ŚLĄSKIE WKURZONE MIASTECZKO ZAPRASZA DO CHORZOWA

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Inicjatywa pn. Śląskie Wkurzone Miasteczko zaprasza do Parku Śląskiego w Chorzowie, do kwartału zwanego Polami Marsowymi na dzień 29.06 (sobota) b.r. na godz. 10.30. Impreza nosi tytuł: "Chorzów Wita Donalda Tuska i jego kumpli z PO", w skrócie “ChWDT”. Organizatorzy marcowego strajku generalnego w regionie śląsko-dąbrowskim zapraszają do odwiedzin całymi rodzinami. Wystarczy znać hasło ("Na szczaw") i odzew ("I na mirabelki").
Gwoździem programu ma być możliwość obejrzenia od zewnątrz cyrku Platfusów, który tego dnia zajedzie do Hali Kapelusz, aby zaprezentować program pt. „Kongres Partii”. Śląskie Wkurzone Miasteczko stanie w sąsiedztwie obiektu zwanego Kapeluszem. Można będzie z bezpiecznej odległości podziwiać ten cyrk i zupełnie za darmo POśpiewać, POkrzyczeć, POgwizdać i zdrowo się POśmiać. Można będzie też zapytać pewnego pana, jak żyć? O ile BOR nie zgłosi uwag.

Niewątpliwą atrakcją dla gości Śląskiego Wkurzonego Miasteczka będzie możliwość poklepania po grzbiecie zagubionych delegatów na Kongres, zrobienie sobie z nimi wspólnego zdjęcia, a nawet krótkiego filmu. Pokażemy też żelazny numer z repertuaru cyrku Platfusów „Kultura jedzenia śniadań z ciała rozebranej hostessy”.
Nie zabraknie też atrakcji kulinarnych z zupą szczawiową i kompotem z mirabelek na czele oraz atrakcji muzycznych, w tym koncertu boysbandu Szczaff i girlsbandu Mirabelki oraz pokazu orkiestry dętej pt. „Burzenie murów Jerycha”.
Finałowym akcentem wspaniałej zabawy będzie próba tradycyjnej wymiany zegarków pomiędzy gośćmi Śląskiego Wkurzonego Miasteczka i artystami cyrku Platfusów oraz wręczenie Wielkiej Księgi Podziękowań kierownictwu cyrku.
Wpisy do księgi będą zbierane przez całą imprezę. Można będzie podziękować za Koleje Śląskie, za tanią komunikację miejską, sieć autostrad i szybką kolej, za świetnie płatne miejsca pracy, za skok cywilizacyjny, za zieloną wyspę, za możliwość emigracji zarobkowej, za dostępną dla każdego służbę zdrowia, za miejsca w przedszkolach i wspaniałe szkolnictwo, za mieszkania i za wszystkie inne cuda, które nam obiecano.
(Uwaga! Autor najserdeczniejszych podziękowań otrzyma dodatkową porcję szczawiowej)
Ważne! Gości Śląskiego Wkurzonego Miasteczka uprasza się o niezakładanie krawatów. Chodzi przede wszystkim o to, aby obsługa imprezy nie pomyliła Was z cyrkowymi artystami, a poza tym, jak wiadomo, gość pod krawatem jest mniej awanturujący się, czyli dusi w sobie żale i stresy, co może być przyczyną poważnych schorzeń. Jeśli już musicie coś koniecznie założyć, to załóżcie wesołe maski na twarze. Albo przygotujecie własne, albo skorzystacie z tych, które będą rozdawane przed wejściem do miasteczka.
Wszak cały naród się raduje, gdy kongres Platformy obraduje.
Serdecznie zaprasza,
Dyrekcja
Śląskiego Wkurzonego Miasteczka

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Znalazłem następujący link na portalu [www.1917.pl]:
http://www.1917.net.pl/node/17721 i wychodzi mi że to ta sama impreza. Albo przynajmniej te same hasła i organizatorzy. Tylko w oryginale mowa jest o "Śląskim Wkurwionym Miastczku".
Akcję ma organizować Polska Partia Pracy, a anons jest na stronie najbadziej bolszewickiego portalu jaki znam.
Czegoś tu nie rozumiem.
Czy można prosić o wyjaśnienie?
Honic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366343

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/wkurzone-miasteczko-powstanie-w-parku-slaskim,1,5547884,region-wiadomosc.html

W bogatym programie Śląskiego Wkurzonego Miasteczka znaleźć można m.in. haratanie w gałę, wymianę zegarków, cyrk Platfusów, częstowanie cygarem przez Rostowskiego, a z kulinariów zupę szczawiową i mirabelki. Będzie specjalna księga pochwał dla umiłowanej Platformy Obywatelskiej. Będzie można dokonać wpisu i w ten sposób podziękować "za sukces Kolei Śląskich, za tanią komunikację miejską, za sieć autostrad i szybką kolej".

- Będzie zapewniony szereg atrakcji, bowiem cały naród się raduje, gdy Platforma obraduje - zapewnia Patryk Kosela, rzecznik prasowy Komisji Krajowej WZZ "Sierpień 80".
http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/1901116,chwdt-co-to-znaczy-slaskie-wkurzone-miasteczko-program,id,t.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366346

że nie chciałbym popierać imprezy organizowanej przez bolszewików. Nawet jeśli twierdzą że popierają słuszne postulaty kogoś kogo szanuję. Oni "jadą po całości" i - zapewniam - nie lubią tak samo PO jak i PiS. Pamiętam "Święto Trybuny Ludu" i - jeśli to impreza tego typu - chciałbym być od niej z daleka. I chciałbym się mylić w swoich wnioskach, oczywiście.
Inny link: http://www.partiapracy.pl/?skelMod=ModNews&nid=520
Pozdrawiam
Honic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366352

Twórcą Śląskiego Wkurzonego Miasteczka jest Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy, czyli organizator strajku generalnego w regionie śląsko-dąbrowskim, który został przeprowadzony 26 marca br. MKP-S tworzą największe związki zawodowe działające w tym regionie: NSZZ "Solidarność", OPZZ, Forum ZZ i WZZ "Sierpień 80".
http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/1901116,chwdt-co-to-znaczy-slaskie-wkurzone-miasteczko-program,id,t.html#2f94379df4ef1d88,1,3,5

- Będzie można zapytać też pewnego pana jak żyć? O ile... BOR nie zgłosi uwag - informuje Patryk Kosela.

http://www.partiapracy.pl/?skelMod=ModElections&peid=742&mmid=385

Dlaczego nie PiS ?
Bo-
Kongres PiS. Głównym tematem pierwszego dnia będzie Górny Śląsk

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kongres;pis;glownym;tematem;pierwszego;dnia;bedzie;gorny;slask,242,0,1334770.html

Oni próbują nas gonić, a dystans się poszerza - ocenił Tobiszowski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366355

Czyli się myliłem. Bardzo dobrze. Niemniej, ciekawe, że lewacy chcą coś na tym uzyskać lub się "podczepić".
Pozdrawiam
Honic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366369

 Jak słyszę/widzę nazwisko "Tobiszowski" to mnie mdli.

Dlaczego? Ano w RUDZIE ŚLĄSKIEJ pod rączkę z RAŚ oraz PO na czele z "przemiłą" pania  Pietraszewską ZA WSZELKA CENE probuja odwolac Pania Prezydent Grazyne Dziedzic. Nie udalo sie z referendum (UM wyczail, ze podpisy sa sfałszowane!) to teraz chca przez Radę Miasta. Dlaczego? Przede wszystkim ze Pani Prezydent nie lubi ukłądów i odciela niektorych ludzi od "waaaaadzy" i kasy. Pani Prezydent zredukowala praktycznei do zera OGROMNY dlug Rudy Slaskiej pozostawiony po poprzedniku (2 kadencje), dba o zwyklych ludzi, sprzedala sypiacy sie PEC, chciala spalarni smieci w miescie (z daleka od zabudowania, wg swietna inwestycja) - przyklady mozna mnozyc. Jest torpedowana z lewa i prawa (choc SLD raczej sie wstrzymuje).

Tobiszowski ponaddto wsciekl sie na inicjatywe Klubu Gazety Polskiej zeby najruchliwsze rondo nazwac im. Marii i Lecha Kaczynskich. Odrzucil wniosek obywatelski, by po kilku tygodniach...zglosic sam to samo tyle w innym miejscu (sic!). Fajnie nie? Tobiszowski glosow nie odstanie, a wniosek o odciecie go od wladz regionalnych jest juz przygotowywany prze obywateli. Ponadto dupochlast Tobiszowskeigo niejaki Wieszołek jest jego kandydatem na urzad prezydenta a nawet w PiSie nie jest. Dziwne prawda? 

Sorry ze pisze to w tym watku, ale warto zebyscie wiedzieli kto zacz. Potwierdza sie niestety, ze struktury PiS sa niekeidy zenujace i wchodza w szemrane uklady z RASowcami i Platfusami. Rzyyyyyg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366375