GŁODÓWKA Tarnowskie Góry cd

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Historia

Dawniej dzieci miały świadomość, że nauka zmieni ich los, wykształcenie sprawi, że ich życie będzie lepsze w przyszłości u siebie, na OJCOWIŹNIE.

Głodówka w Tarnowskich Górach (15-23.04.2012) - prowadzona przez legendarnych śląskich opozycjonistów z czasów PRL-u, Jadwigę Chmielowską, Annę Zaskórską, Andrzeja Kamińskiego oraz Ryszarda Nikodema - w proteście przeciwko eliminowaniu nauki historii ze szkół, została w miniony poniedziałek „zawieszona” w tym sensie, że pałeczkę teraz przekazano do Częstochowy.

„ - Ambitniejsze „dzieciaki”, weźcie odważnie sprawy w swoje młode ręce !” - nawołują wciąż, jak dawniej, mocnym głosem zasłużeni emeryci, niemal wprost przywołując z przeszłości skuteczne przeciwstawianie się uczniów tzw. rugom szkolnym.
Akcję „skaczących głodówek” wspiera bard Strefy Wolnego Słowa (obecnie formalnie związany z „Gazetą Polską Codziennie”), Paweł Piekarczyk, jeżdżąc do miejsc protestu i dając małe koncerty pod roboczym tytułem „Ajenci kondominium”.

Oświadczenie Jadwigi Chmielowskiej:
http://www.youtube.com/watch?v=VAOYTkH93Mw

Brak głosów

Komentarze

Skład osobowy tego komitetu nie budzi zaufania. Leszek Jaranowski i Piotr Gryza nie są godni naszego poparcia. Pisałem już o tym w poprzednich postach.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#248644

Dla najemników Opary i generałów po moskiewskich szkołach z pewnością.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#248658

Podałem dwa konkretne nazwiska. Mam rzeczywiście generałów w rodzinie, ale oni zginęli
w Katyniu. Żadnych innych generałów nie znam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#248774

... (jakiegoś orientalnego, jak sądzę, bo w Polsce mieliśmy tylko Piastów, Unia dopuściła kilku książąt litewskich, a pozostali byli uzurpatorami z tytulaturą kupioną na obcych dworach), może nawet Matkę Boską... Dziwne i szkoda, że przy takich koligacjach nie potrafisz odpowiedzieć Petroneli na proste pytania o najbliższą rodzinę.
Możesz sobie być sfrustrowanym egotykiem, konfabulatorem, monomaniakiem, ba, nawet agentem (świadomym lub nie), bo ostatecznie różnych Bozia ma lokatorów, tylko nie spamuj, bo to wbrew regulaminowi. Poza tym, proszę, kompromituj się dalej, ku naszej zdrożnej uciesze:):):)
"Nie polezie orzeł w gówna"? Czyżby??? Masz w domu lustro? Indywiduum, które ma czelność powoływać się na Katyń, a wącha się z NE, bękartem absolwentów szkół NKWD i GRU pewnie nie ma.
P.S.
Masz kłopoty z odmianą? Na dodatek z ortografią? Co to niby jest "dixija"?:):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#249219

A tak na serio, to, widzisz, zawsze "się znajdzie" jakiś, co to lepiej od innych wie, że nie warto...
Tak samo było z kilkoma petycjami i innymi akcjami wsparcia. Jak się już uda nam tutaj zjednoczyć przy jakiejś okazji - natychmiast komuś to przeszkadza i sieje ferment.

Vote up!
0
Vote down!
0
#272745

skąd się wziął ten Tomasz Sokolewicz tutaj z takim wpisem ni z gruchy, ni z pietruchy? Trol jakiś czy co?

Vote up!
0
Vote down!
0

insurekcjapl

#272736

W sieci jest trochę informacji o tym Sokolewiczu i o jego ojcu - konfidencie UB i SB przez kilkadziesiąt lat, następnie sędzi Trybunału Konstytucyjnego z poręki SLD.

www.polonus.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2077

Vote up!
0
Vote down!
0
#274549