Jutro w Parlamencie Europejskim

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Lub w innej tego typu instytucji. Być może po prostu będzie to wywiad w jednej z telewizji, powtórzony oczywiście w całości w innych mediach. A w skrótach powtarzany po wielokroć przez cały świat.
No dobrze, ale o co chodzi.

Zacznijmy od początku.
Na Uniwersytecie Wrocławskim miała się w dniu dzisiejszym odbyć "konferencja", no według mnie to raczej należałoby nazwać takie zbiegowisko sabatem czerwonych czarownic. Ale to nieważne.
Ważne jest coś innego.
Otóż jednym z "gości" (prelegentów, panelistów?) miał być Daniel Cohn - Bendit. Europoseł, Francuz mieszkający w Niemczech.
I nagle się okazało, nie wiem czy na skutek różnych interwencji, w tym zawiadomienia do prokuratury, które wystosował Grzegorz Braun, że ten osobnik nie przyjedzie.
Nadal nikt nie rozumie o co chodzi?
Otóż chodzi o to, że jutro zacznie się kolejna antypolska akcja na skalę na pewno europejską jeśli nie światową.

Koń - Bandyta będzie mówił o groźbach jakie pod jego adresem napłynęły (czy realne czy zmyślone - nie ma to znaczenia), o przygotowaniach jakie polscy nacjonaliści podjęli aby go nie dopuścić do gmachu uniwerku we Wrocławiu. O fizycznym zagrożeniu jego osoby, gdyby tylko przekroczył granicę Polski, nie mówiąc o pojawieniu się we Wrocławiu. O braku tolerancji w Polsce, gdzie można nawet prokuratury użyć przeciwko posłom do PE. No i oczywiście o zwierzęcym, typowo Polskim antysemityzmie.

Ale to wszystko dopiero jutro.

Grzegorz Braun dał się według mnie podpuścić. Lepiej było milczeć, nie robić żadnych zadym, żadnych happeningów czy innych akcji w czasie tego sabatu czarownic. Dokładnie udokumentować wszelkie wypowiedzi tego osobnika i potem je nagłośnić, aby ludzie w Polsce wiedzieli z kim i z czym mają do czynienia.

This world is totally fugazi
Andrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jest takim Francuzem jak Szulc czy Fiszer Niemcem, czy Stolcman Polakiem.

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#352846

Nie wiem, czego dotyczyło złożone przez Brauna zawiadomienie do prokuratury, pewnie pedofilii Cohn-Bendita. Uważam, że samo złożenie takiego zawiadomienia nie jest niczym nagannym.
Wydaje mi się, że nie można być jak sparaliżowanym w obawie, że ktoś z tego zrobi jakiś swój użytek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352850

No i co z tego, że zacznie się jakaś anty polska akcja ?
Niech się zacznie. Nie pierwsza i nie ostatnia.
Coś Pan taki poprawny politycznie i taki bojaźliwy o tę światową opinię.

Bardzo dobrze, że obrzydzono żydowi-pedofilowi przyjazd do Polski.
Mieliśmy dopuścić, żeby "nauczał" o swoim zboczeniu ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#352853

  Opinia publiczna to nie tylko to, co mowia media. Ludziom na calym swiecie otwieraja sie oczy a najgorsza strategia jest podkulenie ogona i czekanie na dalszy rozwoj wydarzen, podczas gdy lewactwo nie zaprzestaje swoich dzialan.

Sam fakt, ze ten przestepca nie siedzi w wiezieniu wola o pomste do Nieba. To, ze mial byc prelegentem na Uniwersytecie Wroclawskim jest najbardziej wyuzdanym wyzwaniem dla polskiej kultury, tradycji, a nade wszystko moralnosci, ale na szczescie, nie tylko polskiej.

Poza tym, sam kryminalista oglosil, ze jest chory. Mam nadzieje, ze mowi prawde i nie chce sie wypowiadac na forum publicznym, czego mu zycze w tej chorobie.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#352856

Oczywiście, że go znowu podsumują jako radykała i oszołoma, ale co ma do stracenia? Zwłaszcza, że rozwiązanie, jakie sugerujesz, prawdopodobnie nie przyniosłoby żadnego efektu...

Ludzie w Polsce już dawno powinni wiedzieć, "z kim i z czym mają do czynienia", a jakoś nie wiedzą. ;)

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352865