Binienda - persona non grata

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Taki będzie skutek.
Prof. Binienda będąc obywatelem USA zostanie poproszony o opuszczenie Polski jako osoba niepożądana.
Może nie od razu, może nie w tej chwili, ale pewnie tak.
To samo jak sądzę może spotkać panów Szuladzińskiego i Nowaczyka. Tu już pewnie władze pójdą po rozum do głowy i już na lotnisku panowie ci zostaną zawróceni do samolotów i ciupasem odesłani tam skąd przybyli.
Swoje przewidywania opieram na tym co właśnie prokuratura wojskowa usiłowała zmajstrować w przypadku pana Biniendy. Wezwać na świadka, zaprzysiąc i tym prostym chwytem formalnym uniemożliwić dalsze prezentowanie wyników obliczeń szerokim rzeszom społeczeństwa.
Mówiąc szczerze ten cały raport MAK i "komisji Millera" to jest po prostu śmieszny. Śmieszny oczywiście z punktu widzenia naukowego. Znaczy się pisał i wypisywał tam jakieś dane politruk a nie inżynier. Bo jeżeli pojawiają się tam wartości, z których wynika, że 100 tonowy liniowiec pasażerski poruszał się z przyspieszeniem rzędu 5 do 8 g, to właśnie to oznacza. Że nikt nawet nie przeliczył tego co tam powypisywano, nikt nie przewidział, że znajdzie się jeden albo dwóch "dłubków" i zaczną to weryfikować.
Ale właśnie znalazło się kilku "dłubków" i zaczęli sprawdzać i weryfikować. I wyszły wszystkie bzdury (czy już wszystkie to się dopiero okaże) i kanciarstwa jakie znalazły się w tych rzekomo "dokumentach".

Tu należy dopisać coś na temat Uniwersytetu Akron, gdzie prof. Binienda jest pracownikiem.
Szefem tej instytucji jest emerytowany oficer lotnictwa USA. W związku z tym, to nie jest taka sobie zwykła szkółka niedzielna, tylko miejsce gdzie się szkoli i werbuje przyszłych pracowników takich instytucji jak NSA. Zaplecze techniczne dla CIA, FBI i innych. Binienda ma pełne poparcie swojego zwierzchnika, to też o czymś świadczy. Bo taki emerytowany oficer lotnictwa, to też nie jest człowiek nie mający swoich kontaktów w służbach specjalnych. Pewnikiem gdyby nie miał takich kontaktów i nie wykonywał pewnych dodatkowych czynności to nie został by szefem takiej instytucji. Że to spiskowa teoria, nie bynajmniej. To fakt. Służby mają swój udział w większości działań jakie podejmowane są w większości krajów. Tylko, że służby w USA są generalnie ze społeczeństwem, a w każdym razie nie tak ostentacyjnie i na każdym kroku przeciw społeczeństwu jak u nas.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bardzo mnie rozśmieszają komentarze mainstreamowych dupków, że prof.Binienda wykłada w prowincjonalnym technikum i takie tam duperele.
Ograniczenie umysłowe tych subiektów i ślepe posłuszeństwo waadzy tak im zaćmiło rozumy, że w ogóle nie zwrócili uwagi na... wyposażenie tego "prowincjalnego technikum".
O wnioskach wypływających z tego faktu już nie wspomnę.

Myślę również, że za badaniami profesora nie stoi w 100% czysty altruizm. W końcu jego badania smoleńskie kosztują ciężkie pieniądze, a kto rozdaje pieniądze bez szansy na ich zwrot 1:1 albo zwielokrotnione ?

Tylko Tusk finansuje wygody własnych 4 liter z pieniędzy podatnika, np. samolocikiem na meczyk co tydzień, helikopterkiem sprawdza przelotowość autostrad itd., co nijak i nigdy się nie zwróci fundatorom...
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#259425

"nikt nie przewidział, że znajdzie się jeden albo dwóch "dłubków" i zaczną to weryfikować"

Przewidzieli i byli pewni że nie znajdą się profesory w Polsce, którym skutecznie POzamykali gęby. Bo strach przed utratą cieplutkiej posadki na uniwerku jest silniejszy niż OBOWIĄZEK dochodzenia do prawdy.
Nie przewidzieli jednak że sprawą zajmą się osoby z poza Polski. Ale myślę że znajdą na to sposób.

Osobiście mam wrażenie że to całe śledztwo i badania wykonywane przez pseudo komisje MAK i Milera są prowadzone tak żeby zyskać na czasie. Nie ma w nich rzetelności bo ich rzetelność nie interesuje. Chcą tylko sprawę przedłużać tak jakby to miało trwać do pewnego momentu kiedy coś się wydarzy. Jakby czekali aż ruskie osiągną gotowość bojową.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#259435

tuman z drugim wziąć do pazurów KALKULATOR (!!!!!!), pogrzebać w mózgu (choć to może być trudne) i przypomnieć sobie taki wzór: s=v*t (podaję w wersji łatwiejszej do skumania przez tumanów: droga równa się prędkość razy*1 czas!)a potem przeliczyć, to oni się zajęli prof. Biniendą.
Jakie to typowe!
Nie z problemem, a z człowiek walczą.
P.S. Czy TW Bolek już wydał rozkaz spałowania prof. Biniendy?

*1 pomnożyć

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#259462