Bohater ostatniej akcji

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Jakbym miał takich poparciuchów jak Czereśniak Całopolski to bym chyba z tego obornika za nic nie wyłaził.
Tak na marginesie to nie wiem czemu oni wszyscy piszą ten obornik z dużej litery i jeszcze dodają śląski ? No ale trzeba przyznać że Pan Bronisław się nie wstydzi jak mówi że urodził się w oborniku. Każdemu by to nie pasowało tylko nie jemu. Chłop jest ze WSI i obornika - mieszanka idealna jak u Pana Stefana mojego sąsiada, na polu.
A Platforma traci grunt pod nogami co widać jak pogodę, po łamaniu tyle że głowy nad kolejnymi głupimi wyskokami. A to Januszek a to Grasiu-cieciu a to Piturenko a to Rostow-ski a spina wszystko Donald i spinający się doktorzy. Przyznam że mi to chamstwo prezentowane przez PO już dawno uszami wychodzi.
Ale nie o tym miało być. Donald wyskoczył z tekścikiem przedwczoraj coby mu od wczoraj dali spokój bo się mistrzostwa zaczęły. Odfajkował Premier poparcie postraszył , pohukał i pognał do telewizora.
Po wałach boi się już łazić odkąd w ostrej młócce dostał fangę w nos. Podobnież Bronek nieźle stawał w tej "walce" na wałach to postanowił wyzwać Jarosława na "solówę" czyli młóckę bez zasad (w czym PO jest najlepsze wraz ze swą ogłupiałą młodocianą bandą) ale Jaro zastosował stary numer "muka" i Bronka zgięło za co dostał od Donka dwa razy z liścia i raz karczycho.
Po tej delikatnej reprymendzie Donalda , Bronisław wieczorem pognał do TVP zaprezentować się w debacie. Tym bardziej że na Agrykoli na jego imprze ludzi było jak na lekarstwo. Debata zaś ta wyglądała jak moja pierwsza całonocna impreza "ankoholowa" - i z tego i z tego nic nie zapamiętałem.
No, po imprezce było gorzej bo podobno coś tam którejś obiecałem ale może Bronek też coś naobiecywał komuś ? Tyle że ja bez zobowiązań a on ? Ale co ja tam wiem o gazie - tyle co wypiję...
Chyba jednak to nie koniec walki Platformy o coś "co się Bronkowi należy" za samą aparycję.
Oto Pan Miller w tajnej misji przywiózł z Moskwy kolejne przygotowane tam "taśmy prawdy".
Po pierwszych taśmach dziurawych jak ser radamer przyszła kolej na kolejne rewelacje z przerwami po 15 sekund czy też ze słowami nie do rozpoznania?
Jak znam życie to taśmy ujrzą światło medialne np. w TVN i TVN24 (nie wiem dlaczego akurat te stacje przyszły mi do głowy :)) ) a na nich będzie udwidoczniona ostatnia rozmowa Braci Kaczyńskich. Ponieważ mało było jednak czasu na dokładne przygotowanie taśm to nam to wszystko opowie i przetłumaczy z ekranu w trakcie projekcji lektor Nowak.
Najlepszy moment na ujawnienie to będzie tak piątek lub sobotę tuż przed ciszą wyborczą.
Powiecie że to grubymi nićmi szyte ?
A kto powiedział że kłamstwo i chamstwo ma być delikatne jak muślin.
Jerzy Miller - Bohater ostatniej akcji ?

Polecam imprezę NASZOŚCI w Poznaniu - Uwolnić Bobra.
Uśmiałem się do łez.

Brak głosów

Komentarze

Dwa razy z liścia i karczycho!!!! Oj matko, jak tak można? Zaraz ze śmiechu dzieci pobudzę bo u nas na gumnie małe izdebki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65530

Tak mnie rozbolało to miejsce gdzie powinny być mięśnie brzucha, że chyba wezmę wiodący środek przeciwbólowy od czego podobno może cala skóra zejść.

Myślałem, że nic nie zapamietałem z tej debaty ze sklerozy, ale to widocznie zaraźliwe.

pozdrawiam boleśnie

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#65534

Potwierdzam ze od wyżej obejrzanego filmu można powiększyć mięśnie brzucha ale dostrzegam coś co mnie niepokoi.
Zaczne od poczatku.
Wczorajsza debata była przez jakiś czas miodem płynącym z ekranu - monologiem uczestniczących kandydatów jednym słowem: nudna. Jeden z uczestników czasem prowokacyjnie uderzał w przeciwnika który jak można było odnieść wrażenie nie miał pomysłu na odparowanie.Po pewnym czasie ,,uderzany" przelał ,,agresje" na innego przez którego również był kąsany a chodzi o Napieralskiego choć to nie było zamierzeniem Kaczyńskiego, który dążył do merytorycznej konfrontacji z Komorowskim.
Po całej debacie nie miałem jeszcze klarownego zdania na ten temat, ale dziś po wypowiedzi Milera który całym sercem wierzy w wygrana Napieralskiego. A cała ta szopka w wykonaniu tego ostatniego i Misia Puchatka to myślę ze to cały scenariusz napisany przez ,,trzymających władze"
Według mnie cala sprawa zaczęła się jakie dziesięć dni przed ogłoszeniem kandydatury Belki kiedy to drastycznie zaczęły spadać notowania misia hrabiego po wizycie w Londynie do kogoś w sztabie PO dotarło ze Polacy również mieszkają w USA, Kanadzie i innych Landach gdzie poparcie POlszewikow jest prawie zerowe.
Dominator Tusk wraz z Alko-Kwachem postanowili ze poświecą Misia Puchatka i na jego grzbiecie będą starali się wyciągnąć i pokazać naiwnemu narodowi młodą plastelinę Napieralskiego, który odwiedzie naród od glosowania na alternatywnych kandydatów a przede wszystkim głównego zagrożenia: od ,,pędzącego na czarnym kocie sadystycznego jeźdźcy" - w ich mniemaniu jeźdźcy Apokalipsy-Kaczyńskiego.
Nie jestem pewien bo słabo to widzę ale ten zabieg chyba miał na celu poświecenie Komorowskiego i w konsekwencji starcie w drugiej turze wyborów Napieralskiego z Kaczyńskim co po ,,ich" lini myślenia możne przynieść zwycięstwo tego pierwszego pod warunkiem ze naród da się przestraszyć wizja czwartej R.P.
Film ten pokazuje ze hrabia gdzie by sie nie pokazal to jest ledwo tolerowany nie mowiac juz o poparciu.
A ze ,,walczących" o prawa bobrów nie wpuszczono świadczy jedynie ze to trup polityczny którego na spotkaniu witali jedynie klakierzy partyjni i bali się konfrontacji i stad nasuwa mi się wniosek ze być możne ktoś chce żebyśmy byli świadkami iluzji zamiany osób dla jednych rożnych a w rzeczywistości to jedno i to samo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65574

W tej kampanii większość kandydatów, z wolą czy bez GRA DO DOŁKA PO-WSI-nogów. I zaklinanie rzeczywistości,że jest inaczej, brzmi jak przedszkolne wymówki.Bo wskazują albo pełną ciemnotę w kwestii sytuacji POLSKI, a o to polityków nawet nie śmiem podejrzewać, albo popieranie mainstreamu.

CHCIAŁBYM SIĘ MYLIĆ.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65575

Zacznę od SLD.
Kwaśniewski i Miller to dwa brytany Rosyjkie walczące ku radości swego Pana.
Jeden i drugi przegrali. Kwaśniewski przez wódę a Miller przez Kwaśniewskiego.
Napieralski gra na siebie i SWOJE SLD. Kwaśniewski i Belki, Kaliszki itp grają o funkcję i apanaże od PO.
Klucz do wygrania wyborów przez Kaczyńskiego to :
1. wzmocnienie swojego elektoratu i przyciągnięcie nie zdecydownych
2. wzmocnienie Napieralskiego.
DLACZEGO Napieralskiego ?
Bo on odbierze głosy Komorowskiemu.
Policzmy.
Kaczyńskiego popiera teraz ok. 35-40%
Komorowskiego ok. 40-45%
Napieralskiego ok. 8%
Co więc będzie gdy Napieralskiego zacznie popierać ok 15-20% ?
Bronek przegrywa w pierwszej turze.
I tu zgadzam się z jednym z naszych blogerów - trzeba wygrać w pierwszej turze, w drugiej mamy małe szanse na zwycięstwo...
Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#65586

Wywód prawidłowy ale oparty na błędnym założeniu, że sondaże mówią prawdę a nie manipulują. Kretynizm kandydata PO jest tak wielki, że w drugiej turze może dojść do spotkania Kaczyńskiego z Napieralskim.
Bez względu kto wygra te wybory to i tak będzie albo debil sterowany przez służby (Komorowski) albo socjalista (Kaczyński lub Napieralski) więc i tak źle i tak nie dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65591

Chyba jest różnica między nieprzekupnym Polakiem patriotą socjalistą i katolikiem, a mendą, zdrajcą, komuchem i zaprzańcem, popierającym homoseksualistów, aborcję oraz żydostwo i agenturę sowiecką w Polsce i jaką tam sobie pan wymyśli?

Następny rozsądny, który nie widzi różnicy między Kaczyńskim, a Napierdalaskim oraz Komorowskim i tym całym postpeerelowskim czerwonym łajnem, które rządzi w Polsce od ponad 70 lat.

Czy trzeba być naprawdę jakimś specjalistą, znawcą tematu, aby spostrzegać te różnice między tymi kandydatami?

Moim zdaniem trzeba być jakimś impregnowanym drewniakiem, żeby tych różnic nie dostrzegać.

Czy Piłsudski socjalista był zdrajcą czy jednak wielkim Polakiem mającym swoją wizję Polski, różniącą się z tą wizją, o którą walczył Obóz Narodowy utożsamiający się z Romanem Dmowskim?!

Dlaczego niektórzy z dzisiejszych narodowców to dogmatycy stojący w tym miejscu, w którym stali kiedyś nasi ideowi poprzednicy, którzy nie wiedzą, że nawet socjalista, nawet człowiek o poglądach lewicowych może być patriotą oraz gorącym zwolennikiem obrony naszej ojczyzny przed komuną, żydami oraz masonami? Czy lewactwo to to samo co poglądy lewicowe? Czy lewactwo to to samo co wierzący socjaliści Polacy?

Czy personalizm chrześcijański nie jest odmianą socjalizmu?!

Jestem zagorzałym antykomunistą, ale nie potrafię zrozumieć tego dogmatyzmu, który jest tak widoczny podczas tego typu analiz, u niektórych ludzi utożsamiających się z Polską narodową, katolicką i prawicową? To znaczy, że lepiej zaprzedać Polskę zdrajcom i lewactwu niż oddać władzę socjalistom centrystom, ale za to porządnym ludziom i na pewno osobom, które kochają Polskę ponad wszystko?! I na pewno jej nie sprzedadzą za kilka srebrników tak jak to robią ludzie z UW, UD, KLD, PO, SLD, PSL, LPR i innych ugrupować związanych z okrągłym stołem i z tym całym układem, który zaistniał w Polsce od ogłoszenia Stanu Wojennego w Polsce, a który ciągnie się aż do dziś dnia?! A tak naprawdę od 1 września 1939 roku Polska nie odzyskała niepodległości czy naprawdę tego pan nie dostrzega?

Kaczyński być może jest socjalistą, ale nie ma nic wspólnego z komuchem Napierdalaskim oraz tym bardziej ze zdrajcą Polski Komorowskim! Ktoś kto tego nie widzi jest ślepy i nie ma zmysłu spostrzegania otaczającej nas rzeczywistości! Napierdalaski nie ma szans na żadną drugą turę nie ma szans nawet na pierwszą, wszyscy lewacy w Polsce oprócz twardogłowych komuchów zagłosują w tych wyborach na Komorowskiego już w pierwszej turze. To jest dym w oczy dla pożytecznych idiotów, aby ich głosy podzielić i osłabić opcję patriotyczną w Polsce, do której na pewno należy Jarosław Kaczyński i wielu polityków należących do PiS-u. Nawet z tą Polską związaną z opcją socjalną czy centrową. Ma pan jakąś partię prawicową narodową w Polsce zdolną przeciwstawić się zdrajcom, lewactwu, która jest w stanie obronić Polskę przed komuchami i innymi parchami, aby Polska mogła dalej istnieć i aby tacy jak pan i ja mogli w przyszłości w Polsce stworzyć coś prawicowego i naprawdę polskiego?! Jeżeli w Polsce są tacy politycy taka partia to proszę mi o niej coś napisać!
Proszę kolegi o nie porównywanie do siebie Komorowskiego i Napierdalaskiego do pana Jarosława Kaczyńskiego!

Pani profesor Staniszkis obudziła się z letargu, teraz biorąc z niej przykład czas na innych Polaków o poglądach narodowych i prawicowych, aby się obudzili z tej komunistycznej propagandy oraz z tego zamkniętego koła, w które zostali wtłoczeni przez wypłuczyny przedwojennego ONR-u, który zaraz po wojnie poszedł na współpracę z żydostwem oraz komunistycznymi mordercami Polaków spod znaku PPR i KPP! Nie bądźmy dogmatykami z zamkniętymi umysłami i z zamkniętymi sercami! Czas na przebudzenie.

Polska jest ważniejsza w tym momencie od naszych prawicowych dogmatów!

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65735

Gościu wyluzuj bo pęknie ci żyłka od tego napinania. Ja ziemna kogo będę głosował będzie to wyobraź sobie socjalista Jarosław. I wcale nie dlatego że jest socjalistą tylko dlatego, że w obecnych okolicznościach jest mężem opatrznościowym. Musimy w Polsce rozliczyć się ze zdrajcami zwiększyć maksymalnie obszary naszej suwerenności także ekonomicznej i rozwalać stare układy. Tylko on może to zrobić. Kropka. Nie mamy w Polsce prawicy sensu stricte i to jest mój problem. Jarosław tego warunku nie spełnia więc z mojego punktu widzenia idealny nie jest.
Popracuj nad sobą i nie próbuj oceniać ludzi na podstawie jednego zdania. Jak chcesz poznać bardziej moje poglądy zapraszam na mojego bloga: www.kolatka.blogspot.com a być może się przekonasz, że nie są wcale tak bardzo odległe do twoich.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65753

Masz rację.

Spuszczam z tonu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65764

Się! PO i PSL :):):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#65565

Ze śmiechu spłakałem się.JAK BÓBR

Vote up!
0
Vote down!
0
#65569

Fajnie, ale co to jest "muka" i "z liścia"?

Vote up!
0
Vote down!
0
#65672

bardzo proszę:
muka to taka stara zabawa dzieciaków: Udajesz że chcesz uderzyć kogoś w pachwinę i krzyczysz "muka". Jak ten ktoś się przestraszy i wykona odruch obronny to znaczy, że prowokacja się udała i wtedy mówi się "była" Bardzo popularne w latach 80-tych nawet w Zmiennikach Barei w to grają.
z liścia - to cios z otwartej dłoni. Bardzo skuteczny i nie pozostawiający śladów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65688

bardzo dziekuje, teraz juz wszystko jasne :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#65693

U nas się na "z liścia" też mówiło "z messerschmitta" (bo z nalotu:)

Należy też pamiętać, że karczycho, muka i liść nie wyczerpują możliwości represyjnych piłkarzyka wobec podwladnych:

Blacha
czambo
plaskacz
kozacki pod stołem
dynia
sójka

Nasz phłemieł ma do dyspozycji cały wielki arsenał. Może dlatego dla wojska zabrakło :}

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#65703

O kurczę, teraz toś mi dopiero ćwieka w glowe zabil!

Sójka gdzieś mi się obila o uszy, ale te pozostale?
W kazdym razie taki "kozacki" np. brzmi niezle... aż nie pasuje do tego wymoczonego pilkarzyka - on wyglada na takiego, co pod stolem raczej cichacze puszcza. ;))

Vote up!
0
Vote down!
0
#65719

Blacha - uderzenie nasadą dłoni w czoło, tak by odrzuciło głowę do tyłu

czambo - każde udeżenie w głowę

plaskacz - po ang. "bitch slap" po prostu spoliczkowanie

kozacki pod stołem - gościa pod stół, a siedzący przy stole tańczą na nim kozackiego

dynia - w sensie wyjechać z dyni, udeżyć kogoś najtwardszą częścią czoła w nos lub w łuk brwiowy (syn.: wyjechać z bani, z baszki, zakurwić z flaczka, dać z baśki/barburki, wyjechać z czachy, kucnąć)

no i oczywiście kocówa

łódź podwodna (głową do ekhm.... użytego WC)

pułkownik lotnictwa - fru! przez okno z pierwszego piętra

zglanować )to chyba oczywiste)

i jeszcze parę.
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#65727

Kurza stopa, jak tu się można wszechstronnie rozwinąć. ;)

Dzięki za wyjaśnienia. Po resztę pewnie zgloszę się na blogu, bo już na wejściu zaatakowaly mnie tam jakieś tajemnicze male ptaszki (kolibry znaczy sie, co by tu nikt nie wyciągal pochopnych wnioskow), co to bedzie dalej!

Jesteście pewni z Triariusem, żeście nie bracia? Bo tak na pierwszy (i drugi) rzut oka co najmniej razem na piwo chodzić powinniście. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#65737

Kolibry? That's easy! KOnserwatywni LIBERałowie, czyli po prostu korwiniści. Emulgatorzy oliwy z wodą.

A z Triariusem to my się po prostu pięknie różnimy ;)

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#65759

Brawo :).

Co do wątku sondaży, nie będę już po raz chyba 7-ty klawiatury strzępił na ten sam temat - po prostu - nie wierzcie, w ogóle sobie nimi głowy nie zawracajcie (tymi oficjalnymi przynajmniej) :).

Vote up!
0
Vote down!
0
#65704