Kampania wyborcza w elbląskiej szkole?

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Walka o stanowisko Prezydenta Elbląga dla Platformy jest niezwykle ważna. Do boju w tej sprawie z właściwą sobie fantazją ruszył sam Jerzy Buzek. Niby nic nadzwyczajnego. Każda partia wspiera swoich kandydatów jak potrafi. Trudno jednak sobie wyobrazić, że były premier i były przewodniczący Parlamentu Europejskiego przyjeżdża do Elbląga a tam z miejsca ruszają tłumy mieszkańców pytające na kogo oddać swój głos w drugiej turze wyborów na włodarza miasta. Z ciekawości to może i parę osób przyszłoby. Trochę urzędników skierowano by w drodze różnych "zachęt". Duże też prawdopodobieństwo, że mogłaby przybyć na takie spotkanie znaczna grupa z głośnymi "podziękowaniami" za "cuda Tuska" a nawet co niektórzy mogliby chcieć podziękować za zlikwidowanie województwa elbląskiego.

Analizując takie zagrożenia trzeba by wysłać do Elbląga znaczne siły prewencji a może nawet antyterrorystów. A i tak mogłoby coś nieprzyjemnego się wydarzyć. Wobec tego były pan premier postanowił skorzystać z bezpiecznej imprezy w postaci zakończenia roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym. Rolę sił bezpieczeństwa będą pełnili nauczyciele a do tego młodzież szkolna jeszcze nie jest skłonna do demonstracji politycznych. Więc nie powinno się nic złego zdarzyć.

Niby wszystko w porządku. Szanowany ponoć w całej UE europoseł, reprezentant Europejczyków, czyli także tych uczniów i nauczycieli pamięta kogo reprezentuje i mimo mnóstwa obowiązków znalazł czas aby spotkać się ze swymi wyborcami. Do tego bardzo ważna lekcja edukacyjna młodego pokolenia... Wyobraźmy sobie jednak, że na takie zakończenie roku jedzie Jarosław Kaczyński albo Antoni Macierewicz. Czy Tomasz Lis z Moniką Olejnik nie rozrywaliby szat nad upolitycznieniem szkoły???  Wygląda na to, że Buzek czy inny Tusk żadnej polityki nie uprawiają w przeciwieństwie do polityków Prawa i Sprawiedliwości. I z tym stwierdzeniem trzeba się zgodzić bo to żadna polityka, która prowadzi kraj w przepaść.

http://www.elblag24.pl/fakty/85484-profesor-jerzy-buzek-dzis-w-elblagu.html

Polecam obejrzeć całą galerię (50 zdjęć) pod poniższym linkiem. W moim przekonaniu premier normalnego państwa w Europie miałby poważne problemy.

http://www.elblag24.pl/galeria/4520-wizyta-donalda-tuska-w-elblagu.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja wiem, polityka rządzi się innymi prawami. Nie obca jej jest Bezczelność z bratem Tupetem. Wyrzucili ich oboje drzwiami, pchają się oknami. I pomyśleć: to wszystko dla tych "paru złotych". W niepolitycznym życiu, oszusta bierze się za kołnierz i przy pomocy solidnego kopa nadaje mu się właściwy kierunek. W polityce oszust zmienia miny i dokleja sobie wąsy aby nadal oszukiwać. Teraz wystawił profesora bez honoru.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366639

Cóż, cała rzecz może okazać się strzałem w stopę. Jeśli gdzieś w Polsce, poza nurtem tego głównego politycznego życia, na lokalnym placu boju nagle zaczynają się pojawiać "gwiazdorzy", ciężko powiedzieć jaki to przyniesie skutek.
Może odwrotny do zakładanego ?

Bo co takiego ciekawego może powiedzieć lub pokazać wypasiony na eurosrebrnikach brukselski kleszcz ?
Jak do lokalnych problemów może odnieść się odrealniony życiem w szklanym pałacu europasożyt ?

Glosujcie na nasz, będziem mieć jeszcze lepiej ? Wszyscy - my.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#366645

Mam naprawdę szczerą nadzieję, że wizyta Buzka pogrąży kandydatkę PO w tych wyborach. Mnie jednak chodzi o elementarną równość. Wizyta w trakcie kampanii wyborczej parlamentarzysty PO to norma a wizyta parlamentarzysty PIS to skandal, tak być nie może!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366653

Buzek pokrzywiony,zupełnie jak by zobaczył siebie.Mimo wszystko ma tupet i całkowity brak poczucia rzeczywistości,ale pasożyty tak mają

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#366654

Mam nadzieję, że za publikowanie tak niekorzystnego wizerunku byłego premiera nie grozi jakaś sankcja ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366655

czy kandydatka PO gdyby wygrała dogrywkę, to też by paradowała w klapkach na nogach zamiast, przynajmniej jako tako, stosownie się ogarnąć?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#366718

Jerzy Buzek znowu wygra, on zawsze wygrywa. Ten facet pięknie przemawia. Jerzy Buzek zadłużył Polskę, "zniknął na parę lat", potem wrócił, zniknął w Parlamencie Europejskim, teraz zniknie w Elblągu, potem zniknie raz jeszcze, wróci i tak w kolko.

"Mamy pamięć dobrą ale krotką."

 Czy "nauka w Polsce idzie w las"?  Polecam linka:po co się uczyć

Pozdrawiam Archiwum X

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366911