Gdzie diabeł nie może, tam konia z lisem pośle!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Diabeł już wie, że przegrał z kretesem. Bo gdy on ci z całą mocą szatańską na spiżowy pomnik Świętego się rzucił - wybił doszczętnie wszystkie swoje zęby, w tym zwłaszcza trzonowe siekacze! Wyje ci teraz ten czart szkopski z cierpienia i bólu i okrutnie sepleniąc wypluwa swe żale wraz żółcią na sabacie z wiernymi!

A są tu czarownice zwożone z okolic dalekich i choć nie masz tu Kacpra ani też Melchiora, to ze stolicy sam Belzebub się zjawił! W pierwszych rzędach porozsiadali się czciciele Antychrysta, folksdojcze, kacapy i potomkowie Lucyfera i do społu wyją z Szatanem, jak zgłodniałe wilki. Jest tu także żurnalistów arystokracja z czasów Jaruzela, a niejeden z nich osobiście Kiszczaka i Gdulę pamięta, gdy komuna chciała Papieża uśmiercić. Gozdyra niechybnie z sabatu czarownic niejedną Kolendę nam stworzy!

Diabeł więc czujnie salę wilczym wzrokiem świdruje, by dopaść i uśmiercić wroga pisoskiego i z piąstkami zaciśniętymi we szpony - sabatowi wreszcie zadaje pytanie: Co robić??? Co robić, gdy pomnik spiżowy Świętego nie drgnął na milimetr a kieł szatana, czyli „tusk” z angielskiego – wciąż w błocie się wala ? Co robić gdy szatan niemiecki, jak każdy szkop nie wie, że Święty na fundamencie z granitu w Polsce został wyniesiony i nie wzruszy go wicher ze wschodu i lewacka zawierucha?! A tym bardziej nie wzruszą Go szatańskie podstępy pupilka starej komunistki z Enerde!

Tak radząc wśród krzyku i bólu wreszcie ustalili, że nowym fortelem pomnik Świętego obalą. Bo tam, gdzie diabeł nie może, to konia ochwaconego ze wściekłym lisem niech pośle! Bo przecież koń ten na Pardubickiej chrzest bojowy już przeszedł galopem a lis nie raz i nie sto razy do kurnika się zakradł!

Jak jednak sprowadzić z ziemi włoskiej do polskiej konia ochwaconego, co przed organami się skrywa we trwodze? Jak też lisa nakłonić, by przebrał się w kurę lub też w Koguta, któren już odszedł w zaświaty? Nie było więc rady – niech słowem i piórem taką historyję wymyślą, by nabrał się na nią Naród bogobojny!

I co też wymyślił ten oręż szatana, gdy diabeł siekacze postradał i z uciętym jęzorem do swych wyznawców swe brednie sepleni??? Czekać nie trzeba było dziś długo…

Już dzisiaj mecenas, zwykle Koniem nazywany, swą paszczą ogłasza, że to nie szatan, lecz „całą tę aferę” i atak na Jana Pawła II „zorganizował PiS w porozumieniu z abp. Markiem Jędraszewskim”! Tym odgłosom z paszczy chabety, wtóruje już Lis przyczajony, oznajmiając: „To może być skuteczne”! Na co Koń znowu paszczą odpowiada: „Oczywiście, że tak”!

Ten bitewny majstersztyk szatana zostanie złotymi zgłoskami zapisany w annałach śmiertelnej walki o władzę: gdy to Koń wraz Lisem dupę Führera ocalali – sami skazując się na wieczną pogardę, niesławę i drwiny…

Opisał to wszystko Pyton Anonim…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Chyba raczej бивень...

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650850

Po keszubsku "Tusk" to kundel

Vote up!
1
Vote down!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#1650869

Niestety kasta skaże każdego, kto powiedziałby to publicznie.

Vote up!
1
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650916

Niezwykłą mi Wać Pan radość sprawił tą swoją pisaniną, co sedna dosięga. Oby więcej to ludzi rozumiało, gdzie szatan uderza a uderzał będzie coraz mocniej i mocniej. A skończy się wyciem przeraźliwem, bo kłów już w niedługim czasie pozbawiony będzie doszczętnie. Zostanie mu jeno wilcze z przerażenia wycie i myśl, że jak nie ucieknie, to za piekielnymi kratami spędzi swoje wieczne życie...

Pozdrawiam z uznaniem

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1650851

Z uszanowaniem

M.Pyton

Vote up!
4
Vote down!
0

M.Pyton

#1650853

z zada

 

o bon ton Giertych

opowiada

co koniowi wypada

z zada

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1650852

koń , lis , fuhrer - pisać można - a nawet trzeba - z małej , bardzo małej litery ...

Vote up!
2
Vote down!
0

ke-fas

#1650861

Tak to widzę : marksizm - Tusk, maoizm - Tusk, katolicyzm - Tusk, buddyzm - Tusk, judaizm -Tusk, geopolityka - Tusk, ekonomia - Tusk, piłka nożna - Tusk, żywienie - Tusk ;

no k***a mać człowiek orkiestra!

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650870

pragnienia konia

 

wlecieć pragnie w przestworza

skrzydlatego prześcignąć Pegaza

a zaledwie skacze nad ziemią

bo go dosiadła czerwona zaraza

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1650872