Kompromitacja Wandy Nowickiej w "Młodzież kontra"

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Polecam do obejrzenia "Młodzież kontra z udziałem Wandy Nowickiej z Ruchu osobnika z Biłgoraja. A przy okazji gratuluję Młodzieży Wszechpolskiej, Austriackiej Szkole Ekonomicznej i młodzieżówkom Prawa i Sprawiedliwości oraz Nowej Prawicy dobrego wystąpienia w programie.

Wklejam link. Radzę szybko oglądać, bo pewnie zaraz gdzieś "przypadkiem" ten program zniknie
http://www.tvp.pl/krakow/publicystyka/mlodziez-kontra/wideo/wanda-nowicka-ruch-palikota-22-i-2012/6268758

Brak głosów

Komentarze

POrażka lewacka z "Nowej Lewicowości" jak sama o sobie mówiła.

Vote up!
0
Vote down!
0
#218146

Nie miał kto zapytać, czy ta ..... stojąca tak twardo w obronie "dzieciaczka", nie czuje się ODPOWIEDZIALNA za wychowanie takiej gnidy?
A może adoptowała "toto" wprost z łubianki?
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#218176

Gnidy wychowują gnidy i tak to idzie z pokolenia na pokolenie. Po prostu, kolejne pokolenie podawane jest w innym opakowaniu, ale zawartość taka sama. Jeśli chodzi o odpowiedzialność za wychowanie, bez znaczenia, czy gnida z adopcji czy z nturalnego rozrodu. Skoro matczyne serce nie pozwala tow. Wandzi odciąć sie od poglądów syna, niechaj pozostaje matką w zaciszu domowym zamiast robić za marszałkinię i brać za to kasę z naszych podatków. Tak to już jest w naszej umęczonej Ojczyźnie i np. krajowemu dekomunizatorowi III RP panna Monia Jaruzelska przywraca wiarę w ludzi!!! Boże, ulituj się nad nami!

Matka z klubu sowa nie urodzi i nie wychowa orła czy sokoła!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#218269

Dzięki +10

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#218178

victor_ia

Cóż tu komentować?

Pani Nowicka, filolog, częściej używa "yyy" niż polskiego słownictwa.

Może nie każdy nadaje się na piedestał i krzyżowy ogień pytań.Dziwi mnie jedna myśl:Czemu w programie na żywo pani Nowicka nie bardzo wie co powiedzieć, nie do końca słyszy pytania i nie do końca na nie odpowiada a w TV, w innych okolicznościach, nie na żywo, w wywiadach : zawsze wie jak wyrazić swoje poglądy. Hmm, chodzi o elokwencję?

Ta pani sprawia wrażenie że jest specjalistą od konkretnych spraw w partii w której jest, innymi zagadnieniami jakby się nie interesuje.Takie mam wrażenie, że dosyć monotematyczną jest yyy, yyyy osobą.

Vote up!
0
Vote down!
0

victor_ia

#218180

dla chętnych , płynne wypowiedzi ; Polsko wybacz !Vote up!
0
Vote down!
0
#218187

Mam nadzieję, że nie zniknął z uwagi na jakieś "nadmierne zainteresowanie"
Pozdrawiam
MD

Vote up!
0
Vote down!
0
#218198

Odpowiadając na pytanie, dlaczego nie odcięła się od pogladów synalka, powiedziała, ze jest przede wszystkim matką, a dopiero potem politykiem, matką sie  jest, a politykiem się bywa, więc przede wszystkim trzyma stronę syna.

To w takim razie niech będzie konsekwentna w sprawie krzyża. I w takim razie musi się zgodzic, ze najpierw jest się katolikiem, a potem politykiem. Katolikiem się jest, a politykiem się bywa. Czyli nie zostawia się - jak powiedziała inna "myślicielka polityczna" - religii za drzwiami gabinetu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#218342

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Mimo chęci nie wytrzymałem zmieniłem kanał po trzech minutach ,takiego bełkotu i kompromitacji dawno nie oglądałem,następnym razem na miejscu tych młodych ludzi w studio nie przyszedł bym na żadne spotkanie z tą personą.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#218219

Ta kobieta sama nie wie, o czym jęzorem kłapie. Mnie powaliła swoim bełkotem po skierowanym do niej pytaniu odnoszącym się do unijnej biurokracji i bzdurnych wymysłów ograniczających wolność państw członkowskich. Powaliła mnie też zachłystywaniem się swoim guru, który "nie jest krową", więc ma prawo co pięć minut zmieniać swoje poglądy...
A potem nie miałam już ochoty tego bebłania słuchać. Że też takie tałatajstwo - dzięki lemingom - dopchało się do koryta! Wstyd i hańba, nic więcej!

Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#218380

Dzięki za info!!
pzdr!

Vote up!
0
Vote down!
0
#219021