Kim jest Krystyna Janda ? Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

W sieci wrze jak po opublikowanym materiale jak Aktorka Krystyna Janda wraz ze swoją rodziną poza wszelkimi procedurami zaszczepiła się na Covid 19.

Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował w czwartek, że z puli dodatkowych 450 dawek szczepionek zaszczepił m.in. 300 pracowników szpitali WUM oraz grupę 150 osób obejmującą rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, a także 18 znanych postaci kultury i sztuki.

Wychodzą na jaw kolejne nazwiska celebrytów, którzy poza kolejnością zaszczepili się przeciwko Covid-19. W mediach pojawiły się: Miller, Janda, Seweryn, Zborowski, Materna. Dzisiaj do kolejnych nazwisk, które znalazły się na liście zaszczepionych celebrytów. W sieci zawrzało.

Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej w piątek skrytykował decyzję dotyczącą kryteriów dodatkowych szczepień w WUM. Poinformował też, że poprosił prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia o przeprowadzenie szczegółowej kontroli w jednostkach związanych z WUM.

Jestem ciekaw czy jak Janda się szczepiła czy "Polacy na nią srali" ? A Marysia Seweryn jaka wspaniałomyślna. Dała sobie wbić igłę aby tylko szczepionka się nie zmarnowała. Morale tych wszystkich uważających się za elitę, poznaje się w sytuacjach szczególnych, no i właśnie "mleko się rozlało" i żadne tłumaczenie czy przeprosiny nic tu nie naprawią. Ich zdrowie nie jest lepsze niż moje i milionów naszych rodaków.

Co to za kolejne w ubeckim stylu przywileje dla tej post komunistycznej hołoty,należy surowo ukarać tych tych łobuzów i lekarzy którzy potajemnie zrobili te szczepienia.

Czy się tego doczekamy !

 

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/372271-szczepienia-przeciw-covid-spoza-grupy-zero-pod-lupa-fogiel-tej-sprawy-tak-nie-zostawimy

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:8)

Komentarze

Przed wyjazdem do Izraela Izzak Monek, ocalony z getta świadek śmierci żony i córki, opowiadał na pewnym portalu o przedwojennym znajomym Januszu Dobrowolskim, który atakował Falangę. W okupowanej  Warszawie stał się od razu szmalcownikiem, który denuncjował Żydów i Polaków.Po wojnę Dobrowolski pracował w UB a jego młodszy syn poszedł w jego ślady i do końca PRL-u pracował w SB   

Obrzydliwość z zaszczepionymi poza kolejnością to uwspółcześnienie tego zdarzenia. Walczący o demokrację partyjny aparatczyk (vide tutejszy wnuk(?) Dobrowolskiego Cezary) i czująca się codziennie obsrywaną komediantką nie liczą się z porządkiem prawnym i etycznym.

O Dobrowolskiej rodzince więcej tu:

 

https://sztetl.org.pl/pl/miejscowosci/w/18-warszawa/122-kultura-projekty-spoleczne-i-edukacyjne/18862-forum-zydow-polskich

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1657086

To jest walka potomków AK z potomkami UB. Walka o Polskę. Wygrywamy tę walkę o Polskę i wygramy całkowicie. Sprawa tego Dobrowolskiego jest już w wymiarze sprawiedliwości za antypolską działalność. Wkrótce jak nie będzie mnie obowiązaywać tajemnica śledztwa powstanie materiał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1657096