"Co mam jeszcze dla Was zrobić?!"

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

Długo nic nie pisałem o ... tej naszej "Republice Bananowej(Jabłkowej)"czy też jak niektórzy wolą Bałtów określać "Białorusi",lecz sprawa niedawnych "wyborów" jest dość śliska,a przykład osoby która już na niej "wywinęła orła" spowodował wzmożoną czujność i ostrożność.

Według mojej wiedzy na dziś sprawą bałtowskich wyborów zajmuje się prokuratura i prowadzi - sobie znane - jakieś czynności.Z tego co wiem to, że jak dotychczas nie przesłuchała jeszcze członków komisji ani gminnej,ani obwodowych,więc szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia na czym to postępowanie właściwie polega.Myślę,że być może śledczy "zasłuchali się" w nagraniach rozmów tel. coniektórych członków komisji i mężów zaufania,którzy korzystając intensywnie ze swoich komórek raportowali dane na temat obecności przy urnie do swojej "Centrali Wyborczej",czy też bezpośrednio do "Wolontariuszy-Taksówkarzy" i generowali w ten sposób kolejna rekordową frekfencję! Na potwierdzenie tej tezy niech słoży zdanie wypowiedziane w lokalu wyborczym w Bałtowie przez młodego i bystrego chłopaka który po dokonaniu "Włściwego Wyboru" zwrócił się do komisji z pytaniem:"Co mam jeszcze dla Was zrobić?!"

Próbowałem połączyć datę odejścia z zajmowanego stanowiska byłego WiceWójta z dniem będącym oficjalnym końcem kadencji samorządu, czyli samego Wójta,z dniem jego ponownego zaprzysiężenia,a także z wybraniem Sekretarza Gminy i... nic z tego do dnia odejścia z urzędu p.Dasiosa nie pasuje.Oficjalne wyjaśnienie jakoś mnie osobiście nie przekonuje-niestety.

A co do drukowanego przed wyborami i niezaewidencjowanego spisu wyborców to... więcej niż prawdopodobne,że ten fakt miał miejsce(trzy źródła),a skoro tak,to... jest to przestępstwo przeciwko wyborom oraz ustawie o ochronie danych osobowych.Kim jest osoba która ten fakt zataja ?! Taka osoba staje się w ten sposób współwinną,a co za tym idzie nie może sprawować funkcji,ani piastować urzędów pochodzących z powszechnych wyborów!

     

 

Całość tematu na -  www.baltow.cba.pl 

 

Brak głosów