Dr. Kawęcki b. ostro o Dudzie,

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

PiS, oraz nowym szefie Sądu Najwyższego. Nikomu chyba nie przyjdzie do głowy, aby nazwać dr. Kawęckiego ruską onucą. Jest on wieloletnim współpracownikem RM i telewizji TRWAM, to właśnie on w piękny sposób relacjonował w tej telewizji Marsz Niepodległości 11-go listopada. Niech ci, którym przeszkadza jakiś pryszcz na twarzy K. Bosaka w zagłosowaniu na niego, nie narzekają później (jeżeli Duda wygra), że nie spełnił ich oczekiwań i niech pamiętają, że będą wtedy mieli czkawkę sumienia do końca życia. Krzysztof Bosak ma duże szanse na przejście do drugiej tury i nie należy dawać wiary jakimś sondażowniom faworyzującym A. Dudę.

https://www.youtube.com/watch?v=LPaHS3BPlsE

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:20)

Komentarze

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1629178

.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629240

I teraz widzi Pan w końcu na własne oczy jakich na tym portalu właściciel "patriotufff" trzyma i ochrania...
Na 17 ocen ile dostał Pan PAŁ że średnia wyszła 2 z kawałkiem ???
Moje 5 średnią podbiło do 2.7

Zresztą komentarz londyńskiego bezpańskiego psa też jest wymowny - a jeszcze bardziej to że JEDYNY

Durnia, otumanionego, a tym bardziej ZADANIOWCA NICZYM I NIGDY Pan nie przekona

Pozdrawiam

Przy okazji:
Nie wiem ile w tym prawdy ale nie sądzę że stonogi jest aż tak kopnięty aby aż takie wałki robić ale:

https://www.youtube.com/watch?v=ANSjU1pQzB4

To całkiem możliwe bo tak właśnie okrągłostołowcy doją Polskę od ponad ćwierć wieku
Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1629394

To wszystko nie jest takie proste. Jak nie A. Duda to kto ma realne szanse na wygraną? Czyżby Szanowny autor chciał kogoś z PO-KO albo z Lewicy? A może płaczący Hołownia lub pełzający ślizgacz Kosiniak-Kamysz? Bo dzisiaj mamy tylko taką alternatywę. Oczywiście, że dla mnie idealne byłoby spotkanie w II turze (o ile do niej dojdzie) A. Dudy z K. Bosakiem, bo mielibyśmy wreszcie jakąś merytoryczną dyskusję a nie polityczną nawalankę antypisowską, ale przecież i tak wiemy, że K. Bosak na dzisiejszy dzień po prostu nie ma szans na wygraną, może za pięć lat jak okrzepnie. Zresztą uważam, że lepszym kandydatem byłby Winnicki (zabrakło mu bardzo mało do osiągnięcia odpowiedniego wieku). 

Nie podoba mi się jednak w Konfederacji mówienie jednym głosem z totalną opozycją. To nie powinno tak wyglądać. A poza tym J.K.M... zupełnie niepotrzebny w tej formacji. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1629520

autor" odpowiada. Przede wszystkim Polacy powinni przestać głosować na tak zwane mniejsze zło i przestać ślepo wierzyć w sondażownie, które kłamią (przekonał się o tym Komorowski). Według tego co mówił K. Bosak, ma on poparcie nie 7%, ale 32%, jeżeli tak jest rzeczywiście, to przeszedłby do drugiej tury, a wtedy ma duże szanse na pokonanie Dudy, który w debacie wypadł bardzo "cienko". Dodatkowym argumentem przemawiającym za K. Bosakiem jest jego autentyczny patriotyzm, a nie taki udawany jak Dudy.

Wolałbym oddać głos na K. Bosaka, a nie na pyzatego lalusia, który bezwstydnie opluwa Polskę i buduje "polin", ponieważ nie mam pewności co taki może "wywinąć" w drugiej kadencji. Głosowanie na prezydenta jest dużo prostsze, aniżeli głosowanie na partię, głosuje się mimo wszystko na jedną osobę. Obszerniej nie chcę się rozpisywać i tak już jestem wystarczająco tępiony i obrażany na tym portalu, nawet przez jego właściciela, nie wolno tu mieć swojego zdania.

Obowiązuje tu także swego rodzaju polityczna poprawność, inaczej jest się psem Pawłowa. Mam takie same poglądy jak np. W. Sumliński, W. Żebrowski, prof. R. Nowak, były ambasador Krzysztof Baliński, poseł Robert Majka i wielu, wielu innych. Być może Gawrion ich też uważa za psy Pawłowa. Na zakończenie poinformuję Ciebie, że oglądałem dzisiaj na żywo protest małych przedsiębiorców w Warszawie, wśród których byli także rolnicy. Niektórzy rolnicy do tej pory nie otrzymali obiecanych pieniędzy za szkody poniesione z powodu ubiegłorocznej suszy.

Tak zwana tarcza Morawieckiego także nie działa, przedsiębiorcy mogą dostać pieniądze za kilka miesięcy (jeżeli dostaną), a pieniądze potrzebne są natychmiast. Wnioski o zasiłek i pomoc są odrzucane pod byle pretekstem. Niektórym kończą się pieniądze, a innym już się skończyły, więc pozostaną goli, tak jak i ich pracownicy. Co postwią na stół dla siebie i swoich dzieci? Jeden z przedsiębiorców w podaniu o zasiłek, podając swój dochód pomylił się o jedną złotówkę i to było powodem odrzucenia jego podania o pomoc dla niego i jego pracowników.

"Szanowny autor" też pozdrawia

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629598

Dalbym Ci piec plusow za odpowiedz Krzysztofowi - ktorego tez lubie i szanuje za szczere i rzeczowe wypowiedzi.

Chodzi mi o Twoje przekonanie, ze nie nalezy wierzyc zadnym sondazom, tylko opierac sie na wlasnych przekonaniach i wiedzy na temat poszczegolnych poliykow. Trudno jest mowic ludziom nie posiadacycym wlasnego zdania, o zaletach czy wadach - takiego lub inneego polityka, poniewaz oni absorbuja wylacznie natretna propagande i nie maja najmniejszego zamiaru zapoznac sie z wypowiedziami, czynami i zaniechaniami omawianej postaci.

Dotyczy to zarowno Dudy, jak i Bosaka.

Dobrze, jezeli to nie konczy sie wyzwiskami.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629600

:-)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629644