Emerytalne rozwolnienie i Poszukiwany Jerzy Bahr !

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 Emerytalne rozwolnienie


 Usłyszałem w radio newsa o salomonowym wyjściu z twarzą Pawlaka i Tuska. Zaserwowali nam wielodniowe show,którego i tak jedynym efektem jest kolejne włożenie swoich łap do kieszeni ciemnej masy,bo za taką uważają naród mieszkający nad Wisłą. Robią w portki przed jutrzejszą manifestacją bojąc się,że pojawiła się realna groźba,że ktoś im z pod tyłków wyrwie prominentne stołki. Nie można odpuszczać łobuzom,co rozdają państwową kasę na piwo dla Greków zabierając chorym ludziom leki! Ta europejska POlityczna POprawność rządzących prowadzi do eksterminacji społeczeństwa, któremu nibyMają służyć. Jak długo jeszcze można znosić ze wszystkich stron nie kończące się pasmo podwyżek?! Nie można tolerować sytuacji,kiedy cichutko sztuka po sztuce ludzie będą fikać z powodu różnych swoich osobistych tragedii,które w bezpośredni sposób nie wpiszą się w statystyki biedy,a tak naprawdę ona jest dramatu pierwszą przyczyną! 


Niech to Was poruszy - googluj: "Samobójstwo z biedy" Poszukiwany Jerzy Bahr !


 

Nie tyle On sam,co zapis wywiadu jakiego udzielił 16 kwietnia 2010 TVN,a w którym opowiadał o swoim pobycie na lotnisku Sewiernyj w oczekiwaniu na przylot Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z delegacją RP.
Kiedyś miałem namiar na ten film,lecz... TVN po za tym,że sam go usunął z własnych serwerów to jeszcze zablokował na YouTube!!!
Czy ktoś mógłby na niego dać namiary???
"Wspomnienie" tego filmu....
http://baltow.salon24.pl/282543,telefon-do-bahra

OŚWIADCZENIE:

Oświadczam,że nie uznaje praw autorskich TVN na relację ambasadora mojego państwa z jego służbowej obecności na lotnisku pod Smoleńskiem w oczekiwaniu na przylot polskiej delegacji na uroczystości upamiętniające Mord Katyński.

Telewizja która otrzymuje publiczne środki finansowe pochodzące z abonamentu obywateli demokratycznego państwa nie może ograniczać dostępu tym,którzy na nią pieniądze łożą informacji w tak WAŻNEJ dla nich sprawie.

Prawo które na to zezwala jest... ZŁYM PRAWEM i należy go zmienić!!!

 

Jerzy Bahr - http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Bahr

Lotnisko -http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_wojskowe_Smole%C5%84sk-Siewiernyj

 


tu kiedyś było - http://niepoprawni.pl/blog/1586/poszukiwany-byly-ambasador-w-moskwie-pan-jerzy-bahr

 

Telefon do Bahra - http://baltow.salon24.pl/282543,telefon-do-bahra

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów