Zamachy terrorystyczne na Ukrainie?

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Świat

Śmiem wątpić.
To znaczy, ja nie neguję, że były wybuchy, że są ranni i być może zabici (oby nie). Ja tylko nie widzę potencjalnych terrorystów, którzy mieli by jakiś cel w takich zamachach w dniu dzisiejszym. W czasie ME 2012 a i owszem, ale teraz - kompletny bezsens.
Jedynymi, którzy według mnie mogą stać za takimi "zamachami" są ci sami, którzy wysadzali własne budynki mieszkalne z własnymi obywatelami aby mieć pretekst do kolejnego zbrojnego ataku na Czeczenię. Czyli Rosja. Co oczywiście oznacza, że można to nazwać zamachem terrorystycznym, ale terrorem państwowym. Czyli mamy powrót do okresu lat 1960 - 1990 gdzie wprawdzie nie bezpośrednio, ale to jednak Rosja de facto wspierała te wszystkie lewackie bojówki i ugrupowania terrorystyczne.

A skoro tak, to możemy się czegoś takiego samego spodziewać w Polsce. W Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, gdziekolwiek. Najbardziej narażone są oczywiście te miasta, w których przewiduje się mecze ME 2012.

To są bardzo złe wiadomości dla nas w Polsce. Wprawdzie można przyjąć za pewnik, że służby na Ukrainie są dużo bardziej zrusyfikowane niż w Polsce, ale to marna pociecha według mnie. Lepiej by było, żeby w służbach w Polsce nie było żadnego człowieka, który kończył kursa bezpieczniackie w Moskwie, ani nikogo z rodziny ludzi, którzy takie kursa kończyli.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Brak głosów

Komentarze

Coś kiepsko jak na terrorystów.
No chyba że to początkujący jacyś są.
Remek.
"Pieniądz jest nerwem wojny"

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#249444

uważam,że te wybuchy mają odciągnąć uwagę od sprawy Julii Tymoszenko, w ostatnim czasie media ostro krytykowały Ukrainę za tą "opozycjonistkę" i warunki w jakich przebywa. Wygodny pretekst przed Euro 2012 aby odciągnąć uwagę i od tej nie wygodnej sprawy i rozładować zaistniałą sytuację.

Vote up!
0
Vote down!
0
#249453

Ładunki umieszczone zostały podobno w betonowych pojemnikach na śmieci.

Domyślać się należy, że cały impet wybuchu idzie podczas detonacji w górę nie rozrywając pojemnika.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#249577