Wstydź się pan,panie Tusk!!!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

......Do początku marca wydaliśmy już blisko 70 mld zł unijnych dotacji - o połowę więcej niż druga w kolejności Hiszpania! Zawarte umowy o dotację opiewają na jeszcze większą kwotę - 233 mld zł. To przekłada się na konkretne efekty. Nie tylko na kilometry zbudowanych za unijne dotacje dróg i nowe oczyszczalnie ścieków. Dzięki sprawnie rozdzielanym unijnym dotacjom nasze firmy inwestują w nowe technologie, rozwijają eksport. To oznacza tysiące nowych miejsc pracy" - przekonuje szef rządu...... 

 

Owszem 70 mld. brzmi to dobrze,ale.... ile w tym jest bezsensownych wydatków?Szkolenia z których nic nie wynika,bo odsetek zatrudnienia jest po nich znikomy,ile kasy wydanej na bezsensowne kampanie,promocje,wystawki,które nie generują trwałego majątku narodowego?Zasada jaka przyświeca rządzącym,to brać ile wlezie,niech lud się bawi,a co będzie potem.... to niech martwią się inni,bo my mamy już rancza(choćby Drzewiecki) w USA.Za to zdanie cytuję: 
  "Reformy mają tylko wtedy sens, gdy przy elementarnej odpowiedzialności za budżet dają ludziom satysfakcję z życia tu i teraz, a nie satysfakcję doktrynerom albo wyłącznie przyszłym generacjom". 
za to zdanie powinno zgarnąć pana Tuska ABW!!!

Co to za gospodarz,który swą wyobraźnią nie sięga jutra??!!

przypomnę tekst T.Lisa:
www.wprost.pl/ar/204944/1000-krzyzy-na-1000- dni-plus-VAT/

Często przywoływany "autorytet"polityczny(ponoć niezależny??) na WIKI:
pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Kik

"Dług i edukacja"

o smoleńsku;

Pamiętam,jak pan panie premierze siedziałeś przy Putinie w namiocie gapiąc się w jego "ściśle tajny" pancerny laptop.i co z tego wynikło?? siedziałeś pan na schodce pod drzwiami chatki z napisem "Rosja" i czekałeś skulony bezczynnie na to,aż ktoś otworzy te drzwi i rzuci ci,jakiś kęsek informacji o katastrofie,abyś mógł zadowolić "swój" naród.choćby lista katyńska(znana wcześniej zresztą) w trakcie wyborów prezydenckich.na pierdoły kasę potrafisz trwonić, a na kawałek plandeki,aby przykryć wrak było ci szkoda!
Wstydź się pan!!!

Home -  www.baltow.cba.pl

 

Brak głosów

Komentarze

zby
Bardzo dobry i trafny tekst.
Nie ma sie co dziwic , ze ten plemier powiedzial kiedys, ze "Polska to nienormalnosc". To on tez apelowal w 1992 roku aby Kaszuby zyskaly oddzielna autonomie. Jak to glupie POLACTWO moze jeszcze na niego glosowac. Odpowiem sobie sam bo te wyksztalciuchy zostaly przerobione jeszcze przez komune i PZPR i maja dalej bezkrytycznie umysly skazone.

Vote up!
0
Vote down!
0

zby

#143044

Często pieniądze na warsztaty czy szkolenia wracają do unijnych agend. Wiele programów ramowych związanych jest z powtórnym mieleniem istniejącej informacji, prezentacją jej w odmiennej formie, "wypracowaniem" nowej strategii zarządzania, a następnie, przepraszam za słowo, dysseminacji produktu, najczęściej za pomocą stron www.
Ogólnie rzecz biorąc, kadra kadrze robi prezenty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#143050