Języczek Mejza, czyli 100% PiSu w PiSie

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Nie mam cienia pretensji do Pana Mejzy.
Co więcej – nie mam nawet pretensji tego cienia najmniejszego kawałeczka.

Jestem wręcz oburzony nagonką, rozpętaną na niego przez określone ośrodki, i to oburzony dokładnie tak samo, jak brakiem reakcji ze strony najwyższych władz PiSu.

Reakcji w obronie Pana Mejzy, rzecz jasna.

Jesteśmy dorośli (niepełnoletni na blogowiska nie zaglądają – mają inne, ciekawsze zajęcia) i wiemy, że Pan Mejza , zanim został członkiem parlamentarnego klubu PiS i wiceministrem w pisowskim rządzie Morawieckiego Mateusza, został gruntownie prześwietlony przez stosowne organa, bo przecież w rządzie PiS nie może się znaleźć nikt nieprześwietlony

- to oczywista oczywistość z czasów, gdy generałowie wianujący, przyznali koncesję na założenie partii politycznej, wraz z wydawnictwem, drukarnią, działką w stołecznej super lokalizacji oraz bonusem, czyli generalska sekretarką, z praktyką w tajnej kancelarii włącznie.

Za rentgen (za aparat, znaczy) robił minister o wyglądzie nasiąkniętym, zaś odczytem wyników zajmują się jak zwykle wybitni fachowcy:

szef klubu PiS Terlecki Ryszard (ten syn wieeeeeloletniego kapusia bezpieki Olgierda – 35 lat w donosicielskiej służbie ), który był tak zajęty walką o Wolną Polskę, że nie zorientował się, skąd w domu przysłowiowe (i deficytowe za komuny) banany

oraz sam Prezes Kaczyński Jarosław, bo gdy chodzi o języczek decydujący o maniu lub niemaniu większości parlamentarnej, decyduje On, Wielki Konstruktor.

Obaj Odczytujący, po przestudiowaniu klisz uznali, że wszystko co robił Pan Mejza jest zgodne z prawem (i sprawiedliwością), a nawet – jak to określił Rywin podczas nagranych, biznesowych negocjacji z Michnikiem – koszerne.

I dlatego odczepcie się, nienawistnicy, od Pana Mejzy, bo nawet gimbaza widzi, że jest on Pisowcem Wzorcowym, wręcz modelowym, reprezentującym kompletny system pisowskich wartości, z tymi niewykazanymi w oświadczeniu majątkowym włącznie!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.9 (11 głosów)

Komentarze

- mam jeszcze jedno pytanie - gdzie można poczytać o agenturze Olgierda 35 ?

Vote up!
4
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637068

@Fedorowicz Ewaryst raczej nie odpowie na te pytanie. Ma w stopce : "Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze"

Autorowi dziękuję za ten art, czyta się lekko i z pewnym komizmem o sytuacji panującej pod dywanem.

Vote up!
4
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1637079

- współpracę swojego ojca z bespieką. Czyli autor tematu gra informacją nie fair - jak SB-ek.

Dziwię się ludziom że puszczają spreparowane, zmanipulowane informacje w obieg które jak ktoś ma trochę chęci (ja zawsze mam) - jest bardzo łatwo zweryfikować.

Vote up!
2
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637107