Co boli POprawną "Gazetę Wyborczą"???

Obrazek użytkownika baltowcom
KrajPo reakcji administratorów forum "GW"(Kraj,Kielce) na którym założyłem wczoraj wątki poświęcone katastrofie smoleńskiej wnioskuję,że coś musi być na rzeczy w tym co napisał Demostenes,bo oba wątki zostały wykasowane,a w Kielcach,gdzie drugi raz ponowiłem dziś też już go nie ma!!!

Przecież tyle przeróżnego wulgarnego chłamu tam gości,a mój tekst.... nie mile widziany!!!

Pytanie - DLACZEGO???

Poniżej treść jaką umieściłem:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ślady materiałów wybuchowych!!!

"„Oni nie wiedzą, co robić. Znaleźli na jego ciele ślady materiałów wybuchowych. Jak się Polska o tym dowie, będzie skandal” – dowiedziałem się od mojego informatora, pracownika naukowego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

 

Nie chciał o tym rozmawiać przez telefon. W wolnej Polsce to tabu. Temat niebezpieczny.

 

 

5 dni temu wpłynęła do Naczelnej Prokuratury Wojskowej ekspertyza w sprawie sekcji zwłok Zbigniewa Wassermanna – jednej z 96 ofiar katastrofy smoleńskiej. Ani wojskowa prokuratura, ani Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu, gdzie przeprowadzono badania, nie poinformowały opinii publicznej o wynikach sekcji. Tłumaczono to koniecznością zapoznania się z dokumentami najbliższej rodziny Zbigniewa Wassermanna. Według cytowanych przez media wypowiedzi prokuratura Rzepy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, opinia ma być „obszerna i bardzo szczegółowa”.

  CAŁOŚĆ -  http://demostenes.nowyekran.pl/post/44918,slady-materialow-wybuchowych-na-ciele-zbigniewa-wassermanna

 

 Zarzuty dla borowców

"Prokuratura chce postawić zarzut niedopełnienia obowiązków kilku oficerom Biura Ochrony Rządu - dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM. Chodzi o przygotowanie wizyt premiera i prezydenta w Katyniu w 2010 roku....

...Śledczy wzięli pod lupę nieobecność borowców na płycie lotniska przed przylotem delegacji. Prokuratorzy przyznają, że były próby wejścia oficerów na lotnisko, jednak Rosjanie się nie zgodzili.

 

 

Na zamówienie prokuratury od kilku tygodni powstaje opinia biegłych - byłego zastępcy szefa BOR-u i dowodzącego akcją w Magdalence.

 

Według informacji RMF FM wykazali oni, że starania funkcjonariuszy były zbyt słabe. Biegli uważają, że borowcy byli w stanie przeforsować swoje wejście na płytę i dokładnie obejrzeć lotnisko przed przylotem naszych VIP-ów....

 

 CAŁOŚĆ -  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/beda-zarzuty-dla-borowcow-ws-wizyt-w-katyniu,1737267,6911

KGB w sercu polskiego internetu!!!

Nie ma końca kontrowersji wokół Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej. Od przeszło dwóch tygodni "Gazeta Polska Codziennie" i portal Niezalezna.pl piszą o tym, że NASK wydzierżawił Agorze najważniejsze polskie domeny: poland.pl i polska.pl. Teraz „Codzienna” ustaliła, że podległy Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego instytut udostępnia swoje serwery odpowiedzialnym za dławienie opozycji białoruskim służbom specjalnym. Z serweru NASK korzysta m.in białoruskie KGB.....

 

CAŁOŚĆ-  http://niezalezna.pl/20647-bialoruskie-kgb-na-serwerach-nask

 

Powstrzymam się od rewanżyzmu i nie obrzucę nikogo epitetmi.Prganę Wam powiedzieć,że gdyby nie te 20-25% społeczeństwa określnego w niezbyt miły i wyszukany sposób to sprawa wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej skończyłaby się na raprcie Anodiny i awansie na stopień generalski szefa BOR Janickiego.

Dziwi mnie Wasze bezkrytyczne dawnie wiary we wszystko,co powiedzą Wasi POlityczni guru.Bez urazy,ale to dla mnie jest przejaw pełnego fanatyzmu zaślepienia i wyrazem niepojętego braku szacunku do własnego państwa.Jak można obdarzać pełnym zaufaniem Putina?Czy zapomnieliście już Dubrowkę,Biesłan,Politowską i wiele,wiele innych,a ostatnio nie widzicie rosyjskich "wyborów"??? Wróćcie pamięcią do pierwszego dnia katastrofy i słynnych SMSów ustalających wersję o zrzucaniu winy na pilotów,obchodzenie się z wrakiem szybko poszatkowanym na jeszcze drobniejsze kawałeczki,a potem zwalone pod gołym niebem na wiele miesięcy.Czy to Was nie razi??? Tam zginęli ludzie stanowiący elitę Waszego państwa z dowódcami wszystkich naszych wojsk.Wątpliwości wokół tej sprawy jest mnóstwo,a Wy... tkwicie w zalecanym Wam POprawnym POlitycznie przekonaniu.Sprowadzacie wszystko do tego,że zginął nie Wasz prezydent,a ja zapewniam Was,że nie byłbym tak pełen jak Wy złej woli w przypadku,gdyby to przydarzyło się Waszemu i też nie byłbym ślepy na fakty,jak Wy jesteście teraz.Szacunek do własnego państwa wymaga,aby całą prawdę rzetelnie wyjaśnić,a nie zmieść pod dywan i pogrążać się dalej w "chocholim tańcu"!

SMSy - http://wpolityce.pl/wydarzenia/8474-general-petelicki-uwaza-ze-za-sms-a-z-instrukcja-10-kwietnia-odpowiedzialni-sa-czolowi-politycy-po-min-donald-tusk

 

 

ZAUFANIE - http://baltow.salon24.pl/215839,zaufanie

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tusk jeszcze w pierdlu będzie siedział.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#209099

POwinien już po tym,gdy powiedział swoje słynne "Tu i teraz"

http://niepoprawni.pl/blog/1586/wstydz-sie-panpanie-tusk

http://www.baltow.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.baltow.com

#209221

A ten Domostenes to jest wiarygodny? Ten blog jakiś taki mizerny http://demostenes-blog.blogspot.com/ Bo pani w warzywniaku to mi powidziała, że to wszystko jest w oparach absurdu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209103

Demostenes,czy wystarczająco wiarygodny tego nie wiem,lecz może być coś na rzeczy skoro admin wyborczej zareagował w ten,a nie inny sposób.Przecież wiesz ile hamstwa panoszy się na forum wyborczej,a jakby nie było to infomacja wiarygodna,czy też mniej wiarygodna zostaje usuwana.coś chyba nie tak-przyznasz?co do doniesień Demostenosa to sądzę,że z zamieszania jakie ona wywołała niebawem wszystko powinno się wyjaśnić.

http://www.baltow.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.baltow.com

#209219

Sensacje ekspertow amerykanskich z NASA i teraz stwierdzone materialy wybuchowe na zwlokach Sp. Wassermana.. Tasmy Klicha..itd, itd.  To miazdzace fakty dla tzw. Rzadu RP, a z faktami sie nie dyskutuje podobno, gdy mowa o dzentelmenach. ONI jednak beda dyskutowac, to jasne jak Slonce Peru, bo ONI nigdy nawet nie stali obok Dzentelmenow, to ZDRAJCY i ZAPRZANCY. Czy uda sie ich jednak wsadzic za Operacje Smolensk? Jakos nie wierze.. 

Panter74

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Panter74

#209182

To jak dalej wszystko się potoczy zależy w ogromnej mierze od tego,co stanie się Macierewiczem.Dlatego należy robić dużo szumu wokół podjętej próby przez WSI jego zapuszkowania.Miejmy nadzieję,że do tego się nie posuną.

http://www.baltow.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.baltow.com

#209220