Konkurs “Blog roku 2009″ czyli niech wygra blogroku2009.pl

Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Blog

Dokładnie 10 grudnia 2009 r. wystartował najważniejszy konkurs polskiej blogosfery. Po raz piąty polscy blogerzy stają w szranki i konkury w ramach plebiscytu “Blog roku 2009″. W tym roku będzie to dla mnie wyjątkowa edycja, zapewne dlatego, że dane mi jest w niej wystartować.

Ojej, Panie Piotrze, po co to Panu? Tak mógłby ktoś zapytać, więc ja mógłbym zupełnie szczerze odpowiedzieć, że w każdym tkwi przecież jakieś ziarno próżności i jeśli uważa się za “przeciętnego” blogera, to zawsze mu się będzie marzyć miano “dobrego”. Jeśli już jednak do miana “dobrego” zdąży przywyknąć, to apetyt rośnie w miarę jedzenia i przychodzi walczyć o miano “najlepszego”.

Oczywiście, pojęcie “najlepszy” zawsze będzie ambiwalentne. Co będzie istotne? To co piszę, jak piszę czy to gdzie piszę?. Może to ilu mam znajomych i ile oni mają kasy na sms-y, by na mnie zagłosować?. To wszystko jest względne, jednak skoro Tomasz Lis został najlepszym dziennikarzem roku 2009, to proszę mi wierzyć na słowo, że Piotr Cybulski zyskał prawo zostania najlepszym blogerem roku 2009, przynajmniej w dziedzinie polityki.

Gdyby zapytać Donalda Tuska o to, dlaczego chce zostać prezydentem, to przecież nie odpowie, że pragnie tego bo ma bzika na punkcie władzy. Odpowie, że chce zostać prezydentem tylko po to, by nie został nim powtórnie Lech Kaczyński. Więc i ja takiej retoryki się podepnę i nie przyznam, że marzą mi się zaszczyty, tytuły i nimb najlepszego. Przyznam publicznie, iż chcę zostać najlepszym politycznym blogerem ro0ku 2009 tylko dlatego, by nie została nim ponownie posłanka Senyszyn.

Wszystkim tym, którym podoba się mój blog, zgadzają się z tym co piszę i popierają styl w jakim piszę, proszę o poparcie i wasze głosy, także głosy waszych znajomych i znajomych waszych znajomych. Szczegóły głosowania podawać będę na bieżąco. Natomiast kolegom blogerom życzę powodzenia, licząc na liczne emocje i zdrową rywalizację. Niech wygra lepszy. Niech wygra: http://blogroku2009.pl

Mój link do konkursu: http://www.blogroku.pl/piotrcybulski,gw478,blog.html

Piotr Cybulski

Brak głosów

Komentarze

Wchodze na tą strone i widzę twój blog. :O

Vote up!
0
Vote down!
0
#40083

Zgadza się... to jest taki "chwyt marketingowy" (-;

Vote up!
0
Vote down!
0
#40084

Hehe, dobre. To tak jak http://kataryna.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#40097

gdzie następni NASI?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#43066