Konfederacja to lokomotywa wolności!

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Konfederacja jest jedynie sensownym ugrupowaniem w Polsce, które warto wspierać i na które warto głosować. Na listach Konfederacji był i będzie duży wybór różnorodnych kandydatów - od liberałów, libertarian, przez konserwatystów, antykomunistów, narodowców, antysocjalistów, do monarchistów.

       Poza Konfederacją nic sensownego nie ma, wszystkie inne partie to różne odcienie socjaldemokratów. Nawet jeśli różne wypowiedzi Konfederatów nam się nie podobają, to i tak innego wyboru nie ma.

       Więc nie ma co narzekać na Korwina, bo to i tak nic nie da - żeby nie wiem co na niego nagadać, to i tak będzie lokomotywą na swojej liście i jeśli Konfederacja przekroczy próg, to on pierwszy będzie posłem. Korwin mimo wszelkich swoich wad marketingowych i tak ma największe osiągnięcia w Europie w rozwijaniu wolnościowej, leseferystycznej, libertariańskiej, wolnorynkowej, klasycznie liberalnej ideologii.

       To tylko i wyłącznie dzięki Korwinowi i jego wieloletniej pracy w Polsce jest półtora miliona ludzi głosujących na antysocjalistyczne, wolnościowe ugrupowanie - nigdzie w Europie nie ma więcej. A to, że jest wielu Polaków, którzy głosowali na Korwina, a potem przerzucili się na etatystów, to jest tylko i wyłącznie ich osobista głupota, a nie wina Korwina. Gdyby nie ta głupota, to już dawno byśmy w Polsce mieli wolny rynek.

       Korwin zbudował sobie twardy elektorat dzięki temu, że jest szczery i mówi jak jest. Wszyscy, których przyciągnął tylko bonmotami, odchodzą z powodu innych bonmotów. No i dobrze - zostają tylko ci, którzy zrozumieją co mówi, przeczytają więcej, i żadne bonmoty, czy zmanipulowane przez media wypowiedzi, ich nie odstraszą.

       To, że Korwin jest politycznym outsiderem, to wcale nie jest wada. Popatrzmy na innych outsiderów - Palikota, Kukiza czy Petru. Na prostych hasłach zbudowali szybko, w kilka lat, kilkumilionowy elektorat, a Korwin z wielkim trudem przez 30 lat zebrał tylko półtora miliona. Tylko, że Palikot, Kukiz czy Petru równie szybko te kilka milionów stracili, i to samo będzie z Hołownią, a te półtora miliona Korwina jest twarda i niemożliwa do obrażenia żadnymi technikami czarnego pijaru.

       Bardzo dobre jest to, że głupki, które się Korwinem zafascynowały, szybko się potem zraziły. Gdyby się nie zraziły, to Korwin by w latach 90 stał się takim ówczesnym Palikotem, Kukizem, czy Petru, takim Tymińskim, a dziś byłby nikim tak jak oni. Dzięki zrażaniu głupków ma dziś sto razy więcej stabilnego elektoratu niż ci, którzy kiedyś mieli sto razy więcej niż Korwin.

       Korwin jest lokomotywą Konfederacji, a Konfederacja jest lokomotywą wolnościowych, wolnorynkowych zmian w Polsce. Te zmiany nie nastąpią natychmiast, Konfederacja nie zdobędzie większości w następnych wyborach - ten pociąg rozpędza się powoli.

       Z Konfederacji odeszli Marek Jakubiak, Kaja Godek i Liroy. Paweł Kukiz zerwał rozmowy i nie chciał porozumienia z Konfederacją. Dziś widać, że to był ich cholerny błąd. Winnicki, Bosak, Braun działają od dawna i nic sami nie osiągnęli, dopiero sojusz z Korwinem ich wywindował. Berkowicz, Sośnierz, Mentzen, Dziambor, Kulesza, Wilk wypłynęli tylko dzięki Korwinowi - inni, którzy za Korwinem nie poszli i zostali w KNP, tacy jak Marusik czy Żółtek, są wciąż nikim w polityce.

       Konfederacja to konglomerat indywidualności, ludzi o różnych poglądach, ale łączy ich zgoda co do fundamentalnych zasad naszej cywilizacji, które przez rządzących socjaldemokratów są permanentnie łamane w Polsce od stu lat.

       Konfederacja jest na tyle silną i dobrze przemyślaną organizacją, że uzyska bardzo silne wpływy na rządy jeszcze przed uzyskaniem większości parlamentarnej. A do uzyskania przez nich większości musi jeszcze minąć co najmniej dwie kadencje - ten okres 7-15 lat współpracy pozwoli im tak się zintegrować, dogadać i zgrać, że potem już ich nic nie rozwali.

       Więc radzę uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie wspierać Konfederację. Można ich merytorycznie krytykować – to działa wzmacniająco. Ale głupie narzekanie i zarzucanie im małego poparcia nie ma sensu. Poparcie to rzecz względna, a w przypadku Konfederacji będzie tylko rosnąć, bo stare komuchy wymierają, a młodzież jest w dużym stopniu wolnościowa.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:12)

Komentarze

Jak mi ktoś powie, że  Konfederacja to opcja patriotyczna to uprzedzam - mogę napluć takiemu w pysk

To zwykle antypolskie ścierwa

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652425

Bardzo dobrze głosowali. Pyska se nie zapluj, jak będziesz pluł.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652434

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652437

Zapomniałeś o jeszcze jednym projekcie PiS: "Podatek od głupoty". Wszyscy za, tylko Konfederacja przeciw.

Zastanawiające.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1652440

W czasie wyborów Prezydenckich głosowali na lewicę i LGBT. Obecnie głosują przeciw Polsce i za jej karaniem przez UE. Konfederacja to partia lewacka popierająca  dewiantów i tęczowe szmaty. Jak by mogli Putkowi by  wleżli do dupy. Taka to partia. Ich zapewnienia patriotyczne to sierp i młot.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1652429

Czesto spieram się z kolegą z pracy o Bosaka. Ja uważam, że to kretyn. Dla kolegi z kolei to debil. Zdania mamy różne, ale szanujemy swoje opinie nawzajem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652431

Nie on jeden, niestety.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1652456

Kiedyś to symbolem była lokomotywa do komunizmu.

Nie wiem, co powierzyłbym Konfederacji. Na pewno nie upranie gaci. Może upranie znoszonej odzieży roboczej, ale nie takiej do pracy lecz do okazjonalnego zabrudzenia? Nie ufam im, nie wierzę, że cokolwiek potrafią, mamy już dane, co to za jedni.

A w tekście są, naturalnie, pierdoły. Zbieranina o teoretycznie różnej ideolo to wariactwo. No chyba, że tumani się prostaczków. Poza Konfą też jest życie. Inne partie to nie tylko socjaldemokracja zaś wykazywanie tego to objaw sekciarstwa a może poważniejszych zaburzeń. Twardy elektorat Korwina? Niby kto, jego pieski i członkowie partii? Korwin nie jest konieczną lokomotywą Konfy, tylko ikoną i tubą medialną swojej partyjki, bo jest zapraszany do tv jako dyżurny wariat. Udawanie, że Konfa oparta jest na zgodzie co do fundamentu cywilizacji jest tak głupie, że aż absurdalne. Jedni są za skrobaniem, inni przeciwko, inni chcą palić trawkę a inni być żyda i pedała- miał ich łączyć polexit i pierwsza piątka konfederacji. to pod tymi hasłami poszliście do wyborów, to tego chcieli wyborcy. a dziś kłamiecie, że łączy ich coś innego. a co z 447? kolejne kłamstwo użyte populistycznie. a gdzie te wasze ustawy memcena? zdjęto stronkę, bo wreszcie dotarło, jak bardzo to było posmiewiskiem. to wszystko jest oparte na kłamstwie i przekrętach ze zwodzeniem ludzi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652433

"patriotyzm doskonały"

 

kacapskie i szwabskie

stare opowiadają kawały

wściekły antypolonizm

dla pseudo-konfederatów

to "patriotyzm doskonały" 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1652475