Prezydent Biden ogłosił zagładę świata!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W tegoroczną Wielkanoc Prezydent USA John Biden pojawił się na balkonie Białego Domu wraz ze swą małżonką oraz w towarzystwie dwóch zajęcy – proklamując Transgender Visibility Day, czyli Dzień Objawienia Transwestyty – zapominając, że jest to Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa! Chociaż skleroza Bidena jest niewątpliwa, to w niczym ona nie przeszkadza, by budować nowy - postępowy świat, zmierzający do zagłady. Przeciwnie - warunkiem budowy kolejnego postępu jest postępująca skleroza - a najlepiej totalny Alzheimer... 

Za Bidenem zagładę świata w jakim jeszcze żyjemy - niczym echo ogłosiła Katarzyna Kotula – ministra ds. równości w rządzie Donalda Tuska, pisząc na platformie X: „Z okazji Dnia Widzialności (?) Osób Transpłciowych życzę Wam akceptacji, szacunku, ale przede wszystkim uznania Waszych praw. Bądźcie sobą i bądźcie szczęśliwe/i! Nie ma równości bez widzialności osób trans płciowych”. Ministra Kotula stała się więc jednym z pierwszych świadków cudu, ogłoszonego przez prezydenta USA: wystarczyło, że Kotula zobaczyła i usłyszała Bidena w telewizji i od razu Bidenowi uwierzyła, ogłaszając Dzień Objawienia Transwestyty także w Polsce i życząc transwestytom „uznania Waszych praw” (???).

Wprawdzie już w XVI wieku Mikołaj Rej pisał: “A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają” - dopiero okupacyjny rząd Donalda Tuska ustami ministry Kotuli przyznał, że wreszcie staliśmy się stadem gęsi postępowych narodów, które to narody prowadzą świat do zagłady, ogłaszając szatańskie proklamacje.

Biden, który chciał uchodzić za katolika – już nie musi niczego udawać, skoro ogłosił światu w Niedzielę Zmartwychwstania - objawienie się zboczeńca! Szatańska deklaracja Bidena wywołała falę oburzenia w Stanach Zjednoczonych: „Biały Dom Bidena zdradził główne przesłanie Wielkanocy, którym jest zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” – napisał na platformie „X” spiker Izby Reprezentantów Mike Johnson, dodając: „Zakaz obchodzenia świętej prawdy i tradycji, podczas gdy w tym samym czasie – zamiast Wielkanocy proklamowany jest Dzień Transwestyty, jest oburzający i odrażający. Amerykanie nigdy tego nie zapomną”. Zaś Donald Trump, kandydujący na stanowisko 47 prezydenta Stanów Zjednoczonych zażądał, by Biden przeprosił miliony chrześcijan żyjących w Stanach Zjednoczonych.

I choć fala oburzenia na szatański pomysł zastąpienia Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa – widzialnym transwestytą jeszcze do Polski nie dotarła, to jest oczywiste że proklamacja Bidena jest prostą drogą do piekła na tej ziemi. Pomimo piekła trwającej wojny na Ukrainie i w Strefie Gazy - pomimo milionów ofiar, które światu przynieśli Hitler, Stalin, Pol Pot i dziesiątki fałszywych proroków, obiecujących narodom – zamiast drogi ku Zbawieniu - raj na ziemi, lub choćby 100 konkretów w 100 dni…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Wybierz Alzheibidena.

A świat?

Zajęczy.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1659763

„Biały Dom Bidena zdradził główne przesłanie Wielkanocy, którym jest zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” „Biały Dom Bidena zdradził główne przesłanie Wielkanocy, którym jest zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa”. „Zakaz obchodzenia świętej prawdy i tradycji, podczas gdy w tym samym czasie – zamiast Wielkanocy proklamowany jest Dzień Transwestyty, jest oburzający i odrażający. Amerykanie nigdy tego nie zapomną”. i ten człowiek podaje się za katolika - szatan zagościł w Białym Domu, ale zostanie pokonany, bo tak zapowiedział Pan!

Taki sam "katolik" urzęduje obecnie w Kanadzie i w Polsce też. To są przebierańcy.

Bolszewickie lewactwo z piekła rodem rozlało się po świecie jak gówno i śmierdzi, ale zostanie pokonane, bo tak jest zapisane.  

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1659774

Złoty Cielec, kolego. Degeneracja zaczyna się od tego. Spójrz na Ojczyznę, aktualne dalej, fura, skóra i Komóra. A trzeba było zacząć od "krew , pot i łzy". Wszystkie wolne kraje tak zaczynały. Ale to też nie będzie gwarantowane bo o wolność trzeba walczyć cały czas.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1659778