Miałeś chamie złoty róg

Obrazek użytkownika tequila
Kraj

Minęło ponad 120 lat od premiery "Wesela" a pieśń Chochoła ciągle aktualna z ponadczasowym przesłaniem. Wojny światowe, odzyskania niepodległości i jej utraty, powstania zbrojne, mnóstwo ofiar i cierpień niczego chama nie nauczyły.

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

Cham mając w ręku mandat wyborczy schylił się po 100 obietnic i zapewne już zrozumiał, że utracił jedno i drugie. Ostał mu się tylko sznur, który symbolizuje sowiecki postronek i niemiecki knut.

Dzisiejszy cham ukończył szkoły, ma dostęp do internetu, gw i tvn-u więc go nie przekonasz. Cham dopiero zrozumie gdy mu na 3 palce miedzę zaorzesz. Zatem zamiast budować nasz kochany kraj musimy przecierpieć reformy ryżego, które najbardziej dotkną chama.

Nas nie, bo mamy zdrowy kręgosłup moralny, czego dowodem są nasze wpisy na Niepoprawnych. Czego Wam i sobie życzę.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (9 głosów)

Komentarze

Do autora: Miałeś chamie złoty róg , i srasz sobie na Polaków!  Ale sam się na męża zaufania do lokalnej komisji wyborczej nie zapisałeś -bo się nie pochwaliłeś co waszć dla sprawy zrobiłeś ! Te fragment Wesela jako  pieśń o bardziej tobie niż o mnie . Sam zdałeś się jak i PiS działając bez finasowania Ruchu Kontroli Wyborów , ponownie na każdorazowe i odgórne fałszerstwa żydowarszakowej Państwowej Komisji Wyborczej ! I przyklepując przekręt PKW własnym postem 

Kończę  dysput z chamem autorem postu pytaniami:

po pierwsze   czy   tow. Tequila ; znacie treść całą teść cytowanego poematu?

po drugie:  skąd się znalazł ów Złoty Róg w ręku Narodu Polskiego już  w 1918 r ? 

po trzecie: do  autora Ch.   osobiście -znacie tow. agitatorze  "bajkę o bałtyku" ?

ps. oczywiście jak autor stosujący  alkoholowy pseudonim   "tequila", sam się uważa za chama -w tej kwestii protestu nie wnoszę i się z nim zgadzam 

Vote up!
2
Vote down!
-2

E.Kościesza

#1661698

ale Pan Bóg jakoś ich sprytnie porozstawiał :DDDDDDD

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1661708