Niebulwersujący afisz w Poznaniu

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Na portalu miejskim epoznan.pl zamieszczono komunikat ilustrowany zdjęciami o następującej treści:

„Wielkoformatowa reklama zainstalowana na elewacji kamienicy przy Rondzie Śródka ma zachęcić poznaniaków do poparcia projektu ustawy, który ma ochronić małoletnich przed treściami dla nich nieodpowiednimi. Projekt ustawy powstał z inicjatywy. Inicjatorzy w trzy miesiące zebrali 250 tysięcy podpisów w całym kraju i przekazali swój projekt do Sejmu.

Według nieoficjalnych informacji reklama ma być zainstalowana przez około miesiąc. Wielu poznaniaków jest zbulwersowanych, że taka reklama znajduje się na szlaku wielu szkolnych kolonii zmierzających nad Maltę lub Nowego Zoo”.

Zawisł afisz adresowany do mieszkańców Poznania. Niewątpliwie w słusznej sprawie. Ochrona dzieci przed deprawacją jest przecież  rzeczą bardzo ważną i nie powinna w żadnym razie kogokolwiek bulwersować. Na jakiej więc podstawie autor komunikatu twierdzi, ze treść afisza bulwersuje wielu poznaniaków? Co w zamyśle autora teksu oznaczają  słowa „bulwersować” oraz na jakiej podstawie twierdzi on że „wielu”? Czyżby raziła półnagość dwóch panów z kolorową wstążką pośrodku, pokazanych od tyłu? Hipokryzja wymiarami  przekraczająca wielkość bannera!

Lokalizacja afisza została dobrze wybrana. Niech prawda dociera do dzieci i młodzieży gdzie tylko to możliwe!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

zbulwersowani

 

niezadługo cię mogą

dewiacje gejów

już nie bulwersować

 

jak zboczone golasy

zaczną po ulicach

tysiącami paradować

 

Z całych więc sił przeciwstawiaj się szerzeniu

tej zarazy i zgnilizny, która już powaliła na łopatki

i sterroryzowała większości krajów Zachodu! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1431808