. Na skutek uzależnienia od niuchania, konieczność ciągłej zmiany mocodawcy po wyniuchaniu nowej okazji. Zespół Afgańsko-Curwoodowski - konieczność walki z talibami + obsesyjny lęk przed wilkami. Zalecenia - zmiana dilera.

Tusk Donald - Zespół lęku uogólnionego; (ang. General anxiety disorder, free floating anxiety) - zaburzenie psychiczne należące do zaburzeń lękowych, które charakteryzuje nierealistyczny, uporczywy i przesadzony lęk przed potencjalnym nieszczęściem, które może dotknąć zarówno osobę chorą jak i jej partię (bankructwo, niepowodzenia życiowe -utrata władzy ). Osoby cierpiące na to zaburzenie mają również problemy z koncentracją, łatwo się irytują i męczą, żyją ciągle w stanie napięcia. Uwaga chorego skierowana jest głównie na przeszukiwaniu otoczenia w poszukiwaniu symptomów nieszczęść, jest on czynnie zaangażowany w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Charakterystyczne jest to, że w obecności wszystkich członków PO osoba odpręża się, jest w stanie nawiązywać kontakty towarzyskie i dobrze się bawić. Z chwilą zniknięcia członka PO z pola widzenia pojawia się napięcie i lęk.

Zalecenia - stały przebywanie w otoczeniu swojego dworu i wiernych wyznawców, uwięzienie opozycji, częste hołdy lenne w Moskwie i Berlinie.

Dodatkowe schorzenie - anasofobia ( łac. Anas – kaczka ).

 

PSL

Kłopotek Eugeniusz - Zagrożenia związane z publiczną masturbacją pojawiają się w dwóch przypadkach. W sytuacji, w której osoba uzależni się od masturbacji albo kiedy praktyki masturbacyjne połączone są z zachowaniami zagrażającymi zdrowiu albo życiu. Kompulsywna, częsta masturbacja (kilka razy dziennie lub więcej) może być jednym z objawów erotomanii lub uzależnienia seksualnego. Sytuacją patologiczną, jak w przypadku wszystkich zachowań w seksuologii, jest taka, w której zablokowana jest możliwość realizacji seksualności w inny sposób, bądź gdy dochodzi do dysproporcji pomiędzy seksualnością a osobowością jednostki (np. sytuacja uzależnienia od masturbacji).

W wielu przypadkach masturbacja ma charakter zastępczy. W sytuacjach niemożności zaspokojenia popędu płciowego.

W niektórych przypadkach masturbacja bywa zalecana przez seksuologów jako element terapii seksualnej.

Zalecenia - dłuższy urlop, odcięcie od występów w telewizji, walka z "Diablo" lub z Adamkiem.

Pawlak Waldemar - Priapizm, ciągotka (łac. priapismus, z gr. πριαπισμός = wzwód) - długotrwałe, bolesne usztywnienie członka lub twarzy, niezależne od woli ani nie związane z podnieceniem seksualnym, nazwa od starożytnego boga Priapa, którego wizerunki przedstawiały mężczyznę z członkiem w stanie erekcji. Mechanizm sprawczy jest słabo poznany.Jad niektórych zwierząt może prowadzić do długotrwałego wzwodu członka (Wałęsak brazylijski). Zalecenia - bezludna wyspa, zamiast Piętaszka iPod.

SLD

Kalisz Ryszard - advocatus diaboli. W zasadzie nieuleczalne, można jedynie oficjalnie zatrudnić się u Lucyfera. W niektórych przypadkach, diabła można wygonić przez udział w zbiorowych egzorcyzmach u Ojca Rydzyka. Zalecenia - spacery i jeszcze raz spacery.

Napieralski Grzegorz - zespół Adama, polegający na niekontrolowanym odruchu, wręcz potrzebie wręczenia jabłek gdzie popadnie i komu popadnie. Przeciwwskazania - wizyta z jabłkami wczesnym rankiem pod fabrykami - zagrożenie zdrowia i życia. Zalecenia - praca w Fabryce Szkła w Krośnie, w dziale - artystyczne dmuchanie wyborców.

I jego Aniołki.

Olejniczak - kompleks Alexa Torresa z Avenida Paulista - na owłosiony tors najlepszy Banfi Hajszesz.

Dodatkowo Olejniczak powinien wystąpić jako "Guest Star" w programie "Chłopaki z taśmy" (www.chlopakiztasmy.pl/).

Oleksy - jeden z zespołów Brzechwy, a dokładnie zespół samochwały poalkoholowej. Zalecenia - wszczepienie implantu z brzytwy w celu realizacji zamierzeń, bez wyczerpującej czynności „dużoczytania”, która może doprowadzić mózg do bolesnego, a nawet śmiertelnego obrzęku. Zalecenia unikanie kuracji polecanej przez Kwaśniewskiego - tzw. Kuracji Kata, sznur ma to do siebie, że może się zadzierzgnąć.

Kwaśniewski Aleksander - gorączka Filipińska i czerwonka. Pierwsza przenosi się najczęściej drogą kropelkową, kieliszkowa i butelkową. Czerwonka to kwestia charakteru i zimnej kalkulacji. Zalecenia - stały pobyt w Moskwie, aż do zejścia na chorobę Filipińską ( vide Jelcyn ).

Senyszyn - Zaburzenia popędu płciowego.

Wzmożenie - wyraża się wzrostem aktywności seksualnej, obserwujemy w zespołach maniakalnych w chorobie afektywnej dwubiegunowej. W zespołach maniakalnych wzrastają wszystkie popędy, nastrój i aktywność, ukierunkowana dosyć często w stronę pozyskiwania partnerów/partnerek do pożycia płciowego.  Podwyższenie popędu obserwujemy przy używkach, zwłaszcza alkohol w małych dawkach. W dużych dawkach alkohol nie powoduje wzrostu popędu, tylko znikają hamulce.

Zalecenia - odstawić viagrę - wtedy przestanie chodzić i pierdolić.

Michnik Adam - Polonofobia. Zalecenia - вернуться в Россию, bo do Izraela nie wpuszczą, zakaz "niedźwiadka".

Dziennikarze - biorą zlecenia od swoich mocodawców, a następnie biorą za to sowite wynagrodzenia. Zalecenia - wyjąć słuchawki z uszu - odcięcie od moderatorów.

Monika Olejnik - syndrom Imeldy Marcos  

oraz "spontaniczna płaczliwość. Zalecenia - buty rozdać biednym i zabrać się do uczciwej roboty, unikać wzruszeń.

Grzegorz Miecugow - "niedaleko pada jabłko od jabłoni". Zalecenia - wizyta po drugiej stronie ekranu i uwaga na koleżanki.

Piotr Jacoń, Jarosław Kuźniar, Justyna Pochanke, Katarzyna Kolenda Zalewska, Seweryn Blumsztajn, Jarosław Kurski, Piotr Pacewicz, Piotr Stasiński, Dominik Wielowieyska, Michał Ogórek, Milewicz Ewa, Łuczywo Helena, Lis Tomasz, Najsztub Piotr, Żakowski Jacek, Cezary Michalski, Kuczyński Waldemar,Tomasz Wołek, Janina Paradowska i wielu innych.

Autorytety ?

Wajda Andrzej - "Rusolubność", "Syndrom salonowca".  Zalecenia - dieta bez celuloidowa, zakaz czytania i adaptacji lektur, stały pobyt w czworakach. Gierek go docenił, a my tacy niewdzięczni ?

Bartoszewski Władysław - Patriotyzm i przyzwoitość inaczej. Pląsawica - objawami choroby są niekontrolowane ruchy oraz otępienie. Nasilenie objawów postępuje w czasie. Zalecenia - zakaz czytania Koziołka Matołka oraz słuchania disco polo.

Kora - na głodzie. Zalecenia - lepiej żeby brała to co za młodu oraz "Kora do wora" i odstawienie dopalaczy.

Peszek - antypatriotyzm i działalność "artstyczna". Zalecenia - niech ktoś ją weźmie.

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

www.forum.banzaj.pl/galeria/maria-peszek-nago-171-zdjecie-temat-7354-11887-jpg.html

Obawiam się, iż może nie być chętnych.

Biedroń i Śmieszek - podobno, jak sami twierdzą, biorą to między uda. Zalecenia, najwyższy czas posunąć się dalej.

I to by było na tyle, a teraz z innej beczki.

Dla pięknych Pań na dobranoc.

I dla Panów, pewnie nie zasną.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Karel Gott? ;)))

No i Sabrina... ech, te lata 80... takie prawdziwe. ;-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89871

http://www.tvn24.pl/-1,1675802,0,1,12_latek-na-dopalaczach-i-17_latek-po-tajfunie-w-szpitalu,wiadomosc.html http://www.tvn24.pl/-1,1675826,0,1,straznik-miejski-przed-kazdym-sklepem-z-dopalaczami,wiadomosc.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#89876

Od dłuższego czasu myślę o poważnym tekście o dopalaczach i jak widzę to dalej jest pewna nieśmiałość władzy "w tym temacie". Muszę jednak to przemyśleć. Mogę wejść w paradę mafii, bo przecież to ona stoi za tym. A władza nasz niezbyt grzeszy odwagą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#89885

grzeszy odwagą.
Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. To jest klucz do niemocy legislacyjnej w sprawie dopalaczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89897

Czytasz w moich myślach. Lobbing rules.
Do poduchy.

Lub.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#89903

Wszystko o czym napisałeś i co przedstawiłeś popierając bogatym materiałem reporterskim, można by określić tym oto rysunkiem Witkacego.

b62.grono.net/97/65/gallery-65027867-500x500.jpg

Tytułu nie podaję, nie chcąc się po raz kolejny narazić portalowym stróżom prawa językowego, ale jak się dobrze przyjrzymy, to odnajdziemy tytuł w lewym górnym rogu rysunku.

Wspaniale przedstawił Witkacy dzisiejsze lewactwo, które prezentujesz w swoim wpisie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#90052

Pan ma jakąś obsesję względem tego pornograficznego rysunku?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94162

Jedynymi osobami, z jakich tu się nie śmiejecie są członkowie PiS-u. Żal mi Was. W ogóle, to powinniście sobie w logo ustawić orzełka z loga Psiaczków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93935

Wystarczy że po PIS-ie jadą... wszyscy inni.
Co oczywiście Ci nie przeszkadza.
Ech, te lemingi, ręce opadają...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93944

Będziesz miał szersze spektrum ...
Nas nie żałuj, bo dajemy sobie radę.
Zadbaj lepiej o japę którą Ci przyprawiają :
www.youtube.com/watch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93957

pod tym tekstem (zresztą i sam tekst jest tylko dokopujący) nie jest OBIEKTYWNY.Zajmujecie się ...przepraszam ...bzdurami.Nie uważacie,że Polsce ,przy tylu przemianach ,ważnych zmianach,potrzebna jest dobra,mocna opozycja?Że ktoś zrównoważony musi czasami umieć przystopować jedno-opcyjne rządy? Umieć i mieć zdolność honorową ku temu,tak to nazwijmy.A wygląda to jak? Jaka jest opozycja w Polsce? Mikra dosyć.Jedna o poparciu podrzędnej partyjki-cudem utrzymująca się w parlamencie.Druga ,duża ,niesprawna i właściwie bezużyteczna.Nie mówię o koalicjantach byłych i teraźniejszych(którzy ,gdyby nimi nie musieli być ,też byliby opozycją).W naszym kraju ,to opozycja powinna czerpać ze swej pozycji najlepsze soki w obronie RP i własnych obywateli.Nie problemem jest to ,czy Kaczyński jest ,czy nie jest otumaniony przez leki(99,5% z nas by je brała będąc w jego sytuacji)Problemem jest to ,że Kaczyński, na ten trudny dla niego moment ,nie wyznaczył zastępcy.Że zajmuje się rzeczami,na które jeszcze nie czas .Ze wypowiada się nieskoordynowanie w mediach.
Zaraz mi zarzucicie.Nic bardziej mylnego.Dlaczego? Bo swoim rozchwianiem stracił zdolność przebijania może nawet dobrych pomysłów swojej partii.Jest ich twarzą,odpowiedzialność rozkłada się na nich wszystkich(+ oczywiście lizusowskie dziwaczne odpowiedzi przybocznych).
To nie wina mediow ,TVNu,ludzi,podłych POwców.Nie.To wina ich samych .Brak umiejętności poruszania się w polityce .Zachowania degradujące każdy nawet dobry pomysł innych z tej grupy w parlamencie.Powiedzcie sami,dam przykład;Komisja do Spraw Tragedii Smoleńskiej.Czy to był zły pomysł?Nie.A czy ustawienie tam człowieka,co do
którego wiedzieli jakie ma podejście społeczeństwo, pomogło tej inicjatywie?Nie ,wszystko czego tam być może dokonali szlag trafił.Brak wiarygodności .I na tym właśnie rzecz polega ...na braku wiarygodności ,które sobie sami zafundowali.Wynik=brak porządnego przebicia,brak poważnego potraktowania ich pomysłów za przyzwoleniem społeczeństwa i mediow prywatnych(a Ci tak grają jak większość społeczeństwa,bo....to nie już niszowa TVP ,tylko prywatny biznes ,trzeba grać jak większość ,choć przecież liderzy Pisu sami się podkładają).
A tak zyciowo w końcu ...gdyby ta partia była człowiekiem o takim charakterze....to każde z nas odsuwałoby się od takiego kolegi:))A politykę prowadzą ludzie,to nie maszyny-zestaw charakterów ,zachowań ,emocji ,wad ,zalet typowo ludzkich .Reakcja na to też jest ludzka.
Dojść do czegoś można ZAWSZE,zdobyć cel, można ZAWSZE ...ale metody i styl jest ważny.Inaczej wszystko się zepsuje.
Brak zdolności ,brak metody by osiągać małe cele i większe..zastąpiony zwracającym uwagę na emocje awanturnictwem,pieniactwem,wypowiedziami podszytymi wręcz nienawiścią.I mamy taki efekt jak z Komisją Macierewicza.I tylko szlag trafia ,że opozycyjny potencjał się marnuje .A to fucha nad fuchami.A poważniej ,to brak odpowiedzialności za Polskę.Nieumiejętność bycia opozycją.
Strasznie rozpisałam,ale przepraszam:)
W każdym razie dziękuję za doczytanie do końca

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94002

To, ze wiele osob krytykuje to co sie dzieje w obecnej Polsce, nie oznacza, ze przysluguje pani prawo do takich uogolnien. Prosze sie wczytac uwaznie w wypowiedzi dyskutantow na niepoprawnych, takiego drugiego miejsca nie ma w polskim internecie, gdzie spieraja sie osoby o tak roznych pogladach. Niestety, bo przydaloby sie.
Co do mediow prywatnych to tylko sbecy dostali takie fuchy i media prywatne. Prosze nie manipulowac, polskiemu spoleczenstwu nigdy nie dano szansy na normalnosc. Pretensje prosze zglosic do Michnika i Kiszczaka, ktorzy zbudowali ten ponury system.
~z powazaniem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#94003

bardzo mnie Pan(?)zrozumiał.I póki się właśnie nie będzie rozumieć...to merytoryki i dobrej pracy nie będzie.Będzie tylko kopanie i wmawianie sobie wzajemnie tego kto gorszy ,a kto lepszy.To nie ogólnienia.To ....podstawy.Fucha w moim znaczeniu ,to świetna pozycja narzędzia jakim jest opozycja.Daleka jestem od manipulowania.Zresztą w czym? W tym ,że mówię;w Polsce teraz potrzebna jest dobra,rozumna opozycja?Czy to znaczy ,że jestem przeciwko opozycji jako takiej?Gdyby patrzeć na to z każdej str ,to każdy by na tym wygrał;Rząd z Prezydentem ,bo wina nie bylaby tylko ich:),Pisowi ,bo zdobyliby naturalną drogą zwolenników (co dałoby niewymuszoną możliwość w wyborach),i co najważniejsze-społeczeństwu ,które na tym tylko by skorzystało. Proszę mi przestać wmawiać manipulacje ludźmi ,choćby z jednego powodu...ja nie jestem za opcją ,ja jestem za dobrymi rozwiązaniami .I jak Pan słusznie stwierdził,to miejsce dla dyskutantów o różnych poglądach.Moje są takie:).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94004

Prosze pani, ciagle kopanie i obrzucanie obelgami to ja obserwuje na roznych stronach internetowych. Przez dlugi czas na niepoprawnych mozna bylo przeczytac ciekawe dyskusje, ale ostatnio pojawily sie tutaj pijane zajace. Ja rozumiem rozne poglady, ale nie rozumiem tej nienawisci, ktora toczy ludzkie serca.
Co do opozycji w Polsce to jej nigdy nie bedzie jesli media lansuja takie szumowiny jak Palikot, Kutz i Niesiolowski. Pani tego nie dostrzega? Nie widzi pani jakim jezykiem rozmawia sie w mediach z opozycja? Od tego zacznijmy, od jezyka.
~z powazaniem i szacunkiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#94005

Widocznie wyobraźni Tobie brak i potrzebujesz bardziej bezpośrednich doznań.
To do Ciebie nie przemawia :

Następne mogą być Nasze dzieci !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94161

Jakie społeczeństwo ?!?!
Towarzystwo o którym Pani pisze "społeczeństwo",
wymaga na gwałt resocjalizacji !
Oczami WSIowej telewizji Pani patrzy ?
Prywatnej rzekomo ...
He he he ...
W cywilizowanym kraju,
po trzech latach kiepskich rządów, sekuje się opozycję ?
No i ta "fucha nad fuchami" ...
Co "one" Wam zadali ?
W pokarmie czy w napitku ?
Wszystko na kasę przeliczacie ...
A jak kasa się skończy, to będziecie z okien skakać ?
Priorytety daliście sobie poprzestawiać !
Nie ma przed Wami przyszłości i nie ma co się układać
z kamikadze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94167