Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Już nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są zbędne, nieskuteczne i szkodliwe. To rząd spowodował wzrost śmiertelności Polaków przez ostatni rok. To rząd zrujnował wielu polskich przedsiębiorców. Zrobili to albo z głupoty, albo z wyrachowania – służąc międzynarodowej sitwie finansowej i farmaceutycznej. Polacy stracili swoje majątki - zagraniczne banki i koncerny farmaceutyczne zyskały.

       Najlepszym na to dowodem jest to, że bardzo liczne badania naukowe wskazują, że noszenie maseczek nie ma sensu i nie ogranicza rozpowszechniania wirusa. Jest wiele przesłanek i badań wskazujących na to, że noszenie maseczek jest szkodliwe.

       Tu jest tyle argumentów z powołaniem się na bardzo liczne badania naukowe, że moim zdaniem już nikt rozsądny nie powinien wierzyć w sensowność działania tego naszego głupiego państwa i jeszcze głupszej władzy PiS: MASKI „SKUTECZNE I BEZPIECZNE” – KŁAMSTWO POWTÓRZONE TYSIĄC RAZY STAJE SIĘ PRAWDĄ

       Polecam przeczytanie całości, a dla leniwych wyciągam poniżej co ciekawsze cytaty.

Grzegorz GPS Świderski

 • „W przypadku skuteczności masek w zakresie zapobiegania transmisji wirusów układu oddechowego metaanalizy obejmujące badania RCT bazujące na zweryfikowanym efekcie wskazują, że skuteczność masek jest nieistotna.”
 • „Żadne z trzech kontrolowanych badań nad stosowaniem masek w przestrzeni publicznej nie dostarczyło konkluzywnych dowodów na ich skuteczność”
 • „powszechne stosowanie masek lub nakryć nie przynosi żadnych korzyści (…) mogą one faktycznie zwiększać ryzyko infekcji”
 • „Nie ma dowodów na skuteczność masek odzieżowych, niewłaściwe codzienne stosowanie masek przez społeczeństwo może w rzeczywistości prowadzić do wzrostu liczby infekcji”
 • „Dlatego zwracamy uwagę, że noszenie maski było nie tylko nieskuteczne w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób, ale wręcz pogarszało sytuację”
 • „Badania populacyjne pokazują, że stosowanie masek powodowało zwiększoną częstość występowania COVID-19 lub nie miało żadnego wpływu.”
 • „Z powyższych danych wynika, że maski służą bardziej jako instrumenty utrudniające normalne oddychanie, a nie jako skuteczna bariera dla patogenów.”
 • „Istniejące dowody naukowe podważają bezpieczeństwo i skuteczność noszenia maski jako środka zapobiegawczego w przypadku COVID-19. Dane sugerują, że zarówno medyczne, jak i niemedyczne maski są nieskuteczne w blokowaniu przenoszenia chorób wirusowych i zakaźnych z człowieka na człowieka, takich jak SARS-CoV-2 i COVID-19, co przemawia przeciwko stosowaniu masek”
 • „W randomizowanym kontrolowanym badaniu wykazano, że wśród pacjentów objawowych nie było różnic między osobami noszącymi i nienoszącymi maski w zakresie transmisji koronawirusa przez krople większe niż 5 μm”
 • „Lista skutków ubocznych noszenia masek raportowana w badaniach: dyskomfort i irytacja, duszność, skutki psychologiczne, wpływ na komunikację, zagrożenie ze strony wdychania i rozprzestrzeniania zanieczyszczeń z maski (w tym włókien i materiału biologicznego), zwiększone ryzyko infekcji, wzrost wiremii i nasilenia infekcji, niedotlenienie, hiperkapnia, zwiększona kwasowość i toksyczność, aktywacja lęku i reakcji na stres, wzrost poziomu hormonów stresu, immunosupresja, zmęczenie, pogorszenie zdolności poznawczych, zwiększone ryzyko infekcji, depresja, wpływ na tętno, stres termiczny, negatywny wpływ na parametry wysiłkowe, negatywny wpływ na podstawowe potrzeby psychologiczne jednostki, negatywny wpływ na funkcje fizjologiczne górnych dróg oddechowych, stany zapalne, fałszywe poczucie bezpieczeństwa, negatywne konsekwencje dla osób z ubytkiem słuchu, większe rozprzestrzenianie zanieczyszczonego powietrza (w masce oddychamy częściej i głębiej), ryzyko wprowadzenia wirusa do organizmu poprzez wielokrotne użycie i niewłaściwe zdejmowanie masek, wydychane powietrze dostaje się do oczu, co generuje impuls do ich dotykania, materiały tekstylne w odzieży/maskach stosowanych do zakrywania ust i nosa mogą zawierać szkodliwe chemikalia i barwniki, np. formaldehyd, ekspozycja płuc na nanocząsteczki (nanomateriały w maskach obejmują dwutlenek miedzi, węgiel, grafen, nanodiamenty, nanosrebro i dwutlenek tytanu; poważne skutki uboczne u ludzi wynikające z wdychania nanocząsteczek srebra obejmują niewydolność płuc, przyspieszenie akcji serca i obniżone tętnicze ciśnienie tlenu we krwi), zwiększone ryzyko upadku (zaburzenia pola widzenia peryferyjnego, parujące okulary), wdychanie mikroplastiku pochodzącego z maski [1-35]….”
 • „Na podstawie przytoczonych tutaj danych klinicznych i historycznych wnioskujemy, że stosowanie masek przyczyni się do znacznie większej zachorowalności i śmiertelności niż z powodu COVID-19”
 • „Do wątpliwej skuteczności i uzasadnionego ryzyka należy dodać, że społeczeństwo nie używa masek prawidłowo, nie zmienia ich odpowiednio często, dotyka je gołą dłonią, wielokrotnie używa tej samej maski nie przechowując jej w sterylnym miejscu, stosuje przy wysokiej wilgotności powietrza i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a także przy problemach z oddychaniem.”
 • „Na całym świecie KAŻDEGO MIESIĄCA zużywa się 129 miliardów wątpliwej skuteczności masek i 65 miliardów plastikowych rękawiczek, wiele z nich trafia do mórz, oceanów, lasów i gleby [1]. 1,5 miliarda masek trafiło w ubiegłym roku do mórz i oceanów. Jak mówią ekolodzy, już wkrótce w Morzu Śródziemnych może być więcej masek niż meduz [2]”
Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:13)

Komentarze

Z treści twego materiału wynika jednoznacznie, że to PiS sprowadził do Polski Covid19, infekuje społeczeństwo, odpowiada za Egipskie plagi, za ocieplenie klimatu, koklusz i grypę. To PiS napadł w 1939 roku na Polskę.....!!!!! Autorze ! Co ci jest!!!!! Co !!.Martwię się o Ciebie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1668211

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N. Z trśc tg mtrł wynk tylk t, ż t PS zrządzł bwązk nszn msczk, czym zszkdzł Plkm. T dzęk zrządznm PS w Plsc przz sttn rk mrł wlkrć węcj ldz nż w ltch pprzdnch, b t PS zrządzł lckdwn bwązk msczkwy. Tkg lckdwn przyms msczkwg n był n Błrs tm ndmrwych zgnów n m. wrs rzpwszchn sę w Plsc n Błrs tk sm.

T n wrs pzmykł Plkm bznsy dprwdzjąc ch d rny - stł sę t dzęk rzprządznm rząd PS (zrsztą w wększśc nlglnym). T pzmykn bznsów w njmnjszym stpn n przyczynł sę d grnczn zrzy. N Błrs bznsów n zmykn zrz wcl brdzj sę n rznsł.

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1668213

 

Godzinę temu napisałam komentarz, którego częścią jest to co niżej, wklejam tu też, bo mi się z tematem  jak najbardziej wiąże:

Dziś  skurczybyki jedne doprowadziły do zamknięcia klubu fitness, w którym jako "kadra" trenowałam sobie. Wczoraj trzy naloty policji, kontrola skarbowa i kontrola sanepidu. Powiedzieli, że jak klub się nie zamknie, to będą non-stop naloty, kontrole i sparaliżowanie działalności. Poszłam złożyć zeznanie na policję, policjanci sami przepraszali i mówili, że im wstyd , że w czymś takim uczestniczą, jeden zrezygnowany dodał, że już mu wszystko jedno, ale nie po poszedł do policji aby się takimi  głupotami zajmować, że dostali nakazy z Warszawy, aby wszelkimi metodami doprowadzić do zamknięcia wszystkich klubów fitness, inaczej  polecą im po premii, będą nagany, sankcje itp.  Że na razie nie kazali im robić nalotów dywanowych na kościoły, ale  lekkie naciski już się zaczynają i ci policjanci boją się do czego może dojść jeśli takie rozkazy dostaną.  Bratanek znajomego jest policjantem, dowiedziałam się, że dostali limity mandatów jakie mają nakładać na ludzi za  nienoszenie szmatek, jak się nie wywiążą z ilości mandatów to po premii i /lub  nagana za niewywiązywanie się z obowiązków służbowych 
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668220

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

< hrf="https://npprwn.pl/blg/gps65/lckdwn--nszn-msczk-zwksz-gln-lsc-zgnw">https://npprwn.pl/blg/gps65/lckdwn--nszn-msczk-zwksz-gln-lsc-zgnw

Dr Mrtyk pwdzł tym wprst: &qt;Twrd dn wskzją, ż lckdwn zwększ gólną lść zgnów, lść zchrwń n wszlk nn chrby, nszczy psychkę, n m żdng wpływ n lczbę zkżń Srs-CV-2. T w sns mdycznym. W sns gspdrczym nszczy gspdrkę, drz w rdzny, w rlcj mędzyldzk. Lckdwn słży ntrsm grp bzns&qt;

 

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1668222

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1668230

Myślę, że to dobry trop. Rząd PiS-u to pewnie są pożyteczni idioci Kremla. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668248

Za skutki pandemii chińskiego wirusa w USA liberalna opozycja obwiniała Trumpa. Powodem śmierci wielu obywateli było nienoszenie maseczek. A w Polsce liberalna opozycja atakuje rząd PiS za noszenie maseczek.

Propaganda się nakręca. Ostateczny jej cel to przejęcie władzy.

Staraj się Autorze, może się uda.

1* ode mnie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

AgnieszkaS

#1668214

W notce streściłem i dałem odnośnik do artykułu, w którym jest mowa o setkach badań naukowych pokazujących, że obowiązek noszenia maseczek jest co najmniej zbędny, a czasem nawet szkodliwy. Ten głupi, zbędny, szkodliwy obowiązek zarządził rząd PiS-u wbrew prawu i konstytucji. To są fakty. Jeśli Pani je podważa, to proszę wskazać konkretne badanie naukowe i uzasadnić co w nim jest nieprawidłowego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668215

kto by tu czytał badania i cokolwiek sam sprawdzał, skoro i tak "powszechnie wiadomo"

pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668221

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gps65 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To, że maseczki ograniczają zarazę, to nie jest powszechna wiedza, ale powszechne kłamstwo. Od dawna było wiadomo, że nie ma żadnych naukowych dowodów potwierdzających skuteczność noszenia maseczek na ulicach. Odpowiednie badania naukowe badające skuteczność maseczek przeciw roznoszeniu wirusów były przeprowadzone ponad 10 lat temu i wykazały, że maseczki nic nie zmieniają, zaraza rozpowszechnia się tak samo, gdy ludzie noszą maseczki i gdy nie noszą. To była powszechna wiedza, którą nagle rok temu władza nakazała zmienić na przeciwną. W nauce się nic nie zmieniło - zmieniło się tylko w polityce. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668223

A wiesz, że się narażasz, zaraz oberwiesz za nieposłuszeństwo, mało Ci dotychczasowego lania?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668224

Na szczęście Internet jest duży i to, że mnie tu tępią, wolności słowa nie ogranicza. Publikuję w wielu miejscach. To tylko ci, którzy tylko ten portal czytają, są ograniczani. Nie mam wątpliwości, że ta notka zleci ze strony głównej, jak tylko właściciel się obudzi. Tu żadnych debat nie ma być - tu mają dominować poglądy właściciela, nawet gdyby cała nauka im przeczyła. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668228

karykatura geniusza...

 

karykatura geniusza

kłębowisko rys

bezmyślne bazgroły

winny jest PIS

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1668218

Goebbels płakał jak to przeczytał.Tylko co na to wszystko powie Urban

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1668229

Oczywiście, że propagandyści płaczą, gdy się powołuje na naukowe badania. Gdyby zamordystyczne rządy PiS powoływały się na badania naukowe, to by nic nie osiągnęli, bo by nic nie znaleźli, co uzasadnia skuteczność maseczek. Dlatego ich propaganda oparła się na opiniach ich urzędników i przekupionych lekarzy - i tu Goebbels i Urban im przyklaskują.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668249

Osobiscie uwazam, ze dystans i maseczki pomagaja. Byc moze dzialaja jak sitko, ale dzialaja. Jakis rok i cztery miesiace mnie uchronily przed infekcja.

Lockdown jest szkodliwy w tym pana popieram, ale dopuki nie mamy lekow trzeba jakos sie chronic. Pracuje w zawodzie, gdzie jestem wyeksponowana na infekcje i nie dalej jak tydzien temu mialam doczynienia (nie wiedzac o tym) z osoba Covid - pozytywna. Dzieki rekawiczkom i maseczce jestem covid-negatywna. Musze dodac, ze byly to maseczki FFP2, ktore trzeba co 2 godziny zmieniac, moj pracodawca daje tylko 2 na 8 godzin.

Z krytyka rzadu to pan przesadzil.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1668235

Póki nauka czegoś nie wykryła, nie uzasadniła, pozostają nam osobiste wrażenia, mniemania czy odczucia. Ale akurat w kwestii maseczek nie ma takiej potrzeby, bo naukowcy tę kwestię gruntownie przebadali i im wyszło, że maseczki nie powstrzymują ekspansji wirusa, ale powodują szereg innych chorób i osłabiają odporność, a nieprawidłowo noszone zwiększają zakres rozprzestrzeniania się wirusów. W notce polecam artykuł, w którym są odnośniki do setek badań na ten temat. Więc już osobiste odczucie nie są potrzebne. To nie są jakieś nowe odkrycia - to, jak maseczki ograniczają zarazę wirusową badano od dawna i od dawna wiemy, że maseczki nie działają i od dawna znamy zagrożenia i choroby jakie wywołują. Nie można więc rządu usprawiedliwiać nieświadomością, czy niewiedzą. Oni z premedytacją doprowadzili wielu Polaków do śmierci i bankructwa. Na dodatek zrobili to nielegalnymi rozporządzeniami. Ewidentnie powinni za to odpowiadać przed Trybunałem Stanu. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668252

Czym sobie Pan wytlumaczy, ze nie zarazilam sie tym wirusem? Czy tylko silnym ukladem immunologicznym?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1668263

A inni, którzy nosili te szmatki  się zarazili, a jeszcze inni którzy nie nosili się nie zarazili.

Pojedynczy przypadek jest tylko przypadkiem, a wyniki badań na dużych liczbach  są wynikami badań na dużych liczbach  i o tym pisze gps65.

Zresztą  propagandziści promaseczkowi sami wiedzą, że się nie da udowodnić ochrony  przed zarażeniem siebie  za pomocą maseczek, więc w oficjalnej propagandzie tego nie ma , tylko rzekoma ochrona przed zarażeniem kogoś, czyli teza nie do udowodnienia. W mętnej wodzie łatwiej ryby łapać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668298

Większość nie dostaje maseczek od pracodawcy, tylko musi sobie kupić sama z własnych pieniędzy.

Ja jestem za noszeniem maseczek - z zachowaniem sensownej wymian co jakiś czas (nie dłuższy niż kilka godzin) pod warunkiem, że faktycznie mamy do czynienia z groźnym wirusem i że dotyczy to ludzi chorych.

Jednak trudno nie zauważyć po roku od wprowadzenia obowiązku noszenia maseczek, że cos tu nie gra. Szczególnie, kiedy porówna się stan zdrowia ludzi w Polsce ze Szwecją, czy innymi państwami, w których nie było lokdałnów.

Wielce zagadywane i niepowtarzane jest pytanie, jakie usłyszałam na jakiejś konferencji. Ktoś zapytał jak to się stało, że śp. Krzysztof Krawczyk zachorował na covid-19, skoro po szczepieniu nie wychodził z domu i nie miał kontaktu z nikim chorym, bo sam czuł się słabo? Odpowiedzi nie ma!

A warto byłoby to pytanie stawiać w każdym przypadku zachorowania po szczepieniu. Dla przyzwoitości.

Jest rzeczą oczywistą, że SZCZEPIONKA NA COVID-19 NIE JEST LEKARSTWEM NA COVID!

Jedynym sprawdzonym lekarstwem jest amantadyna.

TO AMANTADYNĘ POWINIEN RZĄD ROZDAWAĆ KAŻDEMU ZA DARMO z instrukcją jak ją zażyć w przypadku pierwszych objawów infekcji grypowej.

- Każdemu Polakowi i każdemu człowiekowi innej nacji przebywającemu w Polsce! Moja znajoma zaraziła się od Ukrainek, z  którymi pracowała w jednej firmie. Tymczasem amantadyna w najbliższej aptece jest nieosiągalna, bo jak poinformował mnie farmaceuta "nie ma jej skąd wziąć".

W tym czasie, kiedy ponoć tak dużo ludzi umiera z powodu braku amantadyny, telewizja pokazuje biedne kotki zwisłouche z Ukrainy znalezione w skrytce tira, przemycane na Zachód. Czuję się jak w telewizyjnym domu wariatów.

Czy prezes Kaczyński wie o tym wszystkim? Że jego rząd zabrania stosowania amantadyny, że nikt nie może jej kupić, żeby uratować własne życie w czasach zarazy (bo czym jest pandemia jak nie czasem zarazy?). Czy prezes wie, że każdy dzień takiego stanu zmniejsza jego szanse wyborcze w następnych wyborach. bo czy ktoś z dotychczasowych (o ile przeżyją bez tego leku) zwolenników PiS wybierze partię, która zamiast rozdać skuteczny lek, szczepi ludzi niesprawdzonymi szczepionkami?

Znowu u prof. Dakowskiego tekst "niecenzuralny" 

Włodzimierz Bodnar do rzecznika resortu zdrowia: -

Ogłoście od razu wyniki badania, że nie wykazały

skuteczności amantadyny!

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30898&Itemid=100

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1668260

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Robik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie rób sobie jaj z biednego idioty

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1668262

:))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668259

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1668261

Logika Twoja jest kompletnie niewiarygodna, ponieważ każdy wie, że metody zwalczania pandemi przez rząd PiS nie różnią się. W III fali są takie same jak w pierwszej. A mamy różne skutki. Zagadka jest dziecinnie prosta. Każdy kto bacznie obserwuje wydarzenia wie doskonale, że Polacy wzorowo zachowali się podczas I fali, a fatalnie zachowują się w czasie III fali. Dlaczego? A to właśnie na skutek takiej szkodliwej propagandy jak Twoja, na skutek działań Brauna, Konfederatów w ogóle czy menelstwa od Lempartowej. To Wy stoicie w jednym rzędzie i macie krew na rękach i śmierci ludzi na sumieniach.

Podjąłem decyzję. Nie życzę sobie i nie chcę Twojego blogowania tu. Dlatego, że wychodzi mi, że albo jesteś nakręconym chorą nienawiścią do PiS pożytecznym idiotą, albo agentem działającym na szkodę Polski, Polaków, w tym z uszczerbkiem na ich życiu i zdrowiu.
Jest rzeczą niemożliwą aby dorosła, inteligentna osoba (co skądinąd wynika z Twoich innych wpisów) wypisywała takie brednie.
Ja nie będę ręki do tego przykładał. Masz tydzień na zrobienie porządku z blogiem. Co chcesz to zostaw, co chcesz to pokasuj. Proszę o nie publikowanie w tym czasie nowych bredni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668286

Kłamstwo przelewające się przez media zakłamuje nie tylko fakty ale i słowa, znaczenie słów.

Dwa słowa "pandemia" i "szczepionka" zostały zakłamane i sztucznie nadano im nowe znaczenie.
Nie możesz tego nie zauważać a może nie chcesz?

Powiedz wyraźniej...nie chcę tu prawdy i nie życzę jej sobie na moim blogu.
Mile widziane są hymny pochwalne na temat Niepoprawnych i mojej sztucznej oraz wrodzonej inteligencji.
Niech żyje król Gawrion !

P.S. Proszę, nie ośmieszaj się takimi komentarzami, bo stracisz do reszty twarz...nie tylko przez maskę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1668353

Na jakie podstawie wciskasz ludziom , że PIS-ki są winne pandemii, czy gdyby rząd usiadł z założonymi rękami pod dupę, to zarazy by nie było, czy odwrotnie byłaby jak cholera? Jak czytam takie "gdybania" i to w dodatku bardzo inteligentnych blogerów, to mi się rzygać chce. Rozumiem, że nienawidzisz PISu, Twoja sprawa, ale na Boga miej trochę rozumu, przecież widać gołym okiem że pieprzysz, gdyż jeszcze zaraza Cię nie powaliła, ale jeśli  zaraza dopnie CI się do dupy, wtedy też będziesz obśmiewał rząd, że to rządowa wina ?  Pytanie brzmi: jakie masz dowody, na swoje swawole?

No weź się opanuj. Odkurz swój rozum i przestań pierniczyć jak potłuczony.

Verciu, dałem Ci plusika, ktoś się dołączył i wydobyłaś się z piwnicy!  Ciekawe dlaczego Admin tak Ci kiepsko ustawił. komputera, że od razu jesteś "za firkami".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Apoloniusz

#1668377

Więc to mój tutaj ostatni komentarz, bo jeszcze mam chwilę, a niedługo zostanę wywalony permanentnie. Tu moja notka pożegnalna: https://niepoprawni.pl/blog/gps65/moge-publikowac-notki

Nigdzie nie napisałem, że PiS jest winny pandemii!!! Pandemia to skutek rozpowszechniania się wirusa. PiS jest winny zarządzeniu lockdownu i obowiązku noszenia maseczek, co  rujnuje Polaków i powoduje nadmiarową liczbę zgonów na inne choroby niż Covid. To nie są moje tezy, ale tezy stawianie przez wielu fachowców, które solidnie uzasadniają badaniami naukowymi. 

Na dalszą dyskusję zapraszam tu: https://www.salon24.pl/u/gps65/1125636,pierwszy-przekret-swiatowy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668412