Śmierć Frajerom !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

To nie jest tak, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem to jesteś frajer, a jeśli złym to trzymasz szczęście za rogi. Sposób postępowania przyciąga, bądź odpycha poszczególne osoby. I tak kiedyś obudzimy się pośród ludzi , albo wśród gówien, z ręką w nocniku - ~Paladin ©.

Frajer - znaczenia:

normal"> (1.1) pot. osoba dająca się łatwo nabrać, nadmiernie wierna normom moralnym, które przez wielu nie są przestrzegane,

normal">(1.2) wulg. gwara więzienna osoba spoza kręgu subkultury więziennej.

Obydwa znaczenia słowa frajer jako żywo odnoszą się naszych czasów, również do tego, co się dzieje w Polsce, choć słowo stare jak świat. Za frajerów uważają nas, ludzi z sercem po prawej stronie nie tylko MWzWM, politycy, celebryci, ale i nas rodacy. W zasadzie wyczerpujemy całość definicji bycia frajerem. Jesteśmy ciągle zbyt naiwni, wierni ideałom, tradycji, rodzinie, wierze i Ojczyźnie. Nie należymy do grupy, która za najważniejsze uważa własne dobro i cwaniactwo. Istni z nas frajerzy. Jesteśmy moherami z Ciemnogrodu. Pomagamy bliźnim, gdyż ich kochamy, potrafimy wybaczyć tym, którzy na to zasługują. Okropni z nas eurosceptycy i jakoś nam nie po drodze z Kolorowymi Paradami.

Ale z nas Banda Frajerów, nawet nie banda, bo daleko nam do tych, co nas mają za frajerów. Co z tego, że stoją za nami tysiące lat historii i tradycji, wartości i wiara ?, a no nic. Jesteśmy godnymi pożałowania frajerami, należy nas dymać na wszystkie sposoby. Miliony podobnych nam frajerów przewinęły się przez ten padół łez. Wielu z nim wystawiono pomniki, inni leżą w Alei Zasłużonych. Na wojskowych cmentarzach, mają swoje tablice pamięci, ulice, szkoły noszą ich imiona. Jeszcze inni w skromnych i zapomnianych mogiłach, ale pozostają w dobrej pamięci nie tylko bliskich. Są wzorem dla kolejnych pokoleń, bohaterami filmów i książek. Uwieczniają ich malarze, rzeźbiarz i poeci w strofach wierszy. Śpiewamy o nich przy ogniskach i na wieczornicach, wspominali ich nasi pradziadowie, dziadowie i wspominają nasi rodzice. To nie jedyne ślady, które pozostawili.

Po ich „frajerskim” życiu pozostały domy, szpitale, parki i wszystkie ich dobre uczynki. Niejeden człowiek zawdzięcza im życie. Nie ma tyle papieru na świecie, by spisać wszystko to, co dobrego czynili i co im zawdzięczamy. Sfrajerowali się nasi rodzice poświęcając nam swoje życie, wychowując nas na kolejnych frajerów. Frajersko zachował się chłopak, który ratując tonące dzieci poświęcił swoje życie. Mógł spokojnie pić jabcoka i obmyślać plan, kogo i jak jeszcze „skroić”. Przykłady frajerstwa można mnożyć w nieskończoność jak i ich konsekwencje.

Frajer frajera frajerem pogania.

Istne szaleństwo.

Idzie jednak ku lepszemu, wzorce płyną już nie tylko ze Wschodu, Zachód też daje odpór frajerom. Czas po raz ostatni rozstrzygnąć „kwestię frajerską”. Przy korycie, co prawda miejsca już nie ma, zabukowane dla kilku następnych pokoleń potomków „świń” z pierwszego rzędu. Zawsze coś się jednak uleje z koryta, na skutek tłoku i przepychanek, jak i z pyska co bardziej nienażartych. A co to za ujma zjeść lekko strawione, nawet zdrowsze. A frajerzy nawet się nie pchają do koryta, jak to frajerzy. Oni wolą zorać, zasiać, zebrać, a wtedy my „Git ludzie” XXI wieku im to zabierzemy, nam się należy, frajerom nie. Bo nasza banda silna. Nam nie straszne to co za nimi. Jakiś tam Bóg, Honor i Ojczyzna. My zza węgła, o świcie i w tył głowy. Zasadą jest zero zasad. Główna zasada to śmierć frajerom.

Cwaniaki jednak nie wiedzą, iż za ich plecami pustka odwieczna. Jak z bandą Rogala -

„Jeden bije, reszta spier…a”.

Jak co do czego dojdzie, to nie cwaniaki staną do boju, tylko jak zwykle frajerzy. Bo cwaniaki zestrachane schowają się do mysiej dziury, a jak już będzie po wszystkim, to pierwsi zakrzykną - Chwała bohaterom, znaczy się im samym. Spróbują się po raz kolejny uwłaszczyć na naszej ofierze dla Ojczyzny. Niedoczekanie wasze, nie sfrajerujemy się po raz kolejny. Jeżeli już ktoś jest frajerem to właśnie wy Drodzy Rodacy coście dupy dawali zaborcom, okupantom, sowietom, a teraz Bandzie Bronka i Donka. Co po was pozostanie ?, pustka co gości na co dzień w waszych kacapskich łbach. Tym bardziej pustych, im więcej się wam wlewa z niezależnych mediów.

Gdy wasi idole będą już daleko stąd, czy też gnić w pierdlu dość blisko, co wam pozostanie ? Ochłapy z pańskiego stołu, jakie wam rzucają nie starczą na długo, a reszty dopełnią banki i tak przez was ukochana Jewropa. Pamiątki rodzinne to możecie sobie kupić na bazarze. Te zrabowane przez Niemców i Rosjan, lub waszych kolesi. Nawet jak na naszych ścianach pozostanie obrys krzyża, portretów przodków i ich szabel, to będą ona dalej w naszych duszach, sercach i czynach. Na kolejne, być może mroczne lata. My idziemy do boju z podniesioną przyłbicą, giniemy z dumą i honorem. Wy skończycie jak zwykle w rynsztoku i śmietniku historii. Tam jest miejsce dla zdrajców i żywych trupów. Beze serc, bez ducha…

Gdy po latach zapyta was dziecko lub sąsiad - gdzie byłeś w tych dniach ?, to co usłyszy ? - na Złotych Tarasach. Nie ma takiej drogi, z której można zawrócić. Co prawda są rachunki krzywd, których nie można spłacić. Można jednak za swojego życia i po śmierci zaznać spokoju ducha. I nie pozostawić potomnych z jego ciężarem. Prawdziwi frajerzy kuszeni błyskotkami nie widzą jak im się koce z zarazą podsuwa. Jesteście potrzebni tylko na chwilę, tu i teraz. Nie wasza przeszłość i przyszłość. Cwaniactwo dobre jest na krótką metę. Siła nie pochodzi od zła, ma naturę boską. To czego wam brakuje i wasze Złote Cielce wam nie dadzą. My podnieśmy się jeszcze tysiące razy, wy nigdy nie wstaniecie z kolan. Tak wasza niewolnicza natura.

Możecie to jeszcze zmienić, tylko do tego trzeba wolnej woli, czego wam najbardziej brakuje. Wasza wolność to hedonizm, konsumpcja pełną gębą. Taka strawa sił nie daje i zamienia się w… Strawa duchowa, tak wam obca, potrafi przezwyciężyć nawet głód fizyczny. Ale wyście tak docześni, tak tymczasowi, że ciężko wam to pojąć. Wolicie żreć GóW-no, choć wam nie tylko bokiem wychodzi i czkawką się odbija. Ma jedną zaletę, jest pozornie za darmo i codziennie jest dostawa.

Rachunek jednak nadejdzie, dla was i waszych dzieci, już wkrótce. Boga według wielu z was nie ma, inni z was zaś wierząc nie stosują się do boskich praw. To nie my jednak żywimy się ułudą. To nie My nie mamy przyszłości. Wasze przegniłe ziarno można przemienić tylko w samogon. Z nas zrodzą się dzieci, które udźwigną obowiązek jakim jest nasza Ojczyzna. Tak było i będzie. Wy zaś popierdalacie z wózkami na parking, by załadować jałmużnę jakiej wam udzielają więksi cwaniacy niż wy.

To co ?, jest tu jakiś cwaniak ?, a może jednak frajer.

Bo dziwnie mnie ręka świerzbi, by naprostować jakiś krzywy ryj.

Tak kończą cwaniaki.

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Boga według nich nie ma!" - ale chętnie chrzczą dzieci, choć następnie nie wychowują ich w wierze chrześcijańskiej, biorą koscielne śluby i na koniec chcą trafić do poświęcanej ziemi!

IV. Ekskomunice zastrzeżonej ordynariuszowi podlega:
4) kto świadomie wychowuje dzieci w religii akatolickiej, kanon 2319 § 1 n. 4.

Słowa Jezusa z Ewangelii Mateusza (23, 31-33): "Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków. Dopełnijcie i wy miary waszych przodków!
Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?"

serdeczności

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#212607

Witaj,
dwulicowość to ich chleb powszedni.
Wielu ludzi ma za nic Słowo Boże, sądzą, że są mądrzejsi niż nauka płynąca z Biblii. Podstawowe kanony i system wartości jest niezmiennym, przynajmniej dla mnie. A wszelkie manipulacje i nadinterpretacje, czy też chowanie Biblii do lamusa kończą się tak samo. Upadkiem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212669

że polactwo lemingozy,i ta swołocz która stawia  na pierwszym miejscu jak to ujołeś pchanie wózków z ochłapami  i to jest dla nich  cool trendy jewuropejskie ,zamiast walczyć i raz na zawsze wytłuc czerwone ,,różowe ,liberalne i ubeckie ścierwo razem z tz przwódcami re-zydentem bolszewikiem komoruskim  foksdojczem tuskiem ta padlina powinna zniknąc też raz na zawsze z naszej Polski nic z tego ścierwa nie będzie to są urodzeni niewolnicy  mogą sie pod wpływem impulsu nawrócić  ale jak dostaną dawkę jadła z ich ukochanej stacji tvn i tak się nawróca szkoda tu miejsca dla nich i naszego zdrowia na nich tak sądzę i tak powinno byc smierć ścierwu żrącemu byle co i plątjacemu się po naszej krainie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212620

I teraz brudzą fekaliami ten wspaniały kraj,a gnidom POlszewickim ten smród nie przeszkadza,bo na razie koryta pełne,ale czas dobrobytu się kończy,i w tedy zobaczymy co POwiecie wy świńskie ryje,jak nie będziecie w stanie utrzymać rodziny,może wtedy wasz mózg napchany sieczką TVN-24 i GWnianą zacznie normalnie pracować wy imbecyle

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212632

Witam,
niestety jak wiesz, to brak ziemniaków, lub kiełbasy wyprowadza ludzi na ulice. A wystarczyło, by wcześniej włączyli myślenie i nie podążali za fałszywymi prorokami.
Bo gdy na początku jest pięknie, to droga kończy się urwiskiem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212670

Twój wpis jest nadto rewolucyjny, godny Marksa, Lenina, Hitlera, Stalina i... Twego patrona Che Guewary. Weź na wstrzymanie.

Navigare necesse est

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Navigare necesse est

#212641

Takich siepaczy,wsadzamy do sraczy.
Chłoptasiu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212655

Nick nie jest najszczęśliwszy w przypadku Che, chyba, że byłby Młody Che, bardzo młody.
A wykładanie się na talerzu nie jest najlepszym pomysłem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212673

Witaj,
nawet jeśli mam podobne emocje i odczucia, to Pposzę jednak ze względu na charakter portalu o bardziej wyważone słowa. Wiesz, że oni tylko czekają by nas na czymś złapać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212674

Gdyby nastąpił Potop w naszym kraju,
Medialne świnie ogłoszą-klęskę urodzaju.

Polacy muszą sobie uświadomić, że żydowska teologia cierpienia różni się od chrześcijańskiej.
abp Józef Życiński, 4 sierpnia 1998 r.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/f/7/13QaJE9Qcrw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212654

Witam,
byłby to nie pierwszy raz. Media idą dalej linią wskazaną przez bolszewików.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212676

To ostatnie Marszałka,przypadło mi straszliwie do serca.
Mój dziadek wszelaką swołocz, przez łeb baciogiem dzielił.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212679

...pytanie ...tak oto odpowiadał ;)

ja: Dziadku a co było najtrudniej zrobic ułanom...??? ....aaaa???

Dziadek: ...hmmm...ehh..no ...no najtrudniej to było koniowi ucha szablą nie obciąć...

Ale to był łatwy 1920 rok...gdzieś pod Tarnopolem...gdzieś w Armii Gen.J.Hallera.Dawno było i nieprawda.

Teraz to bym chciał mieć i tego bacioga i wszelką swołocz blisko.

Pozdrawiam

labrat555

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212686

Witaj Bracie,
ja też bym chciał mieć takich Pięknych Ludzi u boku. Mam co prawda swoich Przodków i Rodziców, lecz i Twoich Pięknie Witam.

Tak właśnie odradza się Wspólnota i Nasza Ojczyzna.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212908

"Bo cwaniaki zestrachane schowają się do mysiej dziury"
Oczywiście, że schowają się! Tacy, nawet gdy poczują proch od śrutu wiatrówki, mają pełne bokserki to na takich nie można liczyć. Oni za cenę spokoju sprzeniewierzą się każdej idei, wezmą kościelny ślub nawet po półwieczu, jak będzie trzeba, ale to dla nich nic nie znaczy. I nie łudźmy się, że będą pamiętać o tych, którzy polegli aby oni mogli żyć spokojnie. Co najwyżej powiedzą o nich, z dezaprobatą wzruszając ramionami: frajerzy. I nie zastanawiają się, czy otrzymają kiedyś rachunek, czy nie. Oni wierzą w siłę swojej grupy i w to, że żadna sprawiedliwość ich nie dotknie a sumienie nie zaboli. Widać to przecież w tym, co się obecnie dzieje. Oby się przeliczyli.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#212867

Witaj,
bez złośliwości drobna errata - wiatrówka nie używa do wystrzelenia pocisku prochu. To jest broń pneumatyczna.
Ad meritum - strach to ludzka rzecz. Jak słusznie piszesz nie należy się łudzić.
Czym jest dla nich spokój i jego cena ? Mamy inny system wartości, nawet nie wiem z jakiej są Planety.
Ufam, obdarzam zaufaniem, lecz cofam się do pierwotnych instynktów. Do Źródła. A Prawda nie jest w krystalicznej z pozoru wodzie.
Siła ich grupy !
Co to jest ?
Nie ma Wspólnoty, nie ma Siły.
Jak ma ich dotknąć sumienie, jak bez niego chowani.
Liczą według innej tabliczki mnożenia, takiej kelnerskiej, doraźnej i cwaniackiej. Dobre na krótką metę.
Czas zapłaty już blisko, a wtedy nadejdzie rachunek sumienia.
Trudny i bolesny.
Myśmy gotowi, a oni ?
Nie wiem, czy nawet Czyśćca dostąpią.

A z bokserkami trafione w sedno.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212896

przypomnę pro forma i a contrario, coby nie było tak siup:

miłujcie waszych nieprzyjaciół, módlcie się za tych, którzy was prześladują

43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził20

44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują;

4tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 

47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?

48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski. 

Mt 5, 43 - 48

biblia.deon.pl/rozdzial.php

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212952

Witaj,

cytaty jak najbardziej na miejscu. Tylko wyrwane z kontekstu.

Tak jak by Dekalog potłuc na mniejsze tablice.

Czy ja nie spełniam tych nakazów ? Jeżeli tak, to jak ?

A gdzie miejsce na pomstę, zadośćuczynienie i odpłatę.

Do Ojca my podobni, na obraz jego stworzeni. Lecz doskonałość człowiecza jest na Ziemi.

Przypomnę tylko...

"Nie oczekujcie na Sąd Ostateczny. On odbywa się co dzień"

Albert Camus

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213078

Wiem, na czym polega działanie wiatrówki i nie mam do Ciebie o to żadnych pretensji. Mnie chodziło o pokazanie tchórzostwa cwaniaków. Jednak równie dobrze mogłam napisać, że wieją gdzie pieprz rośnie gdy ktoś obok nich puści głośno bąka bo myślą, że to odgłos pistoletu. Na takich nie ma więc co liczyć.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#213136

Witaj,
miło mi, że się nie gniewasz za moją uwagę.
Masz rację, na takich co jak chorągiewki na wietrze nie ma co liczyć.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213232

Nie lubię się gniewać. Mam na to za duże poczucie humoru.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#213277

Witaj Pulkowniku,

dopiero teraz odkrylem Twoj nowy wpis.

Sorry ... :)

* Ucieszylem sie z dzisiejszej akcji Intuicji pod siedziba bolszewikow z "Krytyki politycznej" i z odnalezienia niepokornego blogera z s24, Gasipiesa (Gasipsa) !

Damy sobie racje z rozrastajaca sie rakowa inwazja - monstrum PO. 

pozdrowienia !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#212956

Czołem, ale pod stołem.
Takaż to godzina jest u nas.

Pojawiła się się u Nas Amelia007 i Wolna Irlandia ze "Sralonu24".

Rośniemy w siłę.

Odwiedź jej wpis i przywitaj Starą Wiarę.
http://niepoprawni.pl/blog/4861/zycie-po-zyciu-czyli-z-wilczym-biletem-od-salonu24
Pozdrawiamy

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212960

Witaj,

mam wyrzuty sumienia rozpoczynac nowe tematy...

Amelia i Wolna Irlandia sa ok. A nawet bardzo ok :)

No i Gasipies...  jego agent Jankes szczegolnie sie bal :)

Gasi grasowal tu jakis czas, ale dyskretnie. Nie wiedzialem, ze tu jest :)

* Czytam teraz nowe Arcana i... nowa ksiazke Pawla Zyzaka: Gorszy niz faszysta.

Swietne rzeczy.

Arcana trzyma poziom, a Pawel Zyzak wytrzymal atak rozowych saloniarzy, michnikow,  walesiarzy, tajniactwa 3 RP i innych donkowych smieci.

Beda z niego ludzie !

* Milego weekendu !

baca.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#212962

Nową fraszkę zamiast komentarza podrzucam :

O tempora, o mores !

Wspominają bohaterów
frajerskie mochery -
tych z Grunwaldu i Racławic,
tych spod Samossiery.
Zaś cwaniaki? Browar w łapie,
dymi grill pod płotem.
Jaki znak ich? Orzeł? Skądże!
Biedroń z Palikotem !

Serdecznie !
contessa

PS. Cieszę się z Amelki i Wolnej Irlandii, a Psisko, znaczy Gasipies - niech Mu Bozia da zdrowie !

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213006

Witaj,
dzięki za celną fraszkę.
Janke powoli zbiera owoce pracy swojego wspólnika. Dla mnie zawsze był śliski i w rozkroku.
Co do fasonu, to musimy go trzymać, nawet lejąc ich na odlew w kacapskie ryła.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213075