Kompromitacja Chicagowskich KOD-ziarzy

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

W niedzielę 28 lutego 2016 odbyła się w centrum Chicago demonstracja  KOD-ziarzy, broniących "Bolka" Wałęsy. Przypuszczam, że gdyby przewidzieli, że okaże się ona ich totalnym fiaskiem, nigdy by tej demonstracji nie zorganizowali.

Według właścicielki najbardziej popularnego polskiego programu radiowego w Chicago, "Otwarty Mikrofon", pani Łucji Śliwy, przybyło na nią nie więcej niż 40 KOD-ziarzy (słownie czterdziestu). Gdy o planowanej demonstracji "Komitetu Obrony Donosiciela" dowiedziała się patriotyczna część Polonii, wtedy kilka polonijnych organizacji zorganizowało w tym samym miejscu kontrdemonstrację.

Głównym organizatorem kontrdemonstracji był Klub Gazety Polskiej i przewodnicząca klubu pani Agata Mikołajczyk, oraz pani Anna Wójtowicz-Seweryn, córka Wojciecha Seweryna, który zginął w zamachu nad Smoleńskiem. Pani Łucja Śliwa informowała w swoim programie o kontrdemonstracji i apelowała o przybycie na nią, oraz przyniesienie flag, plakatów i odpowiednich transparentów. Pani Łucja Śliwa także brała  udział w kontrdemonstracji.

  Sukces kontrdemonstracji był niesamowity, porównanie ilości współczesnych targowiczan w niedzielnej demonstracji, broniących kapusia, który ma krew Polaków na swoich łapach, z ilością przybyłych patriotów mówi samo za siebie. Po jednej stronie krzykliwa grupka 40-tu z kilkoma flagami i kartkami  ze zdjęciami "Bolka", na których był napis "Jestem Wałęsą", a z drugiej strony około tysiąc osób dla których słowa : "Bóg, Honor i Ojczyzna" są słowami świętymi.

Obie grupy rozdzielała chicagowska policja, odbyło się bez incydentów, jeżeli nie brać pod uwagę wulgarnych i obraźliwych okrzyków grupki "Bolków", ale oni innych argumentów nie mają. Zawsze staram się przybywać na patriotyczne imprezy i demonstracje, niestety tym razem przebywałem 200 km od Chicago i nie mogłem wraz z rodakami zademonstrować mojej pogardy dla zdrajców, zaś moja relacja oparta jest na podstawie sprawozdań osób, które przybyły na kontrdemonstrację.

Jak już dawno zauważyło to wielu z nas mieszkających w Chicago i w jego okolicach, poprzednio rządząca ekipa, a także te wcześniejsze, rządzące od dziesiątków lat, postarały się o to, aby przerzucić na ten kontynent, a także na inne, zaufanych zdrajców i rozbijaczy Polonii, są oni jednak coraz słabsi.

 

Poniżej w słonecznych okularach pani Łucja Śliwa wśród patriotycznej części Polonii

Tu widać część patriotyczą Polonii, która przyszła przypomnieć KOD-ziarzom kim jest L. Wałęca i oni sami.

Poniżej grupka KOD-ziarzy broniących "Bolka" i utożsamiających się z tym kapusiem.

 

Na filmie słychać okrzyki kontrdemonstrantów do KOD-ziarzy: "precz z Chicago", ...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (17 głosów)

Komentarze

Romku, każde większe skupisko Polonii na świecie było i jest nadal nafaszerowane funkami i "użytecznymi durniami". Ich zadaniem było i jest nadal rozbijanie jedności patriotycznej Polonii. Tak było w czasach PRL-u i do obecnych czasów nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Zatem jeśli spojrzymy, kto jest w KOD-zie, to znajdziemy w nim zarówno starych przebrzydłych komuchów, młodych SLD-owskich wilczków, jak też cwaniaczków platformersów, peselów i tych "nowoczesnych" z platformerskim rodowodem. Oni wiedzą, że gdyby im przyszło demonstrować przeciw demokratycznie wybranej władzy pod szyldem PO, PSL czy SLD - ludzie by ich jeszcze głośniej wygwizdali, bo mają zbyt świeżo w pamięci czasy zamykania kopalń, likwidacji stoczni i ogólnie ujmując - "zwijania państwa" za rządów UW-oli z Knesejmu, SLD, PSL oraz PO. Zbyt głębokie też rany pozostawiają afery, skutkiem których budżet państwa i zasoby pieniężne obywateli zubożały o ponad 150 miliardów złotych. Dlatego wymyślili Komitet Obrony Demokracji - by pod jego egidą domagać się powrotu czasów, w których mogli swobodnie kraść, inwigilować, a przede wszystkim "zwijać państwo" zgodnie z zaleceniami George'a Sorosa.

Pocieszające jest to, że KOD-ziarze mogą nam... nagwizdać.
Na zakończenie tego komentarza dodam, że pani Łucja Śliwa robi kawał dobrej roboty. Jej autorski program "Otwarty mikrofon" możemy również posłuchać i my w Polsce (tutaj: 
http://radiowpna.com/show/otwarty-mikrofon-lucja-sliwa/). Ja często go słucham i jestem rad z tego, co słyszę. Pani Łucja jest nieprzejednana w swej medialnej walce z cwaniaczkami-komuchami i libertyńską swołoczą niszczącą Rzeczpospolitą. Daje tak "popalić", że kapcie im spadają z nóg.

 

Dziękując za Twoją relację z Chicago, pozdrawiam serdecznie,

Janek 

Vote up!
9
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1508188

Dziękuję za tą relację. Dziękuję i pozdrawiam Polaków w USA.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1508190

Ten film pokazuje rzetelne materiały na temat bolka

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Marika

#1508194

dobrze jest wiedzieć, że nie tylko w Polsce, ale także poza nią Polacy rozumieją haniebne zagrywki pseudodemokratów z KOD'u, z których znaczna część ma komunistyczny, TW'ólski, kolaboracyjny rodowód, a reszta to albo "pożyteczni idioci", albo "elyta oderwana od koryta".

Dzisiaj 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Wykletych Żołnierzy Niezłomnych - Część i Chwała Bohaterom i podziekowania za Polskę!

Vote up!
7
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1508197

stanem polskiej demokracji, którzy niedawno wysmarkiwali się w liście do premier Szydło, oglądało chicagowską imprezę to powinno im się stać jasnym kto jest dla tej demokracji prawdziwym zagrożeniem. 

Wielkie brawa i podziękowania dla Polonii amerykańskiej, której serca biją w rytmie Mazurka Dąbrowskiego. A senatory niech patrzą i się uczą, niech więcej nie słuchają podszeptów różnych obszczynogawków od ciecia z Chobielina. 

Pozdrawiam. 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1508208

Jesteś wciąż Niezłomny!

Nie "odpuszczasz" swołoczy!

Dziękuję - z całego serca!

Tak trzymać!

Bardzo serdecznie pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1508218

Tak Romku, żydo-komunę, masonów i banksterów, zbowidowców z armii ludowej z KOD-u, goń goń goń, biorąc szable w dłoń.

Nie będą nam sługusy, wasale, sprzedawczyki, co obcym panom włażą bez wazeliny w dupsko, Polskę zawłaszczali.

Biorąc za to srebrniki judaszowe.

Na POhybel wszystkim zdrajcom i sprzedawczykom po wsze czasy.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1508223

Szkoda ze w Polsce nie moga sie jakos zebrac  prawdziwi patrioci i pokazac kodowcom gdzie pieprz rosnie. Pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
6
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1508253

P.S. 

Wszystko sie zgadza... no moze tylko oprocz stwierdzenia, ze program pani Sliwy jest najbardziej popularnym polskim programem radiowym w Chicago...

Poprzestanmy na tym, ze jest to polski program radiowy w Chicago....

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1508259

Jeżeli uważasz, że to nie ten program jest najpopularniejszy, to dlaczego nie napiszesz, który wg. Ciebie jest najpopularniejszy? To, że nie jest to chiński program, to wszyscy wiemy.

Beach Park

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1508260